Supernatural-Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Supernatural-Fans

Supernatural Türkiye Fan Sitesi

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Jo Harvelle diye biri vardı bir ara...
Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde EmptySalı Ara. 10, 2013 7:45 pm tarafından Camellia

» hey buraya bakın bide :)
Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde EmptyPaz Ocak 29, 2012 3:23 am tarafından LuckyAngel

» Lisa Breaden
Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde EmptyPaz Ara. 04, 2011 9:56 pm tarafından supernatural1

» x-Hack hack you
Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde EmptySalı Ağus. 02, 2011 12:03 am tarafından Misafir

» Virtually as cheap as download
Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde EmptyPtsi Ağus. 01, 2011 8:19 pm tarafından Misafir

» Louis Vuitton
Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde EmptyC.tesi Tem. 30, 2011 9:16 pm tarafından Misafir

» En çok ağladınız film?
Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde EmptyPaz Tem. 10, 2011 12:50 am tarafından senanur_ACKLES_seyhan

» Favori Karakteriniz?
Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde EmptySalı Tem. 05, 2011 10:48 pm tarafından senanur_ACKLES_seyhan

» Sohbet yeri
Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde EmptyPtsi Tem. 04, 2011 12:43 am tarafından senanur_ACKLES_seyhan

Dost Siteler
Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde 71sob8

Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde 33d9wk0

Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde 20qgmu0

Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde Edward10
Anket
Hangi kadın oyuncu?
Samantha Smith (Mary Winchester)
Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde Vote_lcap6%Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde Vote_rcap
 6% [ 4 ]
Adrianne Palicki (Jessica Moore)
Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde Vote_lcap3%Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde Vote_rcap
 3% [ 2 ]
Nikki Aycox (Sarışın Meg Masters)
Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde Vote_lcap5%Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde Vote_rcap
 5% [ 3 ]
Alona Tal (Jo Harvelle)
Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde Vote_lcap25%Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde Vote_rcap
 25% [ 16 ]
Katie Cassidy (Sarışın Ruby)
Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde Vote_lcap22%Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde Vote_rcap
 22% [ 14 ]
Lauren Cohan (Bela Talbot)
Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde Vote_lcap14%Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde Vote_rcap
 14% [ 9 ]
Cindy Sampson (Lisa Braden)
Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde Vote_lcap5%Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde Vote_rcap
 5% [ 3 ]
Genevieve Cortese (Esmer Ruby)
Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde Vote_lcap6%Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde Vote_rcap
 6% [ 4 ]
Julie McNiven (Anna Milton)
 5% [ 3 ]
Rachel Miner (Yeni Meg)
Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde Vote_lcap3%Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde Vote_rcap
 3% [ 2 ]
Amy Gumenick (Genç Mary)
 6% [ 4 ]
Toplam Oylar : 64

Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde

+4
JOKER
senanur_ACKLES_seyhan
crazy_JENSEN_ACKLES_girl
Camellia
8 posters
YazarMesaj
Camellia
Admin
Admin
Camellia

Kadın Mesaj Sayısı : 435
Rep : 3

Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde Empty
MesajKonu: Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde   Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde EmptyÇarş. Şub. 24, 2010 2:40 am

Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde Supernatural

Lucifer (Mark Pellegrino)’ı bir karakter olarak görebileceğiz artık. Peki ya Tanrı?

Biliyorum kulağa çılgınca gelecek ama, Supernatural 5. sezonda Tanrı’yı da bir karakter olarak izleyebileceğiz. O Cennet’te ortadan kayboldu, bu yüzden de Melekler kontrolü ele almışlardı. Tanrı’nın geri dönüşü üzerinde çalışıyoruz, muhtemelen sezon sonu dönecek. Bu senaryo senaristler odasında şamata içinde ortaya çıktı. Kendimize ” Bu sahnede Tanrı’nın nedeni ne olabilir?” diye sorduk. Sonrasında kahkahalara boğulduk, çünkü biliyorsunuz, Gossip Girl‘ün böyle problemleri olmuyor!

Tanrı savaşa nasıl girecek?
Ayarlayacağız.

O’nu kim oynayacak? Kadın rolü de olabilir mi?
Göreceksiniz.

Castiel (Misha Collins) ve onun dizideki geleceğiyle ilgili ne söyleyebilirsiniz? Melekler de ona düşman, değil mi? Kısaca “Avcılar”la aynı konumda mı olacak?

Cass, diziye kaçak bir av olarak dönüyor. Tüm Cennet onu öldürme peşinde. Güçlerinden bazıları kaybolmaya başlıyor. Kısacası tamamiyle etli kemikli insana dönüşüyor. Bütün bunların yanında, onun ilginç bir melek geçmişi var. Artık Cennet’ten dışlandığı için, iyiden iyiye nasıl insan olacağını öğreniyor. Bu da bizi bazen üzücü, bazen komik, inşallah ikisini de içeren sahnelere sürükleyecek. Ancak görünümü halen aynı -yağmurluk, kravat, Misha’nın yüzü. Bu konuda endişeniz olmasın.

