Supernatural-Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Supernatural-Fans

Supernatural Türkiye Fan Sitesi

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Jo Harvelle diye biri vardı bir ara...
My bloody Valentine/Sevgililer Günü Katliamı ~ Patrick Lussier EmptySalı Ara. 10, 2013 7:45 pm tarafından Camellia

» hey buraya bakın bide :)
My bloody Valentine/Sevgililer Günü Katliamı ~ Patrick Lussier EmptyPaz Ocak 29, 2012 3:23 am tarafından LuckyAngel

» Lisa Breaden
My bloody Valentine/Sevgililer Günü Katliamı ~ Patrick Lussier EmptyPaz Ara. 04, 2011 9:56 pm tarafından supernatural1

» x-Hack hack you
My bloody Valentine/Sevgililer Günü Katliamı ~ Patrick Lussier EmptySalı Ağus. 02, 2011 12:03 am tarafından Misafir

» Virtually as cheap as download
My bloody Valentine/Sevgililer Günü Katliamı ~ Patrick Lussier EmptyPtsi Ağus. 01, 2011 8:19 pm tarafından Misafir

» Louis Vuitton
My bloody Valentine/Sevgililer Günü Katliamı ~ Patrick Lussier EmptyC.tesi Tem. 30, 2011 9:16 pm tarafından Misafir

» En çok ağladınız film?
My bloody Valentine/Sevgililer Günü Katliamı ~ Patrick Lussier EmptyPaz Tem. 10, 2011 12:50 am tarafından senanur_ACKLES_seyhan

» Favori Karakteriniz?
My bloody Valentine/Sevgililer Günü Katliamı ~ Patrick Lussier EmptySalı Tem. 05, 2011 10:48 pm tarafından senanur_ACKLES_seyhan

» Sohbet yeri
My bloody Valentine/Sevgililer Günü Katliamı ~ Patrick Lussier EmptyPtsi Tem. 04, 2011 12:43 am tarafından senanur_ACKLES_seyhan

Dost Siteler
My bloody Valentine/Sevgililer Günü Katliamı ~ Patrick Lussier 71sob8

My bloody Valentine/Sevgililer Günü Katliamı ~ Patrick Lussier 33d9wk0

My bloody Valentine/Sevgililer Günü Katliamı ~ Patrick Lussier 20qgmu0

My bloody Valentine/Sevgililer Günü Katliamı ~ Patrick Lussier Edward10
Anket
Hangi kadın oyuncu?
Samantha Smith (Mary Winchester)
My bloody Valentine/Sevgililer Günü Katliamı ~ Patrick Lussier Vote_lcap6%My bloody Valentine/Sevgililer Günü Katliamı ~ Patrick Lussier Vote_rcap
 6% [ 4 ]
Adrianne Palicki (Jessica Moore)
My bloody Valentine/Sevgililer Günü Katliamı ~ Patrick Lussier Vote_lcap3%My bloody Valentine/Sevgililer Günü Katliamı ~ Patrick Lussier Vote_rcap
 3% [ 2 ]
Nikki Aycox (Sarışın Meg Masters)
My bloody Valentine/Sevgililer Günü Katliamı ~ Patrick Lussier Vote_lcap5%My bloody Valentine/Sevgililer Günü Katliamı ~ Patrick Lussier Vote_rcap
 5% [ 3 ]
Alona Tal (Jo Harvelle)
My bloody Valentine/Sevgililer Günü Katliamı ~ Patrick Lussier Vote_lcap25%My bloody Valentine/Sevgililer Günü Katliamı ~ Patrick Lussier Vote_rcap
 25% [ 16 ]
Katie Cassidy (Sarışın Ruby)
My bloody Valentine/Sevgililer Günü Katliamı ~ Patrick Lussier Vote_lcap22%My bloody Valentine/Sevgililer Günü Katliamı ~ Patrick Lussier Vote_rcap
 22% [ 14 ]
Lauren Cohan (Bela Talbot)
My bloody Valentine/Sevgililer Günü Katliamı ~ Patrick Lussier Vote_lcap14%My bloody Valentine/Sevgililer Günü Katliamı ~ Patrick Lussier Vote_rcap
 14% [ 9 ]
Cindy Sampson (Lisa Braden)
My bloody Valentine/Sevgililer Günü Katliamı ~ Patrick Lussier Vote_lcap5%My bloody Valentine/Sevgililer Günü Katliamı ~ Patrick Lussier Vote_rcap
 5% [ 3 ]
Genevieve Cortese (Esmer Ruby)
My bloody Valentine/Sevgililer Günü Katliamı ~ Patrick Lussier Vote_lcap6%My bloody Valentine/Sevgililer Günü Katliamı ~ Patrick Lussier Vote_rcap
 6% [ 4 ]
Julie McNiven (Anna Milton)
 5% [ 3 ]
Rachel Miner (Yeni Meg)
My bloody Valentine/Sevgililer Günü Katliamı ~ Patrick Lussier Vote_lcap3%My bloody Valentine/Sevgililer Günü Katliamı ~ Patrick Lussier Vote_rcap
 3% [ 2 ]
Amy Gumenick (Genç Mary)
 6% [ 4 ]
Toplam Oylar : 64

