Supernatural-Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Supernatural-Fans

Supernatural Türkiye Fan Sitesi

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Jo Harvelle diye biri vardı bir ara...
5.sezon 1.bölüm için çok ilginç bir özet EmptySalı Ara. 10, 2013 7:45 pm tarafından Camellia

» hey buraya bakın bide :)
5.sezon 1.bölüm için çok ilginç bir özet EmptyPaz Ocak 29, 2012 3:23 am tarafından LuckyAngel

» Lisa Breaden
5.sezon 1.bölüm için çok ilginç bir özet EmptyPaz Ara. 04, 2011 9:56 pm tarafından supernatural1

» x-Hack hack you
5.sezon 1.bölüm için çok ilginç bir özet EmptySalı Ağus. 02, 2011 12:03 am tarafından Misafir

» Virtually as cheap as download
5.sezon 1.bölüm için çok ilginç bir özet EmptyPtsi Ağus. 01, 2011 8:19 pm tarafından Misafir

» Louis Vuitton
5.sezon 1.bölüm için çok ilginç bir özet EmptyC.tesi Tem. 30, 2011 9:16 pm tarafından Misafir

» En çok ağladınız film?
5.sezon 1.bölüm için çok ilginç bir özet EmptyPaz Tem. 10, 2011 12:50 am tarafından senanur_ACKLES_seyhan

» Favori Karakteriniz?
5.sezon 1.bölüm için çok ilginç bir özet EmptySalı Tem. 05, 2011 10:48 pm tarafından senanur_ACKLES_seyhan

» Sohbet yeri
5.sezon 1.bölüm için çok ilginç bir özet EmptyPtsi Tem. 04, 2011 12:43 am tarafından senanur_ACKLES_seyhan

Dost Siteler
5.sezon 1.bölüm için çok ilginç bir özet 71sob8

5.sezon 1.bölüm için çok ilginç bir özet 33d9wk0

5.sezon 1.bölüm için çok ilginç bir özet 20qgmu0

5.sezon 1.bölüm için çok ilginç bir özet Edward10
Anket
Hangi kadın oyuncu?
Samantha Smith (Mary Winchester)
5.sezon 1.bölüm için çok ilginç bir özet Vote_lcap6%5.sezon 1.bölüm için çok ilginç bir özet Vote_rcap
 6% [ 4 ]
Adrianne Palicki (Jessica Moore)
5.sezon 1.bölüm için çok ilginç bir özet Vote_lcap3%5.sezon 1.bölüm için çok ilginç bir özet Vote_rcap
 3% [ 2 ]
Nikki Aycox (Sarışın Meg Masters)
5.sezon 1.bölüm için çok ilginç bir özet Vote_lcap5%5.sezon 1.bölüm için çok ilginç bir özet Vote_rcap
 5% [ 3 ]
Alona Tal (Jo Harvelle)
5.sezon 1.bölüm için çok ilginç bir özet Vote_lcap25%5.sezon 1.bölüm için çok ilginç bir özet Vote_rcap
 25% [ 16 ]
Katie Cassidy (Sarışın Ruby)
5.sezon 1.bölüm için çok ilginç bir özet Vote_lcap22%5.sezon 1.bölüm için çok ilginç bir özet Vote_rcap
 22% [ 14 ]
Lauren Cohan (Bela Talbot)
5.sezon 1.bölüm için çok ilginç bir özet Vote_lcap14%5.sezon 1.bölüm için çok ilginç bir özet Vote_rcap
 14% [ 9 ]
Cindy Sampson (Lisa Braden)
5.sezon 1.bölüm için çok ilginç bir özet Vote_lcap5%5.sezon 1.bölüm için çok ilginç bir özet Vote_rcap
 5% [ 3 ]
Genevieve Cortese (Esmer Ruby)
5.sezon 1.bölüm için çok ilginç bir özet Vote_lcap6%5.sezon 1.bölüm için çok ilginç bir özet Vote_rcap
 6% [ 4 ]
Julie McNiven (Anna Milton)
 5% [ 3 ]
Rachel Miner (Yeni Meg)
5.sezon 1.bölüm için çok ilginç bir özet Vote_lcap3%5.sezon 1.bölüm için çok ilginç bir özet Vote_rcap
 3% [ 2 ]
Amy Gumenick (Genç Mary)
 6% [ 4 ]
Toplam Oylar : 64