Bu sezon Sam (Jared Padalecki) ve Dean (Jensen Ackles)’e yardım etmek için tekrar ekranda göreceğimiz avcılar olacak mı? Eğer olacaksa, hangileri?

Hayatta olan tüm avcıları geri getirmeyi planlıyoruz. Söz konusu olan kıyamet, herkesin eli taşın altına girecek. Ellen (Samantha Ferris), Jo (Alona Tal), Rufus (Steven Williams), ayrıca Chuck (Rob Benedict), gerçi teknik olarak o bir avcı değil. Winchester kardeşlerle geçmişi olan karakterleri geri getirmeyi seviyorum. Bir çok ilginç sahneye gebe oluyor -en azından ben öyle umuyorum. Kim bilebilir? Siz söyleyin.

Kıyamet sezon boyunca ilerleyecek mi? Gerçek anlamda Cehennem yeryüzüne mi gelecek?

Bu sezonun gerilimi de bu zaten. Olaylar kötü başlıyor – Kuzey Kore silahlanıyor, domuz gribi ülke genelinde yayılıyor, Amerikan şehirlerini kasırgalar vuruyor, ve bu sadece başlangıç. Cidden kötü başlayıp daha da kötüye gidiyoruz. Ancak asıl soru şu; Sam ve Dean gezegen diri diri kavrulmadan önce Kıyameti durdurabilecekler mi?

Kıyametin Dört Atlısı ile ilgili bir ipucu verebilir misiniz?

Ata binmiyorlar, araba kullanıyorlar. İlk atlı Deadwood dizisinden Titus Welliver tarafından canlandırılacak.

Kardeşlerin babası John Winchester‘ı yeniden görecek miyiz? Eğer göreceksek, süper meşgul Jeffrey Dean Morgan‘dan başka bir aktör olabilir mi?

Ya Jeffrey olur, ya da geri getirmeyiz. Zamanlama konusunda çalışıyoruz. Eğer mümkün olursa, yapmaktan zevk duyarım.

Sık sık söylediğiniz gibi 5. sezon sonunda diziye son verecek misiniz?
Supernatural’ın başlarında, bir kaç istisna dışında beş yıllık bir planım vardı, buna sadık kaldım. Şimdi ise buraya kadar gelmişken, artık buna son vermemiz gerektiği hissine kapılıyorum. Evet, bu sezon bu hikayeyi sona erdireceğiz. 6. sezona uzatmayacağız, aksi taktirde sulandırmış oluruz. Hikayenin heyecanlı bir şekilde anlatılmasını istiyoruz. Hikayenin bu bölümü sona eriyor, ancak bu başka bir bölümün başlamayacağı anlamına gelmez. Eğer 6. sezon için geri dönersek, yeni bir hikayeyle başlamalıyız.

Bu sezonki Grey’s Anatomy, CSI, ve Fringe‘le olan çekişmenizde Sam ve Dean’i bir tutuyor musunuz? Küçük cesur diziniz büyük başlara karşı?
Evet, daima Godzilla veya Mothra’nın altında çığlık atan Japon turist gibi hissettim. Ama açıkçası, burası olmak istediğim yer. Zayıf durumda olmayı seviyorum. Böylelikle insanları halen şaşırtabilirsiniz.

crazy_JENSEN_ACKLES_girl
Sülfür
Sülfür
crazy_JENSEN_ACKLES_girl

Kadın Mesaj Sayısı : 49
Rep : 1

MesajKonu: Geri: Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde   Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde EmptyÇarş. Şub. 24, 2010 9:24 pm

çüşşşşşşşşş tanrıyı kim oynuacak şimdi çok merak ettim yhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa acaba kadın mı olacak adam mı ama bence şüphesis adam olucak kadına fzla kaçar ama kadın olsada züper olur yhaaa
senanur_ACKLES_seyhan
Usta Avcı
senanur_ACKLES_seyhan

Kadın Mesaj Sayısı : 921
Rep : 5

MesajKonu: Geri: Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde   Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde EmptyPtsi Mart 01, 2010 8:43 pm

yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa inanmıyorummmmmmmmmmm 5.seoznda bitiyomu yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa oooooooffffffffffffffffffffff cry cry cry cry cry cry cry sinirli sinirli sinirli No No No No yaaaaaaaaaaaaaa offfffffffffffffff
http://www.google.com.tr
Camellia
Admin
Admin
Camellia

MesajKonu: Geri: Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde   Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde EmptyCuma Mart 12, 2010 1:31 am

eski bu repörtaj sanırım 6. sezon imzalanmış diye duydum çünkü.
https://supernatural-fans.yetkin-forum.com
senanur_ACKLES_seyhan
Usta Avcı
senanur_ACKLES_seyhan

MesajKonu: Geri: Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde   Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde EmptyPtsi Mart 15, 2010 9:42 pm

ya bnde öyle duymuştum ama ne bilem yaaa inş bitmez
JOKER
Tuz
Tuz
JOKER

Erkek Mesaj Sayısı : 61

MesajKonu: Geri: Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde   Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde EmptyÇarş. Mart 31, 2010 10:40 pm

