Supernatural-Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Supernatural-Fans

Supernatural Türkiye Fan Sitesi

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Jo Harvelle diye biri vardı bir ara...
Jensen Ackles Buzzine Röportajı EmptySalı Ara. 10, 2013 7:45 pm tarafından Camellia

» hey buraya bakın bide :)
Jensen Ackles Buzzine Röportajı EmptyPaz Ocak 29, 2012 3:23 am tarafından LuckyAngel

» Lisa Breaden
Jensen Ackles Buzzine Röportajı EmptyPaz Ara. 04, 2011 9:56 pm tarafından supernatural1

» x-Hack hack you
Jensen Ackles Buzzine Röportajı EmptySalı Ağus. 02, 2011 12:03 am tarafından Misafir

» Virtually as cheap as download
Jensen Ackles Buzzine Röportajı EmptyPtsi Ağus. 01, 2011 8:19 pm tarafından Misafir

» Louis Vuitton
Jensen Ackles Buzzine Röportajı EmptyC.tesi Tem. 30, 2011 9:16 pm tarafından Misafir

» En çok ağladınız film?
Jensen Ackles Buzzine Röportajı EmptyPaz Tem. 10, 2011 12:50 am tarafından senanur_ACKLES_seyhan

» Favori Karakteriniz?
Jensen Ackles Buzzine Röportajı EmptySalı Tem. 05, 2011 10:48 pm tarafından senanur_ACKLES_seyhan

» Sohbet yeri
Jensen Ackles Buzzine Röportajı EmptyPtsi Tem. 04, 2011 12:43 am tarafından senanur_ACKLES_seyhan

Dost Siteler
Jensen Ackles Buzzine Röportajı 71sob8

Jensen Ackles Buzzine Röportajı 33d9wk0

Jensen Ackles Buzzine Röportajı 20qgmu0

Jensen Ackles Buzzine Röportajı Edward10
Anket
Hangi kadın oyuncu?
Samantha Smith (Mary Winchester)
Jensen Ackles Buzzine Röportajı Vote_lcap6%Jensen Ackles Buzzine Röportajı Vote_rcap
 6% [ 4 ]
Adrianne Palicki (Jessica Moore)
Jensen Ackles Buzzine Röportajı Vote_lcap3%Jensen Ackles Buzzine Röportajı Vote_rcap
 3% [ 2 ]
Nikki Aycox (Sarışın Meg Masters)
Jensen Ackles Buzzine Röportajı Vote_lcap5%Jensen Ackles Buzzine Röportajı Vote_rcap
 5% [ 3 ]
Alona Tal (Jo Harvelle)
Jensen Ackles Buzzine Röportajı Vote_lcap25%Jensen Ackles Buzzine Röportajı Vote_rcap
 25% [ 16 ]
Katie Cassidy (Sarışın Ruby)
Jensen Ackles Buzzine Röportajı Vote_lcap22%Jensen Ackles Buzzine Röportajı Vote_rcap
 22% [ 14 ]
Lauren Cohan (Bela Talbot)
Jensen Ackles Buzzine Röportajı Vote_lcap14%Jensen Ackles Buzzine Röportajı Vote_rcap
 14% [ 9 ]
Cindy Sampson (Lisa Braden)
Jensen Ackles Buzzine Röportajı Vote_lcap5%Jensen Ackles Buzzine Röportajı Vote_rcap
 5% [ 3 ]
Genevieve Cortese (Esmer Ruby)
Jensen Ackles Buzzine Röportajı Vote_lcap6%Jensen Ackles Buzzine Röportajı Vote_rcap
 6% [ 4 ]
Julie McNiven (Anna Milton)
 5% [ 3 ]
Rachel Miner (Yeni Meg)
Jensen Ackles Buzzine Röportajı Vote_lcap3%Jensen Ackles Buzzine Röportajı Vote_rcap
 3% [ 2 ]
Amy Gumenick (Genç Mary)
 6% [ 4 ]
Toplam Oylar : 64

Jensen Ackles Buzzine Röportajı

5 posters
YazarMesaj
Michael
Moderatör
Moderatör
Michael

Erkek Mesaj Sayısı : 236
Rep : 25

Jensen Ackles Buzzine Röportajı Empty
MesajKonu: Jensen Ackles Buzzine Röportajı   Jensen Ackles Buzzine Röportajı EmptySalı Ağus. 17, 2010 8:20 pm

