Supernatural-Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Supernatural-Fans

Supernatural Türkiye Fan Sitesi

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Jo Harvelle diye biri vardı bir ara...
Supernatural Italian Serial Awards'ta!(Oy veriyoruz) EmptySalı Ara. 10, 2013 7:45 pm tarafından Camellia

» hey buraya bakın bide :)
Supernatural Italian Serial Awards'ta!(Oy veriyoruz) EmptyPaz Ocak 29, 2012 3:23 am tarafından LuckyAngel

» Lisa Breaden
Supernatural Italian Serial Awards'ta!(Oy veriyoruz) EmptyPaz Ara. 04, 2011 9:56 pm tarafından supernatural1

» x-Hack hack you
Supernatural Italian Serial Awards'ta!(Oy veriyoruz) EmptySalı Ağus. 02, 2011 12:03 am tarafından Misafir

» Virtually as cheap as download
Supernatural Italian Serial Awards'ta!(Oy veriyoruz) EmptyPtsi Ağus. 01, 2011 8:19 pm tarafından Misafir

» Louis Vuitton
Supernatural Italian Serial Awards'ta!(Oy veriyoruz) EmptyC.tesi Tem. 30, 2011 9:16 pm tarafından Misafir

» En çok ağladınız film?
Supernatural Italian Serial Awards'ta!(Oy veriyoruz) EmptyPaz Tem. 10, 2011 12:50 am tarafından senanur_ACKLES_seyhan

» Favori Karakteriniz?
Supernatural Italian Serial Awards'ta!(Oy veriyoruz) EmptySalı Tem. 05, 2011 10:48 pm tarafından senanur_ACKLES_seyhan

» Sohbet yeri
Supernatural Italian Serial Awards'ta!(Oy veriyoruz) EmptyPtsi Tem. 04, 2011 12:43 am tarafından senanur_ACKLES_seyhan

Dost Siteler
Supernatural Italian Serial Awards'ta!(Oy veriyoruz) 71sob8

Supernatural Italian Serial Awards'ta!(Oy veriyoruz) 33d9wk0

Supernatural Italian Serial Awards'ta!(Oy veriyoruz) 20qgmu0

Supernatural Italian Serial Awards'ta!(Oy veriyoruz) Edward10
Anket
Hangi kadın oyuncu?
Samantha Smith (Mary Winchester)
Supernatural Italian Serial Awards'ta!(Oy veriyoruz) Vote_lcap6%Supernatural Italian Serial Awards'ta!(Oy veriyoruz) Vote_rcap
 6% [ 4 ]
Adrianne Palicki (Jessica Moore)
Supernatural Italian Serial Awards'ta!(Oy veriyoruz) Vote_lcap3%Supernatural Italian Serial Awards'ta!(Oy veriyoruz) Vote_rcap
 3% [ 2 ]
Nikki Aycox (Sarışın Meg Masters)
Supernatural Italian Serial Awards'ta!(Oy veriyoruz) Vote_lcap5%Supernatural Italian Serial Awards'ta!(Oy veriyoruz) Vote_rcap
 5% [ 3 ]
Alona Tal (Jo Harvelle)
Supernatural Italian Serial Awards'ta!(Oy veriyoruz) Vote_lcap25%Supernatural Italian Serial Awards'ta!(Oy veriyoruz) Vote_rcap
 25% [ 16 ]
Katie Cassidy (Sarışın Ruby)
Supernatural Italian Serial Awards'ta!(Oy veriyoruz) Vote_lcap22%Supernatural Italian Serial Awards'ta!(Oy veriyoruz) Vote_rcap
 22% [ 14 ]
Lauren Cohan (Bela Talbot)
Supernatural Italian Serial Awards'ta!(Oy veriyoruz) Vote_lcap14%Supernatural Italian Serial Awards'ta!(Oy veriyoruz) Vote_rcap
 14% [ 9 ]
Cindy Sampson (Lisa Braden)
Supernatural Italian Serial Awards'ta!(Oy veriyoruz) Vote_lcap5%Supernatural Italian Serial Awards'ta!(Oy veriyoruz) Vote_rcap
 5% [ 3 ]
Genevieve Cortese (Esmer Ruby)
Supernatural Italian Serial Awards'ta!(Oy veriyoruz) Vote_lcap6%Supernatural Italian Serial Awards'ta!(Oy veriyoruz) Vote_rcap
 6% [ 4 ]
Julie McNiven (Anna Milton)
 5% [ 3 ]
Rachel Miner (Yeni Meg)
Supernatural Italian Serial Awards'ta!(Oy veriyoruz) Vote_lcap3%Supernatural Italian Serial Awards'ta!(Oy veriyoruz) Vote_rcap
 3% [ 2 ]
Amy Gumenick (Genç Mary)
 6% [ 4 ]
Toplam Oylar : 64

Supernatural Italian Serial Awards'ta!(Oy veriyoruz)

5 posters
YazarMesaj
Pesimisticc
Admin
Admin
Pesimisticc

Kadın Mesaj Sayısı : 813
Rep : 53

Supernatural Italian Serial Awards'ta!(Oy veriyoruz) Empty
MesajKonu: Supernatural Italian Serial Awards'ta!(Oy veriyoruz)   Supernatural Italian Serial Awards'ta!(Oy veriyoruz) EmptySalı Eyl. 15, 2009 2:03 pm

Supernatural Italian Serial Awards’ta!

Italian Serial Awards’ın 4.kısmı başladı. İlgimizi çeken adaylıklar:

En iyi dizi:
Friday Night Lights
Greek
Gossip Girl
One Tree Hill
Supernatural

En iyi genç erkek oyuncu:
Jensen Ackles, Supernatural
Scott M. Foster, Greek
Chad Michael Murray, One Tree Hill
Jared Padalecki, Supernatural
Ed Westwick, Gossip Girl

Oy vermek için tıklayın!
Sayfa açıldıktan sonra spn’yi işaretleyip “Vota” yazan yere tıklayın, sonra da “prossima”yla sıradaki kategoriye geçin.

Erkek oyuncuda Jared’la Jensen’ın kapışması kötü olmuş bi de chad var xD

En son Xitragupten tarafından Çarş. Eyl. 16, 2009 3:41 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Jo Harvelle
Moderatör
Moderatör
Jo Harvelle

Kadın Mesaj Sayısı : 442
Rep : 10

MesajKonu: Geri: Supernatural Italian Serial Awards'ta!(Oy veriyoruz)   Supernatural Italian Serial Awards'ta!(Oy veriyoruz) EmptySalı Eyl. 15, 2009 6:41 pm

Ben evlatlarımı seçemem moduna girdim,erkek oyuncuyu oylayamadım. Supernatural Italian Serial Awards'ta!(Oy veriyoruz) 87452
Sydney
VIP Üye
VIP Üye
Sydney

Rep : 5

MesajKonu: Geri: Supernatural Italian Serial Awards'ta!(Oy veriyoruz)   Supernatural Italian Serial Awards'ta!(Oy veriyoruz) EmptySalı Eyl. 15, 2009 7:23 pm

Valla ben Jensen'a verdim XD Hiç düşünmedim bile tongue
Phoenix
Tuz
Tuz
Phoenix

Kadın Mesaj Sayısı : 126
Rep : 33

MesajKonu: Geri: Supernatural Italian Serial Awards'ta!(Oy veriyoruz)   Supernatural Italian Serial Awards'ta!(Oy veriyoruz) EmptySalı Eyl. 15, 2009 9:44 pm

jensen tabiki hemen verdim ya jensen kafadan götürür cheers
http://30stmturkiye.the-up.com/
dEAn
Sülfür
Sülfür
dEAn

Kadın Mesaj Sayısı : 35
Rep : 0

MesajKonu: Geri: Supernatural Italian Serial Awards'ta!(Oy veriyoruz)   Supernatural Italian Serial Awards'ta!(Oy veriyoruz) EmptyÇarş. Eyl. 16, 2009 12:39 pm

Valla hiç tereddütte kalmadan Jensen dedim. kahkaha

Supernatural Italian Serial Awards'ta!(Oy veriyoruz)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Supernatural
» Supernatural-Replikler
» Star TV-Supernatural