Supernatural-Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Supernatural-Fans

Supernatural Türkiye Fan Sitesi

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Jo Harvelle diye biri vardı bir ara...
Jared Padalecki Dünya Evinde ! EmptySalı Ara. 10, 2013 7:45 pm tarafından Camellia

» hey buraya bakın bide :)
Jared Padalecki Dünya Evinde ! EmptyPaz Ocak 29, 2012 3:23 am tarafından LuckyAngel

» Lisa Breaden
Jared Padalecki Dünya Evinde ! EmptyPaz Ara. 04, 2011 9:56 pm tarafından supernatural1

» x-Hack hack you
Jared Padalecki Dünya Evinde ! EmptySalı Ağus. 02, 2011 12:03 am tarafından Misafir

» Virtually as cheap as download
Jared Padalecki Dünya Evinde ! EmptyPtsi Ağus. 01, 2011 8:19 pm tarafından Misafir

» Louis Vuitton
Jared Padalecki Dünya Evinde ! EmptyC.tesi Tem. 30, 2011 9:16 pm tarafından Misafir

» En çok ağladınız film?
Jared Padalecki Dünya Evinde ! EmptyPaz Tem. 10, 2011 12:50 am tarafından senanur_ACKLES_seyhan

» Favori Karakteriniz?
Jared Padalecki Dünya Evinde ! EmptySalı Tem. 05, 2011 10:48 pm tarafından senanur_ACKLES_seyhan

» Sohbet yeri
Jared Padalecki Dünya Evinde ! EmptyPtsi Tem. 04, 2011 12:43 am tarafından senanur_ACKLES_seyhan

Dost Siteler
Jared Padalecki Dünya Evinde ! 71sob8

Jared Padalecki Dünya Evinde ! 33d9wk0

Jared Padalecki Dünya Evinde ! 20qgmu0

Jared Padalecki Dünya Evinde ! Edward10
Anket
Hangi kadın oyuncu?
Samantha Smith (Mary Winchester)
Jared Padalecki Dünya Evinde ! Vote_lcap6%Jared Padalecki Dünya Evinde ! Vote_rcap
 6% [ 4 ]
Adrianne Palicki (Jessica Moore)
Jared Padalecki Dünya Evinde ! Vote_lcap3%Jared Padalecki Dünya Evinde ! Vote_rcap
 3% [ 2 ]
Nikki Aycox (Sarışın Meg Masters)
Jared Padalecki Dünya Evinde ! Vote_lcap5%Jared Padalecki Dünya Evinde ! Vote_rcap
 5% [ 3 ]
Alona Tal (Jo Harvelle)
Jared Padalecki Dünya Evinde ! Vote_lcap25%Jared Padalecki Dünya Evinde ! Vote_rcap
 25% [ 16 ]
Katie Cassidy (Sarışın Ruby)
Jared Padalecki Dünya Evinde ! Vote_lcap22%Jared Padalecki Dünya Evinde ! Vote_rcap
 22% [ 14 ]
Lauren Cohan (Bela Talbot)
Jared Padalecki Dünya Evinde ! Vote_lcap14%Jared Padalecki Dünya Evinde ! Vote_rcap
 14% [ 9 ]
Cindy Sampson (Lisa Braden)
Jared Padalecki Dünya Evinde ! Vote_lcap5%Jared Padalecki Dünya Evinde ! Vote_rcap
 5% [ 3 ]
Genevieve Cortese (Esmer Ruby)
Jared Padalecki Dünya Evinde ! Vote_lcap6%Jared Padalecki Dünya Evinde ! Vote_rcap
 6% [ 4 ]
Julie McNiven (Anna Milton)
 5% [ 3 ]
Rachel Miner (Yeni Meg)
Jared Padalecki Dünya Evinde ! Vote_lcap3%Jared Padalecki Dünya Evinde ! Vote_rcap
 3% [ 2 ]
Amy Gumenick (Genç Mary)
 6% [ 4 ]
Toplam Oylar : 64

Jared Padalecki Dünya Evinde !

+2
Sydney
Camellia
6 posters
YazarMesaj
Camellia
Admin
Admin
Camellia

Kadın Mesaj Sayısı : 435
Rep : 3

Jared Padalecki Dünya Evinde ! Empty
MesajKonu: Jared Padalecki Dünya Evinde !   Jared Padalecki Dünya Evinde ! EmptyÇarş. Mart 03, 2010 7:38 pm

Jared Padalecki Dünya Evinde ! Jaredandgenevievejaredp
Supernatural’in Winchester kardeşlerinden Sam dünya evine girdi. Jared Padalecki dizide bir dönem rol alan Genevieve Cortese (Ruby) ile geçtiğimiz haftasonu Idaho’da evlendi. Padalecki’nin abisi baş sağdıç olurken, dizideki abisi Jensen Ackles ise sağdıçlar arasındaki yerini aldı. One Tree Hill’den Rachel Gatina olarak tanıdığımız Danneel Harris ile nişanlı olan Ackles’ın da yakında evlenmesini bekliyoruz..
*Milim yakışmamışlar, uyuzdum zaten o kıza şimdi daha da uyuz ldum, bırak huleyn Jared'ımı, o benim tongue
https://supernatural-fans.yetkin-forum.com
Sydney
VIP Üye
VIP Üye
Sydney

Rep : 5

MesajKonu: Geri: Jared Padalecki Dünya Evinde !   Jared Padalecki Dünya Evinde ! EmptyPerş. Mart 04, 2010 12:23 pm

Anaa sasirdim Hakket evlenmişler... Eh ne diyelim mutluluklar dileriz.. Yakıştırmıyorduk ama yapacak bişey yok... Bir yastıkta kocasınlar.. Darısı Jensen'ın başına tongue
senanur_ACKLES_seyhan
Usta Avcı
senanur_ACKLES_seyhan

Kadın Mesaj Sayısı : 921

MesajKonu: Geri: Jared Padalecki Dünya Evinde !   Jared Padalecki Dünya Evinde ! EmptyPerş. Mart 04, 2010 9:56 pm

vavvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!! dmek jensen denönce evlendi yanı!!! yuhh uleyynn jensen e bnm bildiğim kadarıyla Danneel le ilişkisi baya uzundur var!! amaannn pöff nese inş. mutlu olrlarrr
http://www.google.com.tr
crazy_JENSEN_ACKLES_girl
Sülfür
Sülfür
crazy_JENSEN_ACKLES_girl

Kadın Mesaj Sayısı : 49
Rep : 1

MesajKonu: Geri: Jared Padalecki Dünya Evinde !   Jared Padalecki Dünya Evinde ! EmptySalı Mart 09, 2010 11:12 pm

jared evlensin ama jensen evlenmesin xDD
Camellia
Admin
Admin
Camellia

MesajKonu: Geri: Jared Padalecki Dünya Evinde !   Jared Padalecki Dünya Evinde ! EmptySalı Mart 09, 2010 11:19 pm

küstüm lan, bundan sonea ben Castiel hayranı olcam, pis adi Sam tongue (Castiel bana ihanet etmez o nasılsa evli, dizi de de birlikte olabileceği birisi yok muha)
crazy_JENSEN_ACKLES_girl
Sülfür
Sülfür
crazy_JENSEN_ACKLES_girl

MesajKonu: Geri: Jared Padalecki Dünya Evinde !   Jared Padalecki Dünya Evinde ! EmptySalı Mart 09, 2010 11:23 pm

nasıl sen ciddi ciddi sam bırakıