Supernatural-Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Supernatural-Fans

Supernatural Türkiye Fan Sitesi

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Jo Harvelle diye biri vardı bir ara...
SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ? EmptySalı Ara. 10, 2013 7:45 pm tarafından Camellia

» hey buraya bakın bide :)
SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ? EmptyPaz Ocak 29, 2012 3:23 am tarafından LuckyAngel

» Lisa Breaden
SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ? EmptyPaz Ara. 04, 2011 9:56 pm tarafından supernatural1

» x-Hack hack you
SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ? EmptySalı Ağus. 02, 2011 12:03 am tarafından Misafir

» Virtually as cheap as download
SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ? EmptyPtsi Ağus. 01, 2011 8:19 pm tarafından Misafir

» Louis Vuitton
SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ? EmptyC.tesi Tem. 30, 2011 9:16 pm tarafından Misafir

» En çok ağladınız film?
SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ? EmptyPaz Tem. 10, 2011 12:50 am tarafından senanur_ACKLES_seyhan

» Favori Karakteriniz?
SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ? EmptySalı Tem. 05, 2011 10:48 pm tarafından senanur_ACKLES_seyhan

» Sohbet yeri
SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ? EmptyPtsi Tem. 04, 2011 12:43 am tarafından senanur_ACKLES_seyhan

Dost Siteler
SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ? 71sob8

SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ? 33d9wk0

SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ? 20qgmu0

SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ? Edward10
Anket
Hangi kadın oyuncu?
Samantha Smith (Mary Winchester)
SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ? Vote_lcap6%SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ? Vote_rcap
 6% [ 4 ]
Adrianne Palicki (Jessica Moore)
SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ? Vote_lcap3%SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ? Vote_rcap
 3% [ 2 ]
Nikki Aycox (Sarışın Meg Masters)
SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ? Vote_lcap5%SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ? Vote_rcap
 5% [ 3 ]
Alona Tal (Jo Harvelle)
SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ? Vote_lcap25%SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ? Vote_rcap
 25% [ 16 ]
Katie Cassidy (Sarışın Ruby)
SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ? Vote_lcap22%SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ? Vote_rcap
 22% [ 14 ]
Lauren Cohan (Bela Talbot)
SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ? Vote_lcap14%SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ? Vote_rcap
 14% [ 9 ]
Cindy Sampson (Lisa Braden)
SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ? Vote_lcap5%SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ? Vote_rcap
 5% [ 3 ]
Genevieve Cortese (Esmer Ruby)
SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ? Vote_lcap6%SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ? Vote_rcap
 6% [ 4 ]
Julie McNiven (Anna Milton)
 5% [ 3 ]
Rachel Miner (Yeni Meg)
SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ? Vote_lcap3%SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ? Vote_rcap
 3% [ 2 ]
Amy Gumenick (Genç Mary)
 6% [ 4 ]
Toplam Oylar : 64

SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ?

+18
kardelen8927
Mrs.Winchester
TugbaDW
WinchesterGirl
Mrs.Ackles
Vlad.Lestat
sevcan
JoDean
senanur_ACKLES_seyhan
ILovejensenn
.DeaN.
Pesimisticc
Sydney
RuBY
Keket
Dark Somnium
Sam Winchester
Phoenix
22 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki

Olsun Çünkü...
 3% [ 1 ]
Olmasın Çünkü...
SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ? Vote_lcap97%SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ? Vote_rcap
 97% [ 33 ]
Toplam Oylar : 34

YazarMesaj
Phoenix
Tuz
Tuz
Phoenix

Kadın Mesaj Sayısı : 126
Rep : 33

SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ? Empty
MesajKonu: SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ?   SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ? EmptySalı Eyl. 08, 2009 3:13 pm

Benim düşüncem olmasın olursa dizinin orjinalliği kaçar. Film kadar aktörlerin seside çekici gelmesi lazım. Dean ve Sam'in sesi gayet çekici zaten gerek yok
http://30stmturkiye.the-up.com/
Sam Winchester
Sülfür
Sülfür
Sam Winchester

Erkek Mesaj Sayısı : 44
Rep : -2

MesajKonu: Geri: SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ?   SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ? EmptySalı Eyl. 08, 2009 3:39 pm

çünkü izleyenlerin bunca zamandır beynine orijinal sesleri kazınmış dizinin gerçekçiliği kaçar
Dark Somnium
Tuz
Tuz
Dark Somnium

Kadın Mesaj Sayısı : 88
Rep : 0

MesajKonu: Geri: SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ?   SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ? EmptyÇarş. Eyl. 09, 2009 12:27 am

Alıştım açıkçası kendi seslerine Dean'in Sammy'nin tongue
Keket
Acemi Avcı
Acemi Avcı
Keket

Kadın Mesaj Sayısı : 154
Rep : 5

MesajKonu: Geri: SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ?   SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ? EmptyÇarş. Eyl. 09, 2009 12:35 am

olmasın... çünkü dizi gittikçe basitleşir... türkçe dublajlı olsa nasıl mı olur yani? b.m b.k olur... esprilere bile gülemem... belki dean den soğurum... olmasın... kahkaha olursa da izlemem zaten kahkaha
Dark Somnium
Tuz
Tuz
Dark Somnium

