Supernatural-Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Supernatural-Fans

Supernatural Türkiye Fan Sitesi

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Jo Harvelle diye biri vardı bir ara...
Güncel Haberler EmptySalı Ara. 10, 2013 7:45 pm tarafından Camellia

» hey buraya bakın bide :)
Güncel Haberler EmptyPaz Ocak 29, 2012 3:23 am tarafından LuckyAngel

» Lisa Breaden
Güncel Haberler EmptyPaz Ara. 04, 2011 9:56 pm tarafından supernatural1

» x-Hack hack you
Güncel Haberler EmptySalı Ağus. 02, 2011 12:03 am tarafından Misafir

» Virtually as cheap as download
Güncel Haberler EmptyPtsi Ağus. 01, 2011 8:19 pm tarafından Misafir

» Louis Vuitton
Güncel Haberler EmptyC.tesi Tem. 30, 2011 9:16 pm tarafından Misafir

» En çok ağladınız film?
Güncel Haberler EmptyPaz Tem. 10, 2011 12:50 am tarafından senanur_ACKLES_seyhan

» Favori Karakteriniz?
Güncel Haberler EmptySalı Tem. 05, 2011 10:48 pm tarafından senanur_ACKLES_seyhan

» Sohbet yeri
Güncel Haberler EmptyPtsi Tem. 04, 2011 12:43 am tarafından senanur_ACKLES_seyhan

Dost Siteler
Güncel Haberler 71sob8

Güncel Haberler 33d9wk0

Güncel Haberler 20qgmu0

Güncel Haberler Edward10
Anket
Hangi kadın oyuncu?
Samantha Smith (Mary Winchester)
Güncel Haberler Vote_lcap6%Güncel Haberler Vote_rcap
 6% [ 4 ]
Adrianne Palicki (Jessica Moore)
Güncel Haberler Vote_lcap3%Güncel Haberler Vote_rcap
 3% [ 2 ]
Nikki Aycox (Sarışın Meg Masters)
Güncel Haberler Vote_lcap5%Güncel Haberler Vote_rcap
 5% [ 3 ]
Alona Tal (Jo Harvelle)
Güncel Haberler Vote_lcap25%Güncel Haberler Vote_rcap
 25% [ 16 ]
Katie Cassidy (Sarışın Ruby)
Güncel Haberler Vote_lcap22%Güncel Haberler Vote_rcap
 22% [ 14 ]
Lauren Cohan (Bela Talbot)
Güncel Haberler Vote_lcap14%Güncel Haberler Vote_rcap
 14% [ 9 ]
Cindy Sampson (Lisa Braden)
 5% [ 3 ]
Genevieve Cortese (Esmer Ruby)
 6% [ 4 ]
Julie McNiven (Anna Milton)
 5% [ 3 ]
Rachel Miner (Yeni Meg)
Güncel Haberler Vote_lcap3%Güncel Haberler Vote_rcap
 3% [ 2 ]
Amy Gumenick (Genç Mary)
 6% [ 4 ]
Toplam Oylar : 64

Güncel Haberler

+2
Sydney
MeloCanım
6 posters
YazarMesaj
MeloCanım
Acemi Avcı
Acemi Avcı
MeloCanım

Rep : 0

Güncel Haberler Empty
MesajKonu: Güncel Haberler   Güncel Haberler EmptyPtsi Ağus. 10, 2009 5:02 pm

DEDİKODULAR, HABERLER VE YENİ SPOİLER...
-dizinin yazarlarının ve casting editörlerinin cevapladığı fan soruları...

*Rob Benedict yada daha çok bilinen şekliyle 'I'm the The Prophet Chuck' için şöyle demişler "evet Chuck'ı yeni sezonda mutlaka göreceğiz, düzenli kasta olmasada dizide yer alacak ve bunun için çok heyecanlıyız"..

*Düşmüş meleğimiz Anna da 5.sezonda göreceğimiz tanıdık yüzler arasında, hatta şöyle bi cümle kullanmışlar "Dean'ın Anna'yla hala bi şansı olabilir, tabi öyle umuyoruz ki Sam'in Ruby'deki şansı gibi olmaz"...

