Supernatural-Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Supernatural-Fans

Supernatural Türkiye Fan Sitesi

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Jo Harvelle diye biri vardı bir ara...
Profillere Ruh Hali Seçeneği Eklendi (Spn'li) EmptySalı Ara. 10, 2013 7:45 pm tarafından Camellia

» hey buraya bakın bide :)
Profillere Ruh Hali Seçeneği Eklendi (Spn'li) EmptyPaz Ocak 29, 2012 3:23 am tarafından LuckyAngel

» Lisa Breaden
Profillere Ruh Hali Seçeneği Eklendi (Spn'li) EmptyPaz Ara. 04, 2011 9:56 pm tarafından supernatural1

» x-Hack hack you
Profillere Ruh Hali Seçeneği Eklendi (Spn'li) EmptySalı Ağus. 02, 2011 12:03 am tarafından Misafir

» Virtually as cheap as download
Profillere Ruh Hali Seçeneği Eklendi (Spn'li) EmptyPtsi Ağus. 01, 2011 8:19 pm tarafından Misafir

» Louis Vuitton
Profillere Ruh Hali Seçeneği Eklendi (Spn'li) EmptyC.tesi Tem. 30, 2011 9:16 pm tarafından Misafir

» En çok ağladınız film?
Profillere Ruh Hali Seçeneği Eklendi (Spn'li) EmptyPaz Tem. 10, 2011 12:50 am tarafından senanur_ACKLES_seyhan

» Favori Karakteriniz?
Profillere Ruh Hali Seçeneği Eklendi (Spn'li) EmptySalı Tem. 05, 2011 10:48 pm tarafından senanur_ACKLES_seyhan

» Sohbet yeri
Profillere Ruh Hali Seçeneği Eklendi (Spn'li) EmptyPtsi Tem. 04, 2011 12:43 am tarafından senanur_ACKLES_seyhan

Dost Siteler
Profillere Ruh Hali Seçeneği Eklendi (Spn'li) 71sob8

Profillere Ruh Hali Seçeneği Eklendi (Spn'li) 33d9wk0

Profillere Ruh Hali Seçeneği Eklendi (Spn'li) 20qgmu0

Profillere Ruh Hali Seçeneği Eklendi (Spn'li) Edward10
Anket
Hangi kadın oyuncu?
Samantha Smith (Mary Winchester)
Profillere Ruh Hali Seçeneği Eklendi (Spn'li) Vote_lcap6%Profillere Ruh Hali Seçeneği Eklendi (Spn'li) Vote_rcap
 6% [ 4 ]
Adrianne Palicki (Jessica Moore)
Profillere Ruh Hali Seçeneği Eklendi (Spn'li) Vote_lcap3%Profillere Ruh Hali Seçeneği Eklendi (Spn'li) Vote_rcap
 3% [ 2 ]
Nikki Aycox (Sarışın Meg Masters)
Profillere Ruh Hali Seçeneği Eklendi (Spn'li) Vote_lcap5%Profillere Ruh Hali Seçeneği Eklendi (Spn'li) Vote_rcap
 5% [ 3 ]
Alona Tal (Jo Harvelle)
Profillere Ruh Hali Seçeneği Eklendi (Spn'li) Vote_lcap25%Profillere Ruh Hali Seçeneği Eklendi (Spn'li) Vote_rcap
 25% [ 16 ]
Katie Cassidy (Sarışın Ruby)
Profillere Ruh Hali Seçeneği Eklendi (Spn'li) Vote_lcap22%Profillere Ruh Hali Seçeneği Eklendi (Spn'li) Vote_rcap
 22% [ 14 ]
Lauren Cohan (Bela Talbot)
Profillere Ruh Hali Seçeneği Eklendi (Spn'li) Vote_lcap14%Profillere Ruh Hali Seçeneği Eklendi (Spn'li) Vote_rcap
 14% [ 9 ]
Cindy Sampson (Lisa Braden)
Profillere Ruh Hali Seçeneği Eklendi (Spn'li) Vote_lcap5%Profillere Ruh Hali Seçeneği Eklendi (Spn'li) Vote_rcap
 5% [ 3 ]
Genevieve Cortese (Esmer Ruby)
Profillere Ruh Hali Seçeneği Eklendi (Spn'li) Vote_lcap6%Profillere Ruh Hali Seçeneği Eklendi (Spn'li) Vote_rcap
 6% [ 4 ]
Julie McNiven (Anna Milton)
 5% [ 3 ]
Rachel Miner (Yeni Meg)
Profillere Ruh Hali Seçeneği Eklendi (Spn'li) Vote_lcap3%Profillere Ruh Hali Seçeneği Eklendi (Spn'li) Vote_rcap
 3% [ 2 ]
Amy Gumenick (Genç Mary)
 6% [ 4 ]
Toplam Oylar : 64

