Supernatural-Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Supernatural-Fans

Supernatural Türkiye Fan Sitesi

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Jo Harvelle diye biri vardı bir ara...
Lady Gaga'nın Et Giysisi Şok Yarattı EmptySalı Ara. 10, 2013 7:45 pm tarafından Camellia

» hey buraya bakın bide :)
Lady Gaga'nın Et Giysisi Şok Yarattı EmptyPaz Ocak 29, 2012 3:23 am tarafından LuckyAngel

» Lisa Breaden
Lady Gaga'nın Et Giysisi Şok Yarattı EmptyPaz Ara. 04, 2011 9:56 pm tarafından supernatural1

» x-Hack hack you
Lady Gaga'nın Et Giysisi Şok Yarattı EmptySalı Ağus. 02, 2011 12:03 am tarafından Misafir

» Virtually as cheap as download
Lady Gaga'nın Et Giysisi Şok Yarattı EmptyPtsi Ağus. 01, 2011 8:19 pm tarafından Misafir

» Louis Vuitton
Lady Gaga'nın Et Giysisi Şok Yarattı EmptyC.tesi Tem. 30, 2011 9:16 pm tarafından Misafir

» En çok ağladınız film?
Lady Gaga'nın Et Giysisi Şok Yarattı EmptyPaz Tem. 10, 2011 12:50 am tarafından senanur_ACKLES_seyhan

» Favori Karakteriniz?
Lady Gaga'nın Et Giysisi Şok Yarattı EmptySalı Tem. 05, 2011 10:48 pm tarafından senanur_ACKLES_seyhan

» Sohbet yeri
Lady Gaga'nın Et Giysisi Şok Yarattı EmptyPtsi Tem. 04, 2011 12:43 am tarafından senanur_ACKLES_seyhan

Dost Siteler
Lady Gaga'nın Et Giysisi Şok Yarattı 71sob8

Lady Gaga'nın Et Giysisi Şok Yarattı 33d9wk0

Lady Gaga'nın Et Giysisi Şok Yarattı 20qgmu0

Lady Gaga'nın Et Giysisi Şok Yarattı Edward10
Anket
Hangi kadın oyuncu?
Samantha Smith (Mary Winchester)
Lady Gaga'nın Et Giysisi Şok Yarattı Vote_lcap6%Lady Gaga'nın Et Giysisi Şok Yarattı Vote_rcap
 6% [ 4 ]
Adrianne Palicki (Jessica Moore)
Lady Gaga'nın Et Giysisi Şok Yarattı Vote_lcap3%Lady Gaga'nın Et Giysisi Şok Yarattı Vote_rcap
 3% [ 2 ]
Nikki Aycox (Sarışın Meg Masters)
Lady Gaga'nın Et Giysisi Şok Yarattı Vote_lcap5%Lady Gaga'nın Et Giysisi Şok Yarattı Vote_rcap
 5% [ 3 ]
Alona Tal (Jo Harvelle)
Lady Gaga'nın Et Giysisi Şok Yarattı Vote_lcap25%Lady Gaga'nın Et Giysisi Şok Yarattı Vote_rcap
 25% [ 16 ]
Katie Cassidy (Sarışın Ruby)
Lady Gaga'nın Et Giysisi Şok Yarattı Vote_lcap22%Lady Gaga'nın Et Giysisi Şok Yarattı Vote_rcap
 22% [ 14 ]
Lauren Cohan (Bela Talbot)
Lady Gaga'nın Et Giysisi Şok Yarattı Vote_lcap14%Lady Gaga'nın Et Giysisi Şok Yarattı Vote_rcap
 14% [ 9 ]
Cindy Sampson (Lisa Braden)
Lady Gaga'nın Et Giysisi Şok Yarattı Vote_lcap5%Lady Gaga'nın Et Giysisi Şok Yarattı Vote_rcap
 5% [ 3 ]
Genevieve Cortese (Esmer Ruby)
Lady Gaga'nın Et Giysisi Şok Yarattı Vote_lcap6%Lady Gaga'nın Et Giysisi Şok Yarattı Vote_rcap
 6% [ 4 ]
Julie McNiven (Anna Milton)
 5% [ 3 ]
Rachel Miner (Yeni Meg)
Lady Gaga'nın Et Giysisi Şok Yarattı Vote_lcap3%Lady Gaga'nın Et Giysisi Şok Yarattı Vote_rcap
 3% [ 2 ]
Amy Gumenick (Genç Mary)
 6% [ 4 ]
Toplam Oylar : 64