*Ayrıca Meg ve Susan adlı iki hatun kişi de yeni sezonda arzı emdam edecekmiş... 2.Temmuz'da çekimler başlıyacakmış, düzenli kasta geçmeyi başarmış yegane oyuncu olan Misha Collins 22 bölümlük sezonun 17 bölümünde yer alacakmış...

*Yine başka bi haber ise Jeffrey Dean Morgan'ın 5.sezonda olup olmayacağıyla ilgili, oyuncuya gerekli teklifler yapılmış, ama kendisi büyük bi sinema yıldızı olduğu için programı doluymuş J.D.Morgan Supernatural'i çok özlediğini belirtmiş, yapım ekibi kendisi için tüm kapıları açık bırakmış ama henüz kesin bi şey yokmuş...

*Ben Edlund, Misha Collins'in regular olmasıyla ilgili şöyle demiş "geçen yıl söz verdiğimiz gibi Misha Collins bu sezon düzenli kastta yer alacak" Jensen ve Jared'den sonra ilk defa bi oyuncunun düzenli castta yer aldığını ama fanların bu konuda endişe duymalarına gerek olmadığını Winchester kardeşlerle Castiel arasındaki gerekli dengeyi kuracaklarını söyledi, ve ayrıca Collins'in Mel Gibson ve Danny Glover'ın(Dean ve Sam'in) Joe Pesci olmayacağını söylemiş...

*Castiel'in şimdiden belli bi kitlesinin olduğunu, fanların ona çabuk ısındığını ve karakterin çok hızlı geliştiğini söylemiş, ama yeni sezonda üç adam bi araba gibi komedi klişelerine girilmeyeceğini söylemişler...

-Sezon finalinden sonra Jensen Ackles'in verdiği bi demeçte ise, öncelikle kardeşlerin bir araya gelmesine sevindiğini çünkü ayrılmalarını istemediğini söyledi her zaman kardeşleri aynı tarafta olmasını ve kötülüğe karşı savaştıklarını görmek istiyomuş, ayrıca fanların isteği de bu şekilde olduğu için sezon finalinde kardeşler hemen bir araya gelmiş, 5.sezon hakkında hiç bi şey bilmediğini yazarların kendilerine hiç bi şey söylemediklerini anlattı...

-Sam'in ölü sevgilis geri dönüyor...
açıklama şu şekilde "bildiğiniz gibi jessica pilot bölümde iblis tarafından öldürülmüş daha sonra 2.sezonda dean'ın altarnatif evreninde tekrar görünmüştü, Palicki prömiyer bölümünde değil ama 5.sezonun ilk bölümlerinden birinde tekar karşımızda olacak" (sonradan yapılan açıklamada 3.bölümde yer alacağı söylendi)...

*Ayrıca geçen yıl olduğu gibi bu yılda comic con'da yeni sezonun ilk beş dakikası sneak peek olarak yayımlanacakmış, bu bilgi uzun zamandır kesinleşmeyi bekliyodu artık kesin...

*Dean, Sam, ve artık Castiel, kadrolu karakterlerimiz ayrıca Bobby, Anna, Chuck, Zachariah ve bonus olarak Jessica, Rufus, Ellen ve (iblis)Meg geri dönecek, şimdilik kesinleşen isimler bunlar...

*Chuck'ı gerçekten çok seviyorum onun için sadece ilk bölümde olacak demişler umarım ilerleyen bölümlerde de görürüz, çünkü Chuck harika bi karakter ve Rob Benedict süper ötesi bi oyuncu...

-Ama ben en çok Rufus'a sevindim hele 'so!' diyişi yok mu bitiyorum, ilk görüşte hasta olmuştum bu adama hele dean'la kapıda yaptıkları konuşma tam evlere şenlikti. 4.sezon boyunca en çok istenen şeylerden biri Rufus'un dönüşüydü ama olmadı, hatırlarsanız 21 bölümde Bobby telefonda mühürler hakkında konuşmuştu ve Dean'a Rufus'un herşeyden haberi olduğunu söylemişti, meğer 5.sezon hazırlık yapıyolarmış onu kardeşler Cass ve Bobby'le izlemek çok eğlenceli olacak eminim...