Profillere Ruh Hali Seçeneği Eklendi (Spn'li)

+2
raphael
Pesimisticc
6 posters
YazarMesaj
Pesimisticc
Admin
Admin
Pesimisticc

Kadın Mesaj Sayısı : 813
Rep : 53

Profillere Ruh Hali Seçeneği Eklendi (Spn'li) Empty
MesajKonu: Profillere Ruh Hali Seçeneği Eklendi (Spn'li)   Profillere Ruh Hali Seçeneği Eklendi (Spn'li) EmptyC.tesi Eyl. 18, 2010 10:16 pm

Yeniliklere üşenmediği sürece her zaman açık olan ve tek derdi sizin eğlenmeniz olan ben ve kendim profillere böyle bi şekil ekledim. Şimdilik bunlarla idare edin. Şimdilik diyorum çünkü bunların spn versiyonunu hazırlıyorum o çok daha iyi olacak. İyi forumlar! kahkaha

Edit: Supernatural'a uyarladım. Üstlerinde ne oldukları yazmıyor ama resmin üstüne geldiğinizde yazı çıkıyor yani bi karışıklık olacağını sanmıyorum. Mouse'u şeytan kapanı yapmak da sizin fikrinizdi tıklayamazsanız kaldırırım tongue

En son Pesimisticc tarafından Paz Eyl. 19, 2010 5:56 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
raphael
Tuz
Tuz
raphael

Erkek Mesaj Sayısı : 106
Rep : 1

MesajKonu: Geri: Profillere Ruh Hali Seçeneği Eklendi (Spn'li)   Profillere Ruh Hali Seçeneği Eklendi (Spn'li) EmptyC.tesi Eyl. 18, 2010 11:16 pm

admin çok iyi bir fikir çok saol
http://www.google.com
Camellia
Admin
Admin
Camellia

Kadın Mesaj Sayısı : 435
Rep : 3

MesajKonu: Geri: Profillere Ruh Hali Seçeneği Eklendi (Spn'li)   Profillere Ruh Hali Seçeneği Eklendi (Spn'li) EmptyPaz Eyl. 19, 2010 12:56 am

kuru kafayı, o linklerin üstüne gelince alevlenen parıltıyı ve 'new' diyerek ok işareti çıkartan şeyi hiç sevmedim. vallaha bak blog gibi durmuş tongue kaldıralım onları tongue

not: gördüğüm de de ilk tepkimi anlamışsındır zaten evet aynen öyle oldu (anlamayanlar için)
-"Oha lan harbi harbi parlıyo bu oha" ivet efenim. let the sunshine olmuşuz tongue
https://supernatural-fans.yetkin-forum.com
Pesimisticc
Admin
Admin
Pesimisticc

MesajKonu: Geri: Profillere Ruh Hali Seçeneği Eklendi (Spn'li)   Profillere Ruh Hali Seçeneği Eklendi (Spn'li) EmptyPaz Eyl. 19, 2010 1:34 am

Sen yeni fikirler getir onları uygulayalım lan tongue O kodlardan sitede en iyi duranları bulana kadar canım çıktı tamam mı. Durcak onlar bi süre tongue
raphael
Tuz
Tuz
raphael