My bloody Valentine/Sevgililer Günü Katliamı ~ Patrick Lussier

+4
Keket
MeloCanım
Pesimisticc
Camellia
8 posters
YazarMesaj
Camellia
Admin
Admin
Camellia

Kadın Mesaj Sayısı : 435
Rep : 3

My bloody Valentine/Sevgililer Günü Katliamı ~ Patrick Lussier Empty
MesajKonu: My bloody Valentine/Sevgililer Günü Katliamı ~ Patrick Lussier   My bloody Valentine/Sevgililer Günü Katliamı ~ Patrick Lussier EmptyÇarş. Ağus. 05, 2009 6:56 pm

My bloody Valentine/Sevgililer Günü Katliamı ~ Patrick Lussier Sevgililer-Gunu-Katliami-1

Yapım: 2009 ~ ABD, Kanada
Tür: 3 Boyutlu, Gerilim, Korku
Yönetmen:Patrick Lussier
Oyuncular : Jensen Ackles,Jaime King ,Betsy Rue,Kerr Smith,Edi Gethegi
Senaryo : Todd Farmer, Zane Smith, John Beaird
Senaryo (Kitap):Stephen Miller
Yapımcı: Jack L. Murray, Michael Paseornek, André Link, John Dunning, John Sacchi
Görüntü Yönetmeni:Brian Pearson
Müzik:Michael Wandmacher
Filmin Websitesi:mybloodyvalentinein3d.com
Süre:1 saat 41 dk
Gösterim Tarihi:13 Şubat 2009 (Türkiye)

Tanıtım.

On yıl önce yaşanan bir trajedi Harmony (Uyum) kasabasını sonsuza dek değiştirmiştir. Deneyimsiz kömür madeni işçisi Tom Hanniger’ın tünellerde neden olduğu kaza beş adamın sıkışıp kalmasına ve sağ kurtulan tek kişi olan Harry Warden’ın da komaya girmesine neden olmuştur. Bunun tam bir yıl sonrasında, Sevgililer Günü’nde, Harry Warden uyanmış ve kazmayla 22 kişiyi hunharca katlettikten sonra kendisi de öldürülmüştür.

Tom Hanniger, on yıl sonra, Sevgililer Günü’nde kasabaya döndüğünde sebep olduğu ölümler hâlâ yakasını bırakmamıştır. Geçmişiyle barışmaya çalışan adam, eski kız arkadaşı Sarah için bitmemiş duygularıyla da boğuşmaktadır. Oysa Sarah Tom’un en iyi arkadaşı olan şerif Axel’la evlenmiştir. Ama bu gece, yıllar süren huzurdan sonra, Harmony'nin karanlık geçmişinden bir şey geri döner. Başında madenci kaskı, elinde kazma olan, durdurulamaz bir katil etrafta kol gezmektedir. Katilin ayak sesleri yaklaştıkça, Tom, Sarah ve Axel dehşetle fark ederler ki katil onları öldürmeye gelen Harry Warden olabilir.
https://supernatural-fans.yetkin-forum.com
Pesimisticc
Admin
Admin
Pesimisticc

Kadın Mesaj Sayısı : 813
Rep : 53

MesajKonu: Geri: My bloody Valentine/Sevgililer Günü Katliamı ~ Patrick Lussier   My bloody Valentine/Sevgililer Günü Katliamı ~ Patrick Lussier EmptyÇarş. Ağus. 05, 2009 8:50 pm

Bi izleyemedim şu filmi hedehödö Halbuki ne güzel planlarım vardı, görevlinın gazozuna ilaç atıp giricektim sinemaya tongue Pc'den bile izlemedim XD
MeloCanım
Acemi Avcı
Acemi Avcı
MeloCanım

Rep : 0

MesajKonu: Geri: My bloody Valentine/Sevgililer Günü Katliamı ~ Patrick Lussier   My bloody Valentine/Sevgililer Günü Katliamı ~ Patrick Lussier EmptyÇarş. Ağus. 05, 2009 8:51 pm