Kadın Mesaj Sayısı : 88

MesajKonu: Geri: SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ?   SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ? EmptyÇarş. Eyl. 09, 2009 12:40 am

Keket demiş ki:
olmasın... çünkü dizi gittikçe basitleşir... türkçe dublajlı olsa nasıl mı olur yani? b.m b.k olur... esprilere bile gülemem... belki dean den soğurum... olmasın... kahkaha olursa da izlemem zaten kahkaha

Evet ya esprilerin tadı tuzu kalmaz hedehödö
RuBY
Tuz
Tuz
RuBY

Kadın Mesaj Sayısı : 91

MesajKonu: Geri: SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ?   SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ? EmptyÇarş. Eyl. 09, 2009 1:29 am

olmasın..olursada izlemem...çünkü filmin tüm büyüsü yok olur!!!!!!!dublaja herzaman karşıyım.........
Sydney
VIP Üye
VIP Üye
Sydney

MesajKonu: Geri: SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ?   SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ? EmptyÇarş. Eyl. 09, 2009 12:24 pm

RuBY demiş ki:
olmasın..olursada izlemem...çünkü filmin tüm büyüsü yok olur!!!!!!!dublaja herzaman karşıyım.........
Kesinlikleee...

Bir kere Lost'un dublajlı halinin iki dakikasını izlemek gibi bir gaflette bulundum... Korkunçtu :70: Aynı şey Supernaturalda da olur eminim... O yüzden çıksa bile hiç izlemeye niyetim yok tongue Dean ve Sam'in sesleri nasıl olur böyle duyar gibi oluyorum da tüylerim diken diken oluyor.. Ürküyorum XD Arkama bakmadan kaçmak istiyorum.. O derece yani tongue
Pesimisticc
Admin
Admin
Pesimisticc

Kadın Mesaj Sayısı : 813
Rep : 53

MesajKonu: Geri: SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ?   SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ? EmptyÇarş. Eyl. 09, 2009 1:29 pm

Olmasın çünkü dublajlı izlerken "konuşanın ağzını okuyup ingilizce ne tarz bi cümle kurmuş olabileceğini anlamaya çalışma" gibi lanet bi takıntım var hedehödö Ayrıca Jen'in sesinden de mahrum kalmak istemem tongue
RuBY
Tuz
Tuz
RuBY

Kadın Mesaj Sayısı : 91

MesajKonu: Geri: SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ?   SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ? EmptyÇarş. Eyl. 09, 2009 2:11 pm

Xitragupten demiş ki:
Olmasın çünkü dublajlı izlerken "konuşanın ağzını okuyup ingilizce ne tarz bi cümle kurmuş olabileceğini anlamaya çalışma" gibi lanet bi takıntım var hedehödö Ayrıca Jen'in sesinden de mahrum kalmak istemem tongue
tamamen katılıyorum :K:
Sydney
VIP Üye
VIP Üye
Sydney

MesajKonu: Geri: SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ?   SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ? EmptyÇarş. Eyl. 09, 2009 2:31 pm

Xitragupten demiş ki:
Olmasın çünkü dublajlı izlerken "konuşanın ağzını okuyup ingilizce ne tarz bi cümle kurmuş olabileceğini anlamaya çalışma" gibi lanet bi takıntım var hedehödö

Ah evet işte bu ya XD Bunu dedin ya Pess, beni ne kadar mutlu ettin şu an anlatamam sana kahkaha Seninle bayağı bir ortak takıntılarımız varmış XD
.DeaN.
Sülfür
Sülfür
.DeaN.

MesajKonu: Geri: SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ?   SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ? EmptyC.tesi Eyl. 12, 2009 2:56 am

oLmasıııınnnnnnnnn amann haa kahkaha
Phoenix
Tuz
Tuz
Phoenix

Kadın Mesaj Sayısı : 126
Rep : 33

MesajKonu: Geri: SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ?   SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ? EmptyC.tesi Eyl. 12, 2009 3:04 am

star tv düşerse hiç yolu yok dublaj
http://30stmturkiye.the-up.com/
.DeaN.
Sülfür
Sülfür
.DeaN.

MesajKonu: Geri: SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ?   SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ? EmptyC.tesi Eyl. 12, 2009 3:20 am

Phoenix demiş ki:
star tv düşerse hiç yolu yok dublaj
şeytan kulağına kurşun No
ILovejensenn
Sülfür
Sülfür
ILovejensenn

Kadın Mesaj Sayısı : 21

MesajKonu: Geri: SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ?   SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ? EmptyPtsi Eyl. 21, 2009 10:55 pm

BENCEDE TÜRKÇE DUBLAJLI OLMASIN HEM DEAN VE SAM'IN SESİ GAYET İYİ BEN ALTYAZILI İZLEMEKTEN GAYET MEMNUNUM...
senanur_ACKLES_seyhan
Usta Avcı
senanur_ACKLES_seyhan