MesajKonu: Geri: Profillere Ruh Hali Seçeneği Eklendi (Spn'li)   Profillere Ruh Hali Seçeneği Eklendi (Spn'li) EmptyPaz Eyl. 19, 2010 11:21 am

iki admin kapışıyo kahkaha
raphael
Tuz
Tuz
raphael

MesajKonu: Geri: Profillere Ruh Hali Seçeneği Eklendi (Spn'li)   Profillere Ruh Hali Seçeneği Eklendi (Spn'li) EmptyPaz Eyl. 19, 2010 11:31 am

Pesimisticc şu en üstteki aktiflik ne oluyo açıklarmısın.
Pesimisticc
Admin
Admin
Pesimisticc

MesajKonu: Geri: Profillere Ruh Hali Seçeneği Eklendi (Spn'li)   Profillere Ruh Hali Seçeneği Eklendi (Spn'li) EmptyPaz Eyl. 19, 2010 1:53 pm

Sitein aktifliği. Göründüğü gibi şu an vasat. Arttırmak için uğraşıyorum ama yaranamıyoruz işte hedehödö
Camellia
Admin
Admin
Camellia

MesajKonu: Geri: Profillere Ruh Hali Seçeneği Eklendi (Spn'li)   Profillere Ruh Hali Seçeneği Eklendi (Spn'li) EmptyPaz Eyl. 19, 2010 3:17 pm

bi süreyse problem yok, ruh hallerinin spnlisi daha güzel olur diyecektim tam aslında ama zaten spnlisini yapıyomuşsun, bi de o kuru kafa yerine bizim şeytan kapanını da koyabiliriz bence ;D (yürüttüm bir iki fikir tongue )
zubercan
Tuz
Tuz
zubercan

Kadın Mesaj Sayısı : 67
Rep : 0

MesajKonu: Geri: Profillere Ruh Hali Seçeneği Eklendi (Spn'li)   Profillere Ruh Hali Seçeneği Eklendi (Spn'li) EmptyPaz Eyl. 19, 2010 4:47 pm

Bence o kadarda fena değil.Ama kuru kafa yerine devil's trap daha güzel olur heralde :)
Pesimisticc
Admin
Admin
Pesimisticc

MesajKonu: Geri: Profillere Ruh Hali Seçeneği Eklendi (Spn'li)   Profillere Ruh Hali Seçeneği Eklendi (Spn'li) EmptyPaz Eyl. 19, 2010 4:58 pm

Açıkçası küçükken mynet'te site yaptığım zamanlar (çocukluğum bile kodlarla geçti ne saçmayım) böyle mouse'umda resim olsun isterdim ama hiç bi zaman yapamadım hedehödö Onun öcünü alıyorum şu an tongue Kodları bulduğum sitede spn'ye en yakın bu vardı, kendi resmimizi denerim olursa olabilir. (harika cümle bitiririm)
New olayı da aynı şekilde bundan önceki forumlarımda yapamadığım bi şeydi kahkaha Hep içinde kalmışlık yani. Ama ruh halinin nasıl yapıldığını biliyordum. O sayılmaz tongue
Winchesters
Tuz
Tuz
Winchesters

MesajKonu: Geri: Profillere Ruh Hali Seçeneği Eklendi (Spn'li)   Profillere Ruh Hali Seçeneği Eklendi (Spn'li) EmptyPaz Eyl. 19, 2010 6:53 pm

Bu SPN'li ruh hali fikri süper olmuş teşekkürler Wink
TugbaDW
Tuz
Tuz
TugbaDW

Kadın Mesaj Sayısı : 70

MesajKonu: Geri: Profillere Ruh Hali Seçeneği Eklendi (Spn'li)   Profillere Ruh Hali Seçeneği Eklendi (Spn'li) EmptyPaz Eyl. 19, 2010 8:46 pm

süper olmuş ! çok teşekkürler, eline sağlık:)
Camellia
Admin
Admin
Camellia

MesajKonu: Geri: Profillere Ruh Hali Seçeneği Eklendi (Spn'li)   Profillere Ruh Hali Seçeneği Eklendi (Spn'li) EmptySalı Eyl. 21, 2010 2:39 pm

çok güzel olmuş evet çok beğendim, :w

Profillere Ruh Hali Seçeneği Eklendi (Spn'li)
1 sayfadaki 1 sayfası