Supernatural-Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Supernatural-Fans

Supernatural Türkiye Fan Sitesi

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Jo Harvelle diye biri vardı bir ara...
Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde! EmptySalı Ara. 10, 2013 7:45 pm tarafından Camellia

» hey buraya bakın bide :)
Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde! EmptyPaz Ocak 29, 2012 3:23 am tarafından LuckyAngel

» Lisa Breaden
Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde! EmptyPaz Ara. 04, 2011 9:56 pm tarafından supernatural1

» x-Hack hack you
Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde! EmptySalı Ağus. 02, 2011 12:03 am tarafından Misafir

» Virtually as cheap as download
Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde! EmptyPtsi Ağus. 01, 2011 8:19 pm tarafından Misafir

» Louis Vuitton
Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde! EmptyC.tesi Tem. 30, 2011 9:16 pm tarafından Misafir

» En çok ağladınız film?
Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde! EmptyPaz Tem. 10, 2011 12:50 am tarafından senanur_ACKLES_seyhan

» Favori Karakteriniz?
Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde! EmptySalı Tem. 05, 2011 10:48 pm tarafından senanur_ACKLES_seyhan

» Sohbet yeri
Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde! EmptyPtsi Tem. 04, 2011 12:43 am tarafından senanur_ACKLES_seyhan

Dost Siteler
Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde! 71sob8

Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde! 33d9wk0

Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde! 20qgmu0

Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde! Edward10
Anket
Hangi kadın oyuncu?
Samantha Smith (Mary Winchester)
Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde! Vote_lcap6%Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde! Vote_rcap
 6% [ 4 ]
Adrianne Palicki (Jessica Moore)
Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde! Vote_lcap3%Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde! Vote_rcap
 3% [ 2 ]
Nikki Aycox (Sarışın Meg Masters)
Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde! Vote_lcap5%Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde! Vote_rcap
 5% [ 3 ]
Alona Tal (Jo Harvelle)
Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde! Vote_lcap25%Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde! Vote_rcap
 25% [ 16 ]
Katie Cassidy (Sarışın Ruby)
Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde! Vote_lcap22%Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde! Vote_rcap
 22% [ 14 ]
Lauren Cohan (Bela Talbot)
Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde! Vote_lcap14%Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde! Vote_rcap
 14% [ 9 ]
Cindy Sampson (Lisa Braden)
Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde! Vote_lcap5%Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde! Vote_rcap
 5% [ 3 ]
Genevieve Cortese (Esmer Ruby)
Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde! Vote_lcap6%Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde! Vote_rcap
 6% [ 4 ]
Julie McNiven (Anna Milton)
 5% [ 3 ]
Rachel Miner (Yeni Meg)
Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde! Vote_lcap3%Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde! Vote_rcap
 3% [ 2 ]
Amy Gumenick (Genç Mary)
 6% [ 4 ]
Toplam Oylar : 64

Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde!

5 posters
YazarMesaj
Pesimisticc
Admin
Admin
Pesimisticc

Kadın Mesaj Sayısı : 813
Rep : 53

Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde! Empty
MesajKonu: Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde!   Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde! EmptyC.tesi Eyl. 05, 2009 12:12 am

5. sezonu 10 Eylül Perşembe başlayacak olan kült televizyon dizisi Supernatural‘da yapımcı Eric Kripke, Castiel‘in geleceğinden Başkan Sarah Palin’e, “Tanrı” rolünden Winchester kardeşlerin 2014′te neyle yüzleşeceklerine kadar bir çok konuda bizi aydınlattı....

Biliyorum kulağa çılgınca gelecek ama, Supernatural 5. sezonda Tanrı’yı da bir karakter olarak izleyebileceğiz. O Cennet’te ortadan kayboldu, bu yüzden de Melekler kontrolü ele almışlardı. Tanrı’nın geri dönüşü üzerinde çalışıyoruz, muhtemelen sezon sonu dönecek. Bu senaryo senaristler odasında şamata içinde ortaya çıktı. Kendimize ” Bu sahnede Tanrı’nın nedeni ne olabilir?” diye sorduk. Sonrasında kahkahalara boğulduk, çünkü biliyorsunuz, Gossip Girl‘ün böyle problemleri olmuyor!

Tanrı savaşa nasıl girecek?
-Ayarlayacağız.
O’nu kim oynayacak? Kadın rolü de olabilir mi?
-Göreceksiniz.

Castiel (Misha Collins) ve onun dizideki geleceğiyle ilgili ne söyleyebilirsiniz? Melekler de ona düşman, değil mi? Kısaca “Avcılar”la aynı konumda mı olacak?
Cass, diziye kaçak bir av olarak dönüyor. Tüm Cennet onu öldürme peşinde. Güçlerinden bazıları kaybolmaya başlıyor. Kısacası tamamiyle etli kemikli insana dönüşüyor. Bütün bunların yanında, onun ilginç bir melek geçmişi var. Artık Cennet’ten dışlandığı için, iyiden iyiye nasıl insan olacağını öğreniyor. Bu da bizi bazen üzücü, bazen komik, inşallah ikisini de içeren sahnelere sürükleyecek. Ancak görünümü halen aynı -yağmurluk, kravat, Misha’nın yüzü. Bu konuda endişeniz olmasın.

Bu sezon Sam (Jared Padalecki) ve Dean (Jensen Ackles)’e yardım etmek için tekrar ekranda göreceğimiz avcılar olacak mı? Eğer olacaksa, hangileri?