Darryl Morden: Kıyametle yüzleştin, cehenneme gidip geldin.. ve sırada ne var??
Jensen Ackles: Bir yıl ileriye gittik. Dean oyunun dışında gibi. İlk iki bölüm onu oyuna geri döndürme hakkında.
DM: Michael Corleone gibi…
JA: İçeri çekiliyorsun – asla dışarı çıkamazsın. Dean kendini biraz evcilleştirmiş gibi, ama hala yatağın altında silahı var, dolapta ise gümüş kurşunlar, kapılarda gümüş tılsımlar, hala egzersiz yapıyor ama kamyon kullanıyor, bir işte çalışıyor – inşaat işçisi- komşularıyla barbeküler yapıyor. Bu gerçekten komik.
DM:Diğer şeyler nasıl açıklanacak? Diğer büyük hikaye?
JA:Yollar şekilleniyor, bu sezon tekrardan başlayacağız gibi görünüyor. Reset düğmesine basıldı, her hafta yeni bir canavar ve nasıl öldürüleceğini işlediğimiz 1. Sezona geri döneceğiz.
DM:Her şeyin korkunç olduğu, biraz komedi biraz kara mizah olan bir sezon mu göreceğiz?
JA:Aslında, karakterler ve onların geçmişleri hakkında bildiklerimiz, bu adamlarla beş yıllık bir geçmişimiz var, neler olup bittiğine dair şeyler ama bence komadi mutlaka olacak, 1. Sezonda olduğu gibi.
DM:Yani epic hikaye yada altında yatan bir şeyler olmayacak?
JA:Haftanın canavarı fikrine geri döneceğiz, ama altında bazı bağlantılar yatacak tıpkı sezon 1 ve 2 de olduğu gibi.
DM:Peki ya Sam?
JA:Neler hakkından konuşup konuşamayacağımızın hakkında bir toplantı yaptık, bunun hakkında bir şey hatırlamıyorum. Geri döndü ve Dean’le gerçekten gerekli olasıya kadar bağlantı kurmadı. Dean, Sam’in gerçekten gitmediği ve onu yalnız bırakmadığı hakkında bir şeyler buluyor. Yani şimdi Dean Sam’in hayatta olduğunu biliyor, Dean Sam’e etrafında olduğunu neden kendisine söylmediği için sinirleniyor. Daha sonra herkesin Bobby’nin bile Sam’in döndüğünü bildiklerini öğreniyor. Dean bunu son öğrenen kişi çünkü Sam onun normal bir hayat yaşaması için çaba sarfediyor.
DM:Asıl büyük soru Sam’e ne oldu?
JA:Cehennem deneyiminden sonra o kesin Sam. Hatırlayın, Dean geri döndüğünde, o bir süre orada kaldı ama ona sanki 40 yılmış gibi gelmişti. Sam’e de aynısı oldu, farklı bir şey değil. Aslında ne olacağını bende bilmiyorum ama kesin bir şeylerin olacağını biliyorum. Bir sır. O tamamen gerçek Sam mi, yoksa bir parçası başka bir şey mi?
DM:Şimdi satışta olan Batman animesi için Kızılmaskeyi seslendirdin.
JA:O var ve hem de Supernatural’ın Japonya’da gösterilecek olan animesi var. Jared ve ben anime için seslendirme de yapacağız.
DM:Kızılmaske gibi başka işler yapmak istiyor musun?
JA:İsterim, ama asıl meslek olarak yapmak istemiyorum. Eğlenceliydi. Babam ben doğduğumdan beri radyoya böyle şeyler yapar, yani bu işin içinden geliyor gibiyim. Evinde bir stüdyosu var. Umarım bu iyi gider çünkü başka işlerde yapmak istiyorum.

Kaynak: http://www.buzzine.com/2010/08/interview-jensen-ackles/
TugbaDW
Tuz
Tuz
TugbaDW

Kadın Mesaj Sayısı : 70
Rep : 1

MesajKonu: Geri: Jensen Ackles Buzzine Röportajı   Jensen Ackles Buzzine Röportajı EmptySalı Ağus. 17, 2010 9:52 pm

paylaşım için teşekkürler.. =]
1. ve 2. sezon gibi olucakmış.. bence güzel olabilir.. özledim o sezonları...
Sam in nasıl döndüğünü çok merak ediyorum... sezon başlasa da öğrensek artık...
ilayda<3dean
Tuz
Tuz
ilayda<3dean

Kadın Mesaj Sayısı : 81
Rep : 0

MesajKonu: Geri: Jensen Ackles Buzzine Röportajı   Jensen Ackles Buzzine Röportajı EmptyCuma Ağus. 20, 2010 2:08 am

süper paylaşım için saol 6.sezon'u dört gözle bekliyorummm
senanur_ACKLES_seyhan
Usta Avcı
senanur_ACKLES_seyhan

Kadın Mesaj Sayısı : 921
Rep : 5

MesajKonu: Geri: Jensen Ackles Buzzine Röportajı   Jensen Ackles Buzzine Röportajı EmptyPtsi Ağus. 23, 2010 1:16 am

şimdiden çok heycanlandım güzel bi sezon olucak inş. ama son sezon olucak dimi :( ?
http://www.google.com.tr
Michael
Moderatör
Moderatör
Michael

Erkek Mesaj Sayısı : 236
Rep : 25

MesajKonu: Geri: Jensen Ackles Buzzine Röportajı   Jensen Ackles Buzzine Röportajı EmptyPtsi Ağus. 23, 2010 10:52 am

Kesin diyemeyiz ama büyük ihtimal son sezon olucak Wink
Pesimisticc
Admin
Admin
Pesimisticc

Kadın Mesaj Sayısı : 813
Rep : 53

MesajKonu: Geri: Jensen Ackles Buzzine Röportajı   Jensen Ackles Buzzine Röportajı EmptyPerş. Ağus. 26, 2010 11:52 pm

Kesin son sezon olacak, Jared efendi bi sezon daha çekmezmiş.

Jensen Ackles Buzzine Röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Jensen Ackles - Just You
» Jensen Ackles-Eye Of The Tiger!
» Jensen Ackles Resimleri