Bende izlemek istiyorum bu filmi yha xD
Camellia
Admin
Admin
Camellia

MesajKonu: Geri: My bloody Valentine/Sevgililer Günü Katliamı ~ Patrick Lussier   My bloody Valentine/Sevgililer Günü Katliamı ~ Patrick Lussier EmptyÇarş. Ağus. 05, 2009 9:00 pm

O kadar heycanlanmayın. Güzel bifilm değildi çünkü, hatta yarıda kestip bıraktım, ananemlerde 2 gün kaldım geri geldim üzerinden 3 gün geçti canım sıkıldı " Eh kader şu filmi bitireyim bari." dedim ve filme başladım, bitti falan " Öyh yani bu muydu !?" oldum tongue çok az şaşırdım tongue Harper's ısland etkisi bile yaratmadı, çok kıytırık bi' film olmuş Jensen' yakıştıramadım tongue Ay çenem düştü neyse siz izleyin belki beğenirsiniz. Ben bi' de dublajlı izledim kabus gibiydi XD
MeloCanım
Acemi Avcı
Acemi Avcı
MeloCanım

MesajKonu: Geri: My bloody Valentine/Sevgililer Günü Katliamı ~ Patrick Lussier   My bloody Valentine/Sevgililer Günü Katliamı ~ Patrick Lussier EmptyÇarş. Ağus. 05, 2009 9:04 pm

İi bakalaım izlerim ben bi ara.
Keket
Acemi Avcı
Acemi Avcı
Keket

Kadın Mesaj Sayısı : 154
Rep : 5

MesajKonu: Geri: My bloody Valentine/Sevgililer Günü Katliamı ~ Patrick Lussier   My bloody Valentine/Sevgililer Günü Katliamı ~ Patrick Lussier EmptyCuma Ağus. 07, 2009 1:53 pm

Camellia demiş ki:
O kadar heycanlanmayın. Güzel bifilm değildi çünkü, hatta yarıda kestip bıraktım, ananemlerde 2 gün kaldım geri geldim üzerinden 3 gün geçti canım sıkıldı " Eh kader şu filmi bitireyim bari." dedim ve filme başladım, bitti falan " Öyh yani bu muydu !?" oldum tongue çok az şaşırdım tongue Harper's ısland etkisi bile yaratmadı, çok kıytırık bi' film olmuş Jensen' yakıştıramadım tongue Ay çenem düştü neyse siz izleyin belki beğenirsiniz. Ben bi' de dublajlı izledim kabus gibiydi XD

ne dersen de bence bi oyuncu kendine ancak bu kadar psikopatlığı yakıştırabilirdi 8) ben de izlerken "ne saçmalık" demedim değil ama sırf jensen için izledim kahkaha bakışlarındaki o değişimi görmeniz lazım bence 8)
Camellia
Admin
Admin
Camellia

MesajKonu: Geri: My bloody Valentine/Sevgililer Günü Katliamı ~ Patrick Lussier   My bloody Valentine/Sevgililer Günü Katliamı ~ Patrick Lussier EmptyCuma Ağus. 07, 2009 2:36 pm

Bana çok itici geldi, çünkü ya ergenlik döneminde, ya da ergenlik döneminden yeni çıkmış birisi seslendiriyodu tongue 4 sexzon boyunca herifin gerçek sesini dinledim tongue Ayrıca oyunculuk iyi olabilir, ama film kenar kanallatın öğlenliğin veya geceleri saat 9 civarında verdikleri kıytırık bi' filme benziyodu tongue
Keket
Acemi Avcı
Acemi Avcı
Keket

Kadın Mesaj Sayısı : 154

MesajKonu: Geri: My bloody Valentine/Sevgililer Günü Katliamı ~ Patrick Lussier   My bloody Valentine/Sevgililer Günü Katliamı ~ Patrick Lussier EmptyCuma Ağus. 07, 2009 2:46 pm

kahkaha evet, kıytırık bi filmdi kabul... ben onun sesinde bi gariplik de sezemedim açıkçası... performansı süperdi... bakışı filan kahkaha ölmedi, ölemedi çok şükür 8) kesin devam flimde yaparlar buna kahkaha ahım şahım bi film olmasa da bence jensen'in performansı görülmeye değer Wink
MeloCanım
Acemi Avcı
Acemi Avcı
MeloCanım

MesajKonu: Geri: My bloody Valentine/Sevgililer Günü Katliamı ~ Patrick Lussier   My bloody Valentine/Sevgililer Günü Katliamı ~ Patrick Lussier EmptyCuma Ağus. 07, 2009 4:41 pm

Abümm izlemiş bu filmi. Mal söyleseydi beraber izlerdik xD Pofff sizin söylediklerinizde sonra hiç izleyesimm gelmiyorr xD
Sydney
VIP Üye
VIP Üye
Sydney