5.sezon 1.bölüm için çok ilginç bir özet

YazarMesaj
whıteangel
Tuz
Tuz
whıteangel

Rep : 1

5.sezon 1.bölüm için çok ilginç bir özet Empty
MesajKonu: 5.sezon 1.bölüm için çok ilginç bir özet   5.sezon 1.bölüm için çok ilginç bir özet EmptyPaz Eyl. 27, 2009 12:12 am

Lucifer ın çıktığı anda kapılar kilitlenir. Bizim kafadarlar tamam s.çtık derken hoop uçakta bulurlar kendilerini. Aşağıda büyük bir patlama olur ve lucifer doğar, uçak düşer. sahne değişir bizim kafadarlar burunları bile kanamadan kiralık bir arabayla çakma peygamberin yanına giderler. Castiel in öldüğünü söyler yukarıdaki fragmanda olduğu gibi sonradan gelen melek Zekeriya Dean tarafından geldiği yere gönderilir. Ardından otel odasında otururken Boby gelir ve baş melek Michael (Mikail) in kılıcının Lucifer ı öldürecek tek şey olduğunu söyler. Bu arada bizim çakma peygambere vahiy gelir ve kılıcın yerini sam ile dean e bildirir. Yer babaları John Winchester' a ait bir depodur. Boby nin gözler kararır içindeki şeytan ortaya çıkar Dean i alır çuval gibi duvardan duvara vurur. (Tabi önce Sam e mühürü kırdığı için bi ton laf edip kovmuştur)ardından ilk sezonda bizimkilerin başını epey ağrıtan Meg ve 2 tane şeytan daha gelir. Boby kendini bıçaklar Arkadan sam gelir kafa göz allah ne verdiyse dalarlar iblislere Meg kaçar. Boby yi hastaneye bırakıp depoya giderler. İçeri girdiklerinde yerde iki seksen yatan 3-5 iblis ve başlarında melek kafadarları bulur. Dean kılıcın yerini sorar, Zekeriya da kılıç sensin der. Dean apışıp kalır. İlk sezondan bu yana şeytanların insanları kontrol ettiğini gördük ama Castiel örneğinde olduğu gibi melekler insanların daveti olmadan bedenleri kontrol edemiyorlardı. Aynı şekilde Dean Mikail 'in yeryüzündeki bedeni olacak ve kafa göz lucifer a dalarak ollayı çözecektir. ama dean kabul etmez. Zekariya tehtit eder. Dean e mide kanseri yükler, Sam in akciğerlerini çıkartır ikisi kıvranıp hayır öldür bizi derken Bir ışık ve Castiel gelir. koruyucu melekleri çatana patana indirir. Zekeriya nasıl hayatta kaldın der. yukarı bakar. kardeşleri odadan alıp uçağa yerleştiren ben değildim. ya da düştüğünde sağ salim arabaya koyan. Zekeriya Tanrının bizzat müdahele ettiğini çakar ve tırsar. kardeşleri eski haline döndürüp topuklar. Castiel de winchester biraderlere büyü yaparak şeytanların ve meleklerin onları izlemesini önler (luci dahil) tüm bunlar olurken bizim köyün delisi lucifer yeryüzündeki kılıcını (beden) bulmuş, çoktan allem edip kallem edip kendini davet ettirmiştir. bölüm Dean ile Sam in konuşmasıyla biter. Dean Sam'e sen beni bi şeytana sattın şerefsiz kardeş dedik bağrımıza bastık bu yapılır mı gibisinden konuşup artık sana güvenmiyorum der.

NOT: alıntıdır

belki daha önce görmüşsünüzdür ama yinede paylaşmak istedim beni kopardı bu özet.

5.sezon 1.bölüm için çok ilginç bir özet
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-