Supernatural-Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Supernatural-Fans

Supernatural Türkiye Fan Sitesi

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Jo Harvelle diye biri vardı bir ara...
Sevgiler Günü Katliamı 3D (My Bloody Valentine 3D) EmptySalı Ara. 10, 2013 7:45 pm tarafından Camellia

» hey buraya bakın bide :)
Sevgiler Günü Katliamı 3D (My Bloody Valentine 3D) EmptyPaz Ocak 29, 2012 3:23 am tarafından LuckyAngel

» Lisa Breaden
Sevgiler Günü Katliamı 3D (My Bloody Valentine 3D) EmptyPaz Ara. 04, 2011 9:56 pm tarafından supernatural1

» x-Hack hack you
Sevgiler Günü Katliamı 3D (My Bloody Valentine 3D) EmptySalı Ağus. 02, 2011 12:03 am tarafından Misafir

» Virtually as cheap as download
Sevgiler Günü Katliamı 3D (My Bloody Valentine 3D) EmptyPtsi Ağus. 01, 2011 8:19 pm tarafından Misafir

» Louis Vuitton
Sevgiler Günü Katliamı 3D (My Bloody Valentine 3D) EmptyC.tesi Tem. 30, 2011 9:16 pm tarafından Misafir

» En çok ağladınız film?
Sevgiler Günü Katliamı 3D (My Bloody Valentine 3D) EmptyPaz Tem. 10, 2011 12:50 am tarafından senanur_ACKLES_seyhan

» Favori Karakteriniz?
Sevgiler Günü Katliamı 3D (My Bloody Valentine 3D) EmptySalı Tem. 05, 2011 10:48 pm tarafından senanur_ACKLES_seyhan

» Sohbet yeri
Sevgiler Günü Katliamı 3D (My Bloody Valentine 3D) EmptyPtsi Tem. 04, 2011 12:43 am tarafından senanur_ACKLES_seyhan

Dost Siteler
Sevgiler Günü Katliamı 3D (My Bloody Valentine 3D) 71sob8

Sevgiler Günü Katliamı 3D (My Bloody Valentine 3D) 33d9wk0

Sevgiler Günü Katliamı 3D (My Bloody Valentine 3D) 20qgmu0

Sevgiler Günü Katliamı 3D (My Bloody Valentine 3D) Edward10
Anket
Hangi kadın oyuncu?
Samantha Smith (Mary Winchester)
Sevgiler Günü Katliamı 3D (My Bloody Valentine 3D) Vote_lcap6%Sevgiler Günü Katliamı 3D (My Bloody Valentine 3D) Vote_rcap
 6% [ 4 ]
Adrianne Palicki (Jessica Moore)
Sevgiler Günü Katliamı 3D (My Bloody Valentine 3D) Vote_lcap3%Sevgiler Günü Katliamı 3D (My Bloody Valentine 3D) Vote_rcap
 3% [ 2 ]
Nikki Aycox (Sarışın Meg Masters)
Sevgiler Günü Katliamı 3D (My Bloody Valentine 3D) Vote_lcap5%Sevgiler Günü Katliamı 3D (My Bloody Valentine 3D) Vote_rcap
 5% [ 3 ]
Alona Tal (Jo Harvelle)
Sevgiler Günü Katliamı 3D (My Bloody Valentine 3D) Vote_lcap25%Sevgiler Günü Katliamı 3D (My Bloody Valentine 3D) Vote_rcap
 25% [ 16 ]
Katie Cassidy (Sarışın Ruby)
Sevgiler Günü Katliamı 3D (My Bloody Valentine 3D) Vote_lcap22%Sevgiler Günü Katliamı 3D (My Bloody Valentine 3D) Vote_rcap
 22% [ 14 ]
Lauren Cohan (Bela Talbot)
Sevgiler Günü Katliamı 3D (My Bloody Valentine 3D) Vote_lcap14%Sevgiler Günü Katliamı 3D (My Bloody Valentine 3D) Vote_rcap
 14% [ 9 ]
Cindy Sampson (Lisa Braden)
Sevgiler Günü Katliamı 3D (My Bloody Valentine 3D) Vote_lcap5%Sevgiler Günü Katliamı 3D (My Bloody Valentine 3D) Vote_rcap
 5% [ 3 ]
Genevieve Cortese (Esmer Ruby)
Sevgiler Günü Katliamı 3D (My Bloody Valentine 3D) Vote_lcap6%Sevgiler Günü Katliamı 3D (My Bloody Valentine 3D) Vote_rcap
 6% [ 4 ]
Julie McNiven (Anna Milton)
 5% [ 3 ]
Rachel Miner (Yeni Meg)
Sevgiler Günü Katliamı 3D (My Bloody Valentine 3D) Vote_lcap3%Sevgiler Günü Katliamı 3D (My Bloody Valentine 3D) Vote_rcap
 3% [ 2 ]
Amy Gumenick (Genç Mary)
 6% [ 4 ]
Toplam Oylar : 64