Bitmemesi lazım,Tanrıyı acaba kim canlandıracak merakla bekliyorum.
ilayda<3dean
Tuz
Tuz
ilayda<3dean

Kadın Mesaj Sayısı : 81
Rep : 0

MesajKonu: Geri: Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde   Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde EmptySalı Nis. 06, 2010 2:20 pm

ben bir yerde duymuştum nerede duyduğumu hatırlamıyorum sanırım tanrı'yı paris hilton oynıcakmış ama emin değilim
Camellia
Admin
Admin
Camellia

MesajKonu: Geri: Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde   Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde EmptyPaz Nis. 11, 2010 3:37 pm

Yanlış duymuşsundur, Paris Hilton konuk oyuncu olarak katılacaktı, katıldı da zaten tongue
senanur_ACKLES_seyhan
Usta Avcı
senanur_ACKLES_seyhan

MesajKonu: Geri: Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde   Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde EmptyPaz Nis. 11, 2010 9:34 pm

:) yuhh zaten paris gibi birini assla öyle bi rolle vermesinler yaa facede falan herkes diyo johnwinchester kılığında olsun tanrı diyo herkes falan ya öyle olsa super olmazmıı yaaa oufffffffffffffffff
ilayda<3dean
Tuz
Tuz
ilayda<3dean

MesajKonu: Geri: Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde   Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde EmptyCuma Nis. 16, 2010 3:33 pm

öylede olur zaten paris hilton'dan öle bir performans beklemem.oyunculuğu kötü demiyorum ama sonuçta tanrı bu Wink undecided undecided
Camellia
Admin
Admin
Camellia

MesajKonu: Geri: Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde   Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde EmptyCuma Nis. 16, 2010 8:19 pm

Morgan abinin oynayabileceğini sanmıyorum tongue adamın programı çok yoğunmuş eric abinin de dediği gibi,
senanur_ACKLES_seyhan
Usta Avcı
senanur_ACKLES_seyhan

MesajKonu: Geri: Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde   Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde EmptyPaz Nis. 18, 2010 8:10 pm

:( yaa keşke jeffrey oynasa yaa super olr dean fl çok dinler onu sonuçta dean babasını çok seviyo ya adama tapıyo du eğer öyle bişi olsa içgüdüselher dediğini ypr!!!!!!!!!! 4ever john
serenity1995
Sülfür
Sülfür
serenity1995

Kadın Mesaj Sayısı : 7

MesajKonu: Geri: Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde   Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde EmptySalı Nis. 27, 2010 11:48 pm

ya biraz fazla abarttılar güzel dizileri hep uzatacağız die mahvediyorlar (bence ama Wink )
senanur_ACKLES_seyhan
Usta Avcı
senanur_ACKLES_seyhan

MesajKonu: Geri: Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde   Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 7:29 pm

bnde çok gzl ya keşke hiç bitese.ya dizinin sonuna jessica john mary ya ölen tüm karekterler geri gelsin ama gordon ve iblisler gelmesin iblislerdn belki lilith yada ruby yada meg bnlardan sadece 2 si gelsin (iblislerden).nesee ya işte tüm iyi karekterler gelsin dean iblis fln olsun sam melek castiel de iblis bunlar sam e karşı savaşsınlar john da ortada kalsın maryle avlansınlar fln samle jess evlensin fln filan yaaa :))))))))
ilayda<3dean
Tuz
Tuz
ilayda<3dean

MesajKonu: Geri: Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde   Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 9:34 pm

ayy ewet çok güzel olur yaa jo da gelsin fln lisa dean'i bulsun dean onla işte öle bişeyler olsunn
senanur_ACKLES_seyhan
Usta Avcı
senanur_ACKLES_seyhan

MesajKonu: Geri: Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde   Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde EmptyCuma Nis. 30, 2010 10:57 pm

xD oLLsun ya. bnce ne olrsa olsun dizi uzasın bittsin hiç istemiyorum.bazılarınız 6.sezon olmasın fln diyodu bitince çok byk bi boşluğa düşücek bnce herkessss.haini bi ara kesmişlerdi ya vermeyi o zaman bile çok kötüydü ya bnm için hergece onun olduğu saatte bakadrım tv ye yok :(.bitti saat te bakardım içim gider di :(((((((((((((((
deino*
Moderatör
Moderatör
deino*

Kadın Mesaj Sayısı : 222
Rep : 1

MesajKonu: Geri: Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde   Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde EmptyC.tesi Mayıs 15, 2010 4:27 pm

5x22'de Tanrı'nın Chuck olabileceğini düşündürttüler sanki bize. Bende buna inanıyorum parçaları birleştirdiğimde son sahneden yola çıkarak. Ama ne olacağını bekleyip görücez tabiki de.
maniacberat1
Sülfür
Sülfür
maniacberat1

Erkek Mesaj Sayısı : 1

MesajKonu: Geri: Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde   Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde EmptyÇarş. Tem. 21, 2010 4:38 pm

tanrıyı iyi bir aktöre vermeliler ki dikkat cekmeli !

Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» James "Sawyer" Ford/Josh Holloway
» 4x06. Dean "That was scary!"