Kadın Mesaj Sayısı : 921

MesajKonu: Geri: SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ?   SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ? EmptySalı Eyl. 22, 2009 10:03 pm

asla aslaaaa olmasın ya iğrenç bir duurm olurrrr!çünkü sesleri mükemmel tonluuuuu!özellikle jared ın(sam) ama benim favorim jensen (dean) ya çok kötü seslen dirmlere yaparlar iğrenç yhaaa
http://www.google.com.tr
ILovejensenn
Sülfür
Sülfür
ILovejensenn

Kadın Mesaj Sayısı : 21

MesajKonu: Geri: SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ?   SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ? EmptyÇarş. Eyl. 23, 2009 1:04 pm

STAR DAKİ DE BENCE ALTYAZILI OLSUN TNT DE 6 EKİM SALI 19.45 TEKİ ALTYAZILI VERİTOR BİLMEYENLERE SÖYLEMEK İZTEDİM
JoDean
Sülfür
Sülfür
JoDean

Kadın Mesaj Sayısı : 5

MesajKonu: Geri: SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ?   SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ? EmptyÇarş. Eyl. 23, 2009 2:42 pm

kimse sam kadar güzel kahkaha atamaz ve dean gibi güzel şarkı söleyemezz o yüzden yüzde yüz karşıyım dublaja umarım böle bi hata yapmazlar!
senanur_ACKLES_seyhan
Usta Avcı
senanur_ACKLES_seyhan

MesajKonu: Geri: SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ?   SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ? EmptyÇarş. Eyl. 23, 2009 8:36 pm

ewttt yhaaa dean mükemmel şrkı söyleooo we sesi çok gzlll.sam için ruhunu satmadan önce NE YAPMALIYIM die çok gzl baarrmıştı :d:d
sevcan
Sülfür
Sülfür
sevcan

Kadın Mesaj Sayısı : 49

MesajKonu: Geri: SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ?   SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ? EmptySalı Ocak 26, 2010 5:27 pm

tnt de öle mesela 2ay ara verdiklerinde delircektim tntden türkçe dublajlı izliyom eski bölümleri hatırlamak için ama artık internete düşsün dedim çünkü jensenın sesini unutmaya başlamıştım nerdeyse bencede satr tvye düşerse kesin türkçe dublajlı olur aslında jensenında jaredında sesleri mükemmil böle yapmaları çok saçma ve böle yapınca jensenın ettiği küfürlerin tadıda çıkmıyo şahsen
senanur_ACKLES_seyhan
Usta Avcı
senanur_ACKLES_seyhan

MesajKonu: Geri: SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ?   SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ? EmptySalı Ocak 26, 2010 7:42 pm

yha ni hele bi bölmde 4.sezondan arabanın markasını göstericek şekilde çekmişler di yha hangi bölm hatırlamıorum yha orda özellikle arabanın markası gözksün die yapmışlar bizimkiler buzluyo du yha orayı walla o sahneyi görünce delirdimmm
sevcan
Sülfür
Sülfür
sevcan

MesajKonu: Geri: SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ?   SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ? EmptySalı Ocak 26, 2010 10:12 pm

evet mallar yani sanki onlara kalmış
senanur_ACKLES_seyhan
Usta Avcı
senanur_ACKLES_seyhan

MesajKonu: Geri: SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ?   SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ? EmptyPerş. Ocak 28, 2010 8:03 pm

dimi yhaaa yha walla o sahnedi düşündükce çıldırıom içine ettiler dizinin yhani gül gibi diziyibatırdılar :( cry No
sevcan
Sülfür
Sülfür
sevcan

MesajKonu: Geri: SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ?   SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ? EmptyPerş. Ocak 28, 2010 8:46 pm

aynen
Vlad.Lestat
Sülfür
Sülfür
Vlad.Lestat

Erkek Mesaj Sayısı : 15

MesajKonu: Geri: SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ?   SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ? EmptyPerş. Haz. 03, 2010 8:23 pm

dublajı en başarılı yapan ülkelerden biriyiz sadece önemli olan doğru insan sesini bulup karaktere oturtmamız bunu beğenecek insanlarda diziye yeni başlamış, ilk bölümden itibaren dublajlı izleyecek olanlar. Alt yazılı izlemeye başlayan bende sizler gibi bu dizinin dublaj yapılmasına karşıyım hepimizin bahsettiği gibi büyüsü bozulur BİZ izleyemeyiz. Bilmiyorum size de oluyormu dizinin bir bölümünü izledikten sonra ya birine anlatacağımızda ya da unuttuğumuz bir yerleri hatrlamak için diziyi baştan aklımızdan geçirirken karakterler orjinal seslerinde türkçe konuşuyor gibi geliyor mu?
senanur_ACKLES_seyhan
Usta Avcı
senanur_ACKLES_seyhan

MesajKonu: Geri: SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ?   SuperNatural Türkçe Dublajlı olsa nasıl olur ? EmptyCuma Haz. 04, 2010 2:37 pm

bana öyle gelmiyo bu benim görüşüm.ama kendi sesleri daha iyi değil mi? yaaaa bence kendi, sesleri super!!!o müthiş mimiklerine kendi sesleri daha çok yakışıyo ve de türkçe dublajlı bence iğrenç ötesi oluyooo!

1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-