Sevgiler Günü Katliamı 3D (My Bloody Valentine 3D)

5 posters
YazarMesaj
LuckyAngel
Moderatör
Moderatör
LuckyAngel

Kadın Mesaj Sayısı : 173
Rep : 4

Sevgiler Günü Katliamı 3D (My Bloody Valentine 3D) Empty
MesajKonu: Sevgiler Günü Katliamı 3D (My Bloody Valentine 3D)   Sevgiler Günü Katliamı 3D (My Bloody Valentine 3D) EmptyCuma Mayıs 28, 2010 10:01 pm

Yapım:2009 ~ ABD, Kanada

Tür:3 Boyutlu, Gerilim, Korku

Yönetmen:Patrick Lussier

Senaryo:Todd Farmer, John Beaird, Zane Smith

Senaryo (Kitap):Stephen Miller

Yapımcı:André Link, John Dunning, John Sacchi, Jack L. Murray, Michael Paseornek

Görüntü Yönetmeni:Brian Pearson

Müzik:Michael Wandmacher

Filmin Websitesi:mybloodyvalentinein3d.com

ÖZET

On yıl önce yaşanan bir trajedi Harmony (Uyum) kasabasını sonsuza dek değiştirmiştir. Deneyimsiz kömür madeni işçisi Tom Hanniger�ın tünellerde neden olduğu kaza beş adamın sıkışıp kalmasına ve sağ kurtulan tek kişi olan Harry Warden�ın da komaya girmesine neden olmuştur. Bunun tam bir yıl sonrasında, Sevgililer Günü�nde, Harry Warden uyanmış ve kazmayla 22 kişiyi hunharca katlettikten sonra kendisi de öldürülmüştür

Tom Hanniger, on yıl sonra, Sevgililer Günü�nde kasabaya döndüğünde sebep olduğu ölümler hâlâ yakasını bırakmamıştır. Geçmişiyle barışmaya çalışan adam, eski kız arkadaşı Sarah için bitmemiş duygularıyla da boğuşmaktadır. Oysa Sarah Tom�un en iyi arkadaşı olan şerif Axel�la evlenmiştir. Ama bu gece, yıllar süren huzurdan sonra, Harmony'nin karanlık geçmişinden bir şey geri döner. Başında madenci kaskı, elinde kazma olan, durdurulamaz bir katil etrafta kol gezmektedir. Katilin ayak sesleri yaklaştıkça, Tom, Sarah ve Axel dehşetle fark ederler ki katil onları öldürmeye gelen Harry Warden olabilir.