MesajKonu: Geri: My bloody Valentine/Sevgililer Günü Katliamı ~ Patrick Lussier   My bloody Valentine/Sevgililer Günü Katliamı ~ Patrick Lussier EmptyCuma Ağus. 07, 2009 4:51 pm

Ben bu filmin 3 boyutlusunu burnumun dibindeyken izlemedim kaçırdım ya hala kınıyorum kendimi :deget: İndirdim filmi de bi aradan da altyazısını indirip(sanki çok zor bi iş de) daha sonra da tabi oturup izlemem gerekiyo amma zormuş be yazarken bile yoruldum tongue XD Öyle çok ahım şahım olmadığını duydum ama Jensen var ya sırf onun için izlerim love
MeloCanım
Acemi Avcı
Acemi Avcı
MeloCanım

MesajKonu: Geri: My bloody Valentine/Sevgililer Günü Katliamı ~ Patrick Lussier   My bloody Valentine/Sevgililer Günü Katliamı ~ Patrick Lussier EmptyCuma Ağus. 07, 2009 4:53 pm

Hehee xD Evet Jensen'n olduğu öğrenince bende izlerim. atta bir ara Kordon Tw'yi açmıştım orada Jensen'n donmuş hali vardı. Artık Kordon'da ne işi varsa ? hedehödö
Sydney
VIP Üye
VIP Üye
Sydney

MesajKonu: Geri: My bloody Valentine/Sevgililer Günü Katliamı ~ Patrick Lussier   My bloody Valentine/Sevgililer Günü Katliamı ~ Patrick Lussier EmptySalı Ağus. 11, 2009 5:22 pm

Dün akşam izledim... Kötü bir film olduğunu her yerde okumuş olmama rağmen gene de hayalkırıklığına uğradım... Ummuşum demek ki belki güzeldir diye... Olmadı... Ama o kazmalı sahneler beni öldürdü. Jensen'im iyiydi güzeldi. Gördüm gözüm gönlüm açıldı XD
jensen_jared
Sülfür
Sülfür
jensen_jared

Kadın Mesaj Sayısı : 37

MesajKonu: Geri: My bloody Valentine/Sevgililer Günü Katliamı ~ Patrick Lussier   My bloody Valentine/Sevgililer Günü Katliamı ~ Patrick Lussier EmptyCuma Eyl. 25, 2009 12:22 pm

bu filmi en kısa zamanda bende alığ izlicemm... çk merak ettim şimdi.. ama jensenim kesin ii dir o istesede kötü rol yapamaz kahkaha:D:D
goddess
Sülfür
Sülfür
goddess

Kadın Mesaj Sayısı : 10

MesajKonu: Geri: My bloody Valentine/Sevgililer Günü Katliamı ~ Patrick Lussier   My bloody Valentine/Sevgililer Günü Katliamı ~ Patrick Lussier EmptyPaz Ara. 20, 2009 8:44 pm

Filmi izlemeden önce yorumlarını filan okumuştum. Kötü oyunculuk filan diyordu hep oyuncular için. Filmi izledigimde cidden Jensen hariç oyuncuların çok abartılı oynadıklarını gördüm. Filmde pek iyi degildi zaten. Keşke Jensen daha iyi bir yapımda oynasaydı da şöyle ağız tadıyla izleseydik filmi ama olmadı. Umarım başka iyi filmlerde görürüz Jensen'ı :/
Sydney
VIP Üye
VIP Üye
Sydney

MesajKonu: Geri: My bloody Valentine/Sevgililer Günü Katliamı ~ Patrick Lussier   My bloody Valentine/Sevgililer Günü Katliamı ~ Patrick Lussier EmptyÇarş. Ara. 23, 2009 8:53 pm

Böyle bir filmde oynamayı kabul ettiği için buradan Jensen'ı kınıyoruz tongue
senanur_ACKLES_seyhan
Usta Avcı
senanur_ACKLES_seyhan

Kadın Mesaj Sayısı : 921

MesajKonu: Geri: My bloody Valentine/Sevgililer Günü Katliamı ~ Patrick Lussier   My bloody Valentine/Sevgililer Günü Katliamı ~ Patrick Lussier EmptyCuma Ara. 25, 2009 9:54 pm

yha bece bu gzl bi film!hemde supernkü içinde jensen ackles war yhani onu çok sewdim için çok iğrenç bi film de oynasa bile bana o film mükemmmmmmmmel gelirrr.çnkü onu çooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook
sewiyoum
http://www.google.com.tr

My bloody Valentine/Sevgililer Günü Katliamı ~ Patrick Lussier
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Neil Patrick Harris (Barney Stinson)
» 1.5-Bloody Mary
» Bloody Mary