Supernatural-Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Supernatural-Fans

Supernatural Türkiye Fan Sitesi

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Jo Harvelle diye biri vardı bir ara...
Murat İlkan'dan Pentagrama Veda EmptySalı Ara. 10, 2013 7:45 pm tarafından Camellia

» hey buraya bakın bide :)
Murat İlkan'dan Pentagrama Veda EmptyPaz Ocak 29, 2012 3:23 am tarafından LuckyAngel

» Lisa Breaden
Murat İlkan'dan Pentagrama Veda EmptyPaz Ara. 04, 2011 9:56 pm tarafından supernatural1

» x-Hack hack you
Murat İlkan'dan Pentagrama Veda EmptySalı Ağus. 02, 2011 12:03 am tarafından Misafir

» Virtually as cheap as download
Murat İlkan'dan Pentagrama Veda EmptyPtsi Ağus. 01, 2011 8:19 pm tarafından Misafir

» Louis Vuitton
Murat İlkan'dan Pentagrama Veda EmptyC.tesi Tem. 30, 2011 9:16 pm tarafından Misafir

» En çok ağladınız film?
Murat İlkan'dan Pentagrama Veda EmptyPaz Tem. 10, 2011 12:50 am tarafından senanur_ACKLES_seyhan

» Favori Karakteriniz?
Murat İlkan'dan Pentagrama Veda EmptySalı Tem. 05, 2011 10:48 pm tarafından senanur_ACKLES_seyhan

» Sohbet yeri
Murat İlkan'dan Pentagrama Veda EmptyPtsi Tem. 04, 2011 12:43 am tarafından senanur_ACKLES_seyhan

Dost Siteler
Murat İlkan'dan Pentagrama Veda 71sob8

Murat İlkan'dan Pentagrama Veda 33d9wk0

Murat İlkan'dan Pentagrama Veda 20qgmu0

Murat İlkan'dan Pentagrama Veda Edward10
Anket
Hangi kadın oyuncu?
Samantha Smith (Mary Winchester)
Murat İlkan'dan Pentagrama Veda Vote_lcap6%Murat İlkan'dan Pentagrama Veda Vote_rcap
 6% [ 4 ]
Adrianne Palicki (Jessica Moore)
Murat İlkan'dan Pentagrama Veda Vote_lcap3%Murat İlkan'dan Pentagrama Veda Vote_rcap
 3% [ 2 ]
Nikki Aycox (Sarışın Meg Masters)
Murat İlkan'dan Pentagrama Veda Vote_lcap5%Murat İlkan'dan Pentagrama Veda Vote_rcap
 5% [ 3 ]
Alona Tal (Jo Harvelle)
Murat İlkan'dan Pentagrama Veda Vote_lcap25%Murat İlkan'dan Pentagrama Veda Vote_rcap
 25% [ 16 ]
Katie Cassidy (Sarışın Ruby)
Murat İlkan'dan Pentagrama Veda Vote_lcap22%Murat İlkan'dan Pentagrama Veda Vote_rcap
 22% [ 14 ]
Lauren Cohan (Bela Talbot)
Murat İlkan'dan Pentagrama Veda Vote_lcap14%Murat İlkan'dan Pentagrama Veda Vote_rcap
 14% [ 9 ]
Cindy Sampson (Lisa Braden)
Murat İlkan'dan Pentagrama Veda Vote_lcap5%Murat İlkan'dan Pentagrama Veda Vote_rcap
 5% [ 3 ]
Genevieve Cortese (Esmer Ruby)
Murat İlkan'dan Pentagrama Veda Vote_lcap6%Murat İlkan'dan Pentagrama Veda Vote_rcap
 6% [ 4 ]
Julie McNiven (Anna Milton)
 5% [ 3 ]
Rachel Miner (Yeni Meg)
Murat İlkan'dan Pentagrama Veda Vote_lcap3%Murat İlkan'dan Pentagrama Veda Vote_rcap
 3% [ 2 ]
Amy Gumenick (Genç Mary)
 6% [ 4 ]
Toplam Oylar : 64

Murat İlkan'dan Pentagrama Veda

YazarMesaj
lemon
Moderatör
Moderatör
lemon

Kadın Mesaj Sayısı : 216
Rep : 5

Murat İlkan'dan Pentagrama Veda Empty
MesajKonu: Murat İlkan'dan Pentagrama Veda   Murat İlkan'dan Pentagrama Veda EmptyPaz Haz. 13, 2010 12:51 pm

Murat İlkan'dan Pentagrama Veda 1369-26.05.2010114548-596935112581

Bir kayıpta Pentagra`dan... Bu aralar hızla kaybettiğimiz efsaneler arasına Murat İlkan`nın efsaneleştirdiği Pentagram`dan geldi.

Murat İlkan, rahatsızlığı dolayısıyla Pentagram`a veda ediyor. Üzücü açıklama ise şu şekilde;

"Bundan ikibuçuk yıl önce fiziksel hareketlerimde farkettiğim bazı rahatsızlıklar sebebiyle doktora gittim. Yapılan tetkikler sonucu ms (multiple sklerosis) teşhisi konuldu. ms doğası gereği, zaman zaman geçirilen ataklarla, kişiden kişiye değişen bir seyir izler. Bende rastlanan türü agresif olmadığı için şanslıyım.

Şimdiye kadar Pentagram`la çalışmalarımı aksatmadan sürdürdüm. Ancak grup olmak birlikte hareket etmeyi gerektirir. Rahatsızlığım nadiren de olsa bunu engellemekte.

Bu sebeple, Pentagram`a ve dinleyicilerine olan saygımdan ötürü, gruptan ayrılmanın en doğrusu olduğuna karar verdim ve grup arkadaşlarımla da kararımı bir süre önce paylaştım.

Yönünü kendim çizebileceğim, kararları kendim alabileceğim bir oluşum içine girdim ve ilk olarak "Murat İlkan akustik" projesini oluşturdum. Bu projeyle ilgili gelişmeleri www.muratilkan.com ve facebook’taki murat ilkan - official page ` den takip edebilirsiniz.

25 haziran 2010 tarihinde İnönü Stadyumu`nda gerçekleşecek olan Sonisphere festivalinde Pentagram`la son kez sahne alacağım.

Sonuç olarak hastalığım, şarkı söylememi engelleyen bir rahatsızlık değil. Sadece şartlar ve etkinlik tarihihleri gibi ayrıntıların bana göre şekil alacağı yeni bir oluşumda müzik yaşamıma devam edeceğim. "

Kaynak : rockdays.net

Murat İlkan'dan Pentagrama Veda
1 sayfadaki 1 sayfası