Hayatta olan tüm avcıları geri getirmeyi planlıyoruz. Söz konusu olan kıyamet, herkesin eli taşın altına girecek. Ellen (Samantha Ferris), Jo (Alona Tal), Rufus (Steven Williams), ayrıca Chuck (Rob Benedict), gerçi teknik olarak o bir avcı değil. Winchester kardeşlerle geçmişi olan karakterleri geri getirmeyi seviyorum. Bir çok ilginç sahneye gebe oluyor -en azından ben öyle umuyorum. Kim bilebilir? Siz söyleyin.

Kıyamet sezon boyunca ilerleyecek mi? Gerçek anlamda Cehennem yeryüzüne mi gelecek?
Bu sezonun gerilimi de bu zaten. Olaylar kötü başlıyor – Kuzey Kore silahlanıyor, domuz gribi ülke genelinde yayılıyor, Amerikan şehirlerini kasırgalar vuruyor, ve bu sadece başlangıç. Cidden kötü başlayıp daha da kötüye gidiyoruz.

Ancak asıl soru şu; Sam ve Dean gezegen diri diri kavrulmadan önce Kıyameti durdurabilecekler mi?

Kıyametin Dört Atlısı ile ilgili bir ipucu verebilir misiniz?

Ata binmiyorlar, araba kullanıyorlar. İlk atlı Deadwood dizisinden Titus Welliver tarafından canlandırılacak.
Kardeşlerin babası John Winchester‘ı yeniden görecek miyiz? Eğer göreceksek, süper meşgul Jeffrey Dean
Morgan‘dan başka bir aktör olabilir mi?

Ya Jeffrey olur, ya da geri getirmeyiz. Zamanlama konusunda çalışıyoruz. Eğer mümkün olursa, yapmaktan zevk duyarım.

Sık sık söylediğiniz gibi 5. sezon sonunda diziye son verecek misiniz?
Supernatural’ın başlarında, bir kaç istisna dışında beş yıllık bir planım vardı, buna sadık kaldım. Şimdi ise buraya kadar gelmişken, artık buna son vermemiz gerektiği hissine kapılıyorum. Evet, bu sezon bu hikayeyi sona erdireceğiz. 6. sezona uzatmayacağız, aksi taktirde sulandırmış oluruz. Hikayenin heyecanlı bir şekilde anlatılmasını istiyoruz. Hikayenin bu bölümü sona eriyor, ancak bu başka bir bölümün başlamayacağı anlamına gelmez. Eğer 6. sezon için geri dönersek, yeni bir hikayeyle başlamalıyız.

Bu sezonki Grey’s Anatomy, CSI, ve Fringe‘le olan çekişmenizde Sam ve Dean’i bir tutuyor musunuz? Küçük cesur diziniz büyük başlara karşı?
Evet, daima Godzilla veya Mothra’nın altında çığlık atan Japon turist gibi hissettim. Ama açıkçası, burası olmak istediğim yer. Zayıf durumda olmayı seviyorum. Böylelikle insanları halen şaşırtabilirsiniz.

Arkadaşlar ilk baştan Bitirecegimiz hissine kapılıyorum diyor ama sonra da yeni bi hikayeyle ve bölümle geri dönebiliriz diyor...

kaynak: sinetif.com
MeloCanım
Acemi Avcı
Acemi Avcı
MeloCanım

Rep : 0

MesajKonu: Geri: Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde!   Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde! EmptyPtsi Eyl. 07, 2009 3:17 pm

Ben de başlığı görmemiştim az daha yeni bir başlık açıyordum. Neyse paylaşım için çok sağol Meryem'm. Röportaja göre Spn çok hareketli olacağa benziyor.
Phoenix
Tuz
Tuz
Phoenix

Kadın Mesaj Sayısı : 126
Rep : 33

MesajKonu: Geri: Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde!   Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde! EmptyPtsi Eyl. 07, 2009 4:55 pm

Evt yeni sezonda Tanrınnda olması iyi oldu kıyamet kopar artık he?
http://30stmturkiye.the-up.com/
SuPeRNaTuRaL_OKN
Sülfür
Sülfür
SuPeRNaTuRaL_OKN

Erkek Mesaj Sayısı : 28
Rep : 3

MesajKonu: Geri: Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde!   Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde! EmptyC.tesi Eyl. 12, 2009 11:00 pm

Abi Bence Fazla Abartmasınlar.

Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde! Deanwinchester
Phoenix
Tuz
Tuz
Phoenix

Kadın Mesaj Sayısı : 126
Rep : 33

MesajKonu: Geri: Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde!   Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde! EmptyPaz Eyl. 13, 2009 1:38 am

Abartmayla alaksı yok okdar iblisler melekler ve diğerleri ortalıkta dolaşırken akılda tek soru kalıyo Tanrı nerde? bece olması iyi oldu zmanlamada harika bnce
http://30stmturkiye.the-up.com/
Sydney
VIP Üye
VIP Üye
Sydney

Rep : 5

MesajKonu: Geri: Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde!   Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde! EmptyC.tesi Eyl. 19, 2009 11:05 am

2. bölümde artık Tanrıya nasıl ulaşacağımızı öğrenmeye başladık... Tanrıyı nasıl yapacaklar görüntüsünü falan merak ediyorum cidden... Sabırsızlıkla bekliyorum

Artık "Tanrı" da Savaşın İçinde!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» James "Sawyer" Ford/Josh Holloway
» 4x06. Dean "That was scary!"