-Sera Gamble'ın dediğine göre başmelekleri de görecekmişiz umarım bunlar Michael yada Gabriel gibi Lucifer'ın gücüne denk melekler olur da şöyle güzel kavgalar izleriz, ama eğer o kadar yolu sadece Castiel'in peşine düşmek için gelirlerse benden küfürü yerler ona dokunmasınlar kalıplarının melekleri olup şeytanla dövüşsünler...

-2.bölümde ibilisin ele geçirdiği Meg adlı kızın hayat hikayesini öğrenip üzülmüştük ama DemonMeg! olarak bilinen iblis Supernatural'in ilk gerçek iblisi ve kardeşlerin ilk gerçek düşmanıdır, hatta Sam'in içine girdiği bölümde Jared çok güzel canlandırmıştı ve benim favori bölümlerimdendir, Meg'in olduğu zamanlarda sarı gözlü iblisin bi adı vardı neyse demek istediğim benim için çok önemli bi karakterdir umarım batırmazlar, yazarlara güvenim tam ama Rachel Miner hakkında pek bişey bilmiyorum daha önce hiç izlemedim, hakkımızda hayırlısı diyorum...

-Zachariah'ı sevmiyorum ama karakterin diziye bi hareket getirdiği çok açık, her dizide nefret edilmesi gereken karakterlerde olmak zorundadır, gerçi bizim kötü adamımız bi melek ama neyse, zira bizim alkolik bi elçimiz ateist bi kurtarımız var, Supernatural dünyasında herşey mümkün. Zachariah 'Tanrı burayı terk etti' diyip arazi olmuştu bununla neyi kast ettiğini kendi ağzından dinlemek isterim, ayrıca onu da uyarıyorum, sakın sende Castiel'e dokunma...

5.sezonu ilk bölümüyle ilgili kesinleşmiş bilgiler... ve kadrodaki isimler...
Episode 5.01 - Sympathy for the Devil...
Jared Padalecki ... Sam Winchester
Jensen Ackles ... Dean Winchester
Misha Collins ... Castiel
Jim Beaver ... Bobby Singer
Rob Benedict ... Chuck Shurley
Mark Pellegrino ... Lucifer
Kurt Fuller ... Zachariah
Chad Bellamy ... Demon minion
Mark Burgess ... Father Joe
Lauren Gibson ... Flight attendant
Marci T. House ... Nurse
Rachel Miner ... Meg(!)
Emily Perkins ... Becky Rosen
Dan Rizzuto ... Goon angel
Frank Topol ... Pilot
Bellamy Young ... Sarah
...
Senaryo: Eric Kripke
Yönetmen: Robert Singer

Episode 5.02 - Good God, Y'All!...
Julie McNiven ... Anna Milton
...
Senaryo: Sera Gamble
Yönetmen: Philip Sgriccia

Episode 5.03 - Free to Be You and Me...
Mark Pellegrino ... Lucifer
...
Senaryo:Jeremy Carver
Yönetmen:J. Miller Tobin
Sydney
VIP Üye
VIP Üye
Sydney

Rep : 5

Güncel Haberler Empty
MesajKonu: Geri: Güncel Haberler   Güncel Haberler EmptyPtsi Ağus. 10, 2009 6:24 pm

Uff sabırsızlanıyorum artık ama yaa.... Bir an önce çıksa da izlesek şöyle doya doya...

Haberler için çok çok teşekkürler MeloCanım hug En süperinden bir + rep :)
Jo Harvelle
Moderatör
Moderatör
Jo Harvelle

Kadın Mesaj Sayısı : 442
Rep : 10

Güncel Haberler Empty
MesajKonu: Geri: Güncel Haberler   Güncel Haberler EmptyPerş. Ağus. 27, 2009 9:04 am

Aldığım habere göre Jo ile Dean arasında birşey olması şu an belirlenen senaryo doğrultusunda gerçekleşemeyecek birşeymiş. (Pess,sevinebilirsin^^)
Yakında haber almaya devam ederim.
dEAn
Sülfür
Sülfür
dEAn

Kadın Mesaj Sayısı : 35

Güncel Haberler Empty
MesajKonu: Geri: Güncel Haberler   Güncel Haberler EmptyPerş. Ağus. 27, 2009 11:49 am