Sevgiler Günü Katliamı 3D (My Bloody Valentine 3D) Sevgililer-Gunu-Katliami-Film-Afis
lemon
Moderatör
Moderatör
lemon

Kadın Mesaj Sayısı : 216
Rep : 5

MesajKonu: Geri: Sevgiler Günü Katliamı 3D (My Bloody Valentine 3D)   Sevgiler Günü Katliamı 3D (My Bloody Valentine 3D) EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 10:28 am

En kısa zamanda izlemek istediğim filmlerden.
LuckyAngel
Moderatör
Moderatör
LuckyAngel

Kadın Mesaj Sayısı : 173
Rep : 4

MesajKonu: Geri: Sevgiler Günü Katliamı 3D (My Bloody Valentine 3D)   Sevgiler Günü Katliamı 3D (My Bloody Valentine 3D) EmptySalı Haz. 01, 2010 1:05 pm

İzle izle çok güzel ben sinemada izlemiştim 3 boyutlu süperdi..jensen da harika bir iş çıkarmıştı.Özellikle filmin son sahnesine bayılmıştım. kahkaha
Mrs.Winchester
Tuz
Tuz
Mrs.Winchester

Kadın Mesaj Sayısı : 72
Rep : 0

MesajKonu: Geri: Sevgiler Günü Katliamı 3D (My Bloody Valentine 3D)   Sevgiler Günü Katliamı 3D (My Bloody Valentine 3D) EmptyCuma Eyl. 10, 2010 9:17 pm

ya anlamıyorum şukorku filimleirnde çıplaklığı yanında malesef ailenle,zavvallıyım, izle! sonra... allahta bizimkiler böyle çekmiyor diyorum. yapmasınlr bilimiyorum atabi var mı ama yapmayın!!!
ve film emin değilim sinemada izleyememiştim.3d zaten rüya xD ama daha kaliteli şeyler yapabilirler. sonu tabi güzeldi ama daha iyi olabilirdi çok zevk almadım =) ama jens'in mükemmelliğine laf yok...
Pesimisticc
Admin
Admin
Pesimisticc

Kadın Mesaj Sayısı : 813
Rep : 53

MesajKonu: Geri: Sevgiler Günü Katliamı 3D (My Bloody Valentine 3D)   Sevgiler Günü Katliamı 3D (My Bloody Valentine 3D) EmptyPtsi Eyl. 13, 2010 1:52 pm

Dün akşam Show tv'deydi. Yarısından sonrasına yetişmişim sanırım yine sonunu göremedim. Jensen'ı dublajlı izlemeye içim elvermiyor zaten. İzlediğim kadarıyla söylemem gerekirse kötü bir film. 3 boyutlu olduğu için o kadar ilgi gördü heralde. Konu falan hiç sürükleyici değil. Jensen'ı daha iyi yapımlarda görmek istiyoruz.
Mrs.Winchester
Tuz
Tuz
Mrs.Winchester

Kadın Mesaj Sayısı : 72
Rep : 0

MesajKonu: Geri: Sevgiler Günü Katliamı 3D (My Bloody Valentine 3D)   Sevgiler Günü Katliamı 3D (My Bloody Valentine 3D) EmptyPtsi Eyl. 13, 2010 6:19 pm

evet ya dünün gazetesini bugün okudum da gördüm =D kaçırdım yani.... tabi dublaj çekilmezdi ama neyse.... 3d olması ilgi çektiyse çekti ama yine de beğenmiyorlardı sanırım. ben de beğenmedim çok =) daha iyisini yapar elbette.
senanur_ACKLES_seyhan
Usta Avcı
senanur_ACKLES_seyhan

Kadın Mesaj Sayısı : 921
Rep : 5

MesajKonu: Geri: Sevgiler Günü Katliamı 3D (My Bloody Valentine 3D)   Sevgiler Günü Katliamı 3D (My Bloody Valentine 3D) EmptyPtsi Eyl. 13, 2010 10:11 pm

ya ben bu filmi 3-4 kez izledim super ya!!
ve kaçırdığıma inanamıyorum !!!!!
http://www.google.com.tr

Sevgiler Günü Katliamı 3D (My Bloody Valentine 3D)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 1.5-Bloody Mary
» Bloody Mary