Lady Gaga'nın Et Giysisi Şok Yarattı

4 posters
YazarMesaj
Pesimisticc
Admin
Admin
Pesimisticc

Kadın Mesaj Sayısı : 813
Rep : 53

Lady Gaga'nın Et Giysisi Şok Yarattı Empty
MesajKonu: Lady Gaga'nın Et Giysisi Şok Yarattı   Lady Gaga'nın Et Giysisi Şok Yarattı EmptyPtsi Eyl. 13, 2010 2:00 pm

Lady Gaga'nın Et Giysisi Şok Yarattı 01fpgagameatvma

Lady GaGa MTV Video Müzik Ödülleri törenine damgasını vurdu.

Yılın Videosu da dahil olmak üzere 8 ödül kazanan sanatçı, Los Angeles’taki törene et parçalarından oluşan giysisi ile törende şok yaşanmasına neden oldu.

Cher ödülü alması için GaGa’yı sahneye ‘Bad Romance’ videosu için çağırdı ve GaGa şu konuşmayı yaptı;

"Cher’den etten yapılmış çantamı tutmasını isteyeceğim hiç aklıma gelmezdi.”

GaGa ödülü aldıktan sonra bir sonraki albümünün ismini de hayranlarıyla paylaştı: - Born This Way.

Sanatçı 13 ödüle aday olup 8 kategoride mutlu sona ulaştı.

Sam'le Dean gerçek olsalar bu kadını avlarlardı heralde. Dikkat çekmek için bu kadar iğrençleşilmez diyorum ama her seferinde daha beterinin olabileceğini gösteriyor bana hedehödö

TugbaDW
Tuz
Tuz
TugbaDW

Kadın Mesaj Sayısı : 70
Rep : 1

MesajKonu: Geri: Lady Gaga'nın Et Giysisi Şok Yarattı   Lady Gaga'nın Et Giysisi Şok Yarattı EmptyPtsi Eyl. 13, 2010 8:32 pm

ay iğrenç ya.. iğrençliğin sınırı yok resmen....

zaten fazla sevmiyodum Lady Gaga yı nefret etmeye başladım bu kıyafetinden sonra..
senanur_ACKLES_seyhan
Usta Avcı
senanur_ACKLES_seyhan

Kadın Mesaj Sayısı : 921
Rep : 5

MesajKonu: Geri: Lady Gaga'nın Et Giysisi Şok Yarattı   Lady Gaga'nın Et Giysisi Şok Yarattı EmptyPtsi Eyl. 13, 2010 9:51 pm

öğh! sasirdim ne bu bea ?? '_'
ya haberlerde izledim iğrenç ya!! yani iğrenç... dicek bi kelime yok şarkılarını seviyorum ama kendisinden artık nefret ediyorum sinirli
http://www.google.com.tr
Mrs.Winchester
Tuz
Tuz
Mrs.Winchester

Kadın Mesaj Sayısı : 72
Rep : 0

MesajKonu: Geri: Lady Gaga'nın Et Giysisi Şok Yarattı   Lady Gaga'nın Et Giysisi Şok Yarattı EmptySalı Eyl. 14, 2010 7:37 pm

evet ya çok iğrenç. tamam bir şekilde şarkılarını dinliyorum ne kadar klipler ve canmlı performansları da berbat olsa da bir şekilde dinletiyo ama kişiliğini bu popülerliğini sevmiyorum.

Lady Gaga'nın Et Giysisi Şok Yarattı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lady Gaga
» Katie McGrath (Lady Morgana)
» lady gaga love games (klip'li)