Haberleri okudukça daha çok heyecanlandım.İzlemek için sabırsızlanıyorum.
Jo Harvelle
Moderatör
Moderatör
Jo Harvelle

Güncel Haberler Empty
MesajKonu: Geri: Güncel Haberler   Güncel Haberler EmptyPaz Ağus. 30, 2009 7:06 pm

Dizi 2010da bitiyormuş millet,ingilizcesi iyi olanlar için;
http://ausiellofiles.ew.com/2009/08/30/will-supernatural-end-in-2010/

:\'(
dEAn
Sülfür
Sülfür
dEAn

Kadın Mesaj Sayısı : 35

Güncel Haberler Empty
MesajKonu: Geri: Güncel Haberler   Güncel Haberler EmptyPtsi Ağus. 31, 2009 11:27 am

2010 mu? Çok yakın bir zamanda!!!Biraz daha devam etmeli :\'(
Jo Harvelle
Moderatör
Moderatör
Jo Harvelle

Güncel Haberler Empty
MesajKonu: Geri: Güncel Haberler   Güncel Haberler EmptyPtsi Ağus. 31, 2009 12:33 pm

Bence de,yine de haberde yanılma payı varmış.Dediğine göre 5.sezon ardından Mayıs ayında bitirilebilirmiş. 5 yıl yapmayı beklemediğini söylemiş,cıvığı çıkmadan bitirmek istiyormuş.
Ayrıca bizim gibi Supe Naziler için bir rahatlatma da söz konusu haberde;
"Bu yeni bir hikaye olmayacağı anlamına gelmiyor,Buffy'de olmuştu.Yenisine başlamak için büyük bir kapanış yapmak gerek" diyor tam olarak çeviremesem de.
Haber baya bir karıştırmış,yeni bir bilgi verir gibi görünüyor ama sizi olduğunuz yere geri döndürüyor.Yani bitme olasılığı var ama devam da edebilir...
Eric Kripke'den sonra Supernatural hayatı olacak mı? demiş haberi yazan...
Olsa iyi olur yoksa dünyada bir çok ruh hastası olacak! Suspect
Pesimisticc
Admin
Admin
Pesimisticc

Kadın Mesaj Sayısı : 813
Rep : 53

Güncel Haberler Empty
MesajKonu: Geri: Güncel Haberler   Güncel Haberler EmptyPtsi Ağus. 31, 2009 12:56 pm

Başından beri 5 sezon olarak planladıysa uzayınca cıvıması ihtimali de var (acı ama gerçek hedehödö ) Kripke büyük ihtimalle uzatmayı deneyecek beceremezse hiç kasmadan bu sezon bitirecek.
Jason34
Sülfür
Sülfür
Jason34

Erkek Mesaj Sayısı : 3
Rep : 1

Güncel Haberler Empty
MesajKonu: Geri: Güncel Haberler   Güncel Haberler EmptySalı Eyl. 08, 2009 9:06 pm

iyi gzel dewam etsin de..bu kahrolası tvde daha 4. sezonu izleyemioruz :'( netten de izleyemıoruz...nolcak acaba ya tnt ndn göstermio bilen warmı ?
Pesimisticc
Admin
Admin
Pesimisticc

Kadın Mesaj Sayısı : 813
Rep : 53

Güncel Haberler Empty
MesajKonu: Geri: Güncel Haberler   Güncel Haberler EmptySalı Eyl. 08, 2009 9:44 pm

Tnt'de 4.sezon Ekim ayında başlayacakmış, kaldırılmadı yani.
Sydney
VIP Üye
VIP Üye
Sydney

Rep : 5

Güncel Haberler Empty
MesajKonu: Geri: Güncel Haberler   Güncel Haberler EmptyÇarş. Eyl. 09, 2009 9:37 am

Önceleri bir yerlerde 6. sezon imzalandı diye okumuştum ama... Cıvığını çıkarmayacaklarsa 10 sezon bile yapabilirler aslında bana uyar XD Ya da bunu bitirip Buffy'de olduğu gibi başka bir hikayeye de geçebilirler... O da değişik olur... Neyse şu 5. sezon çıksın da bir, gerisini sonra düşünürüz kahkaha

Güncel Haberler
1 sayfadaki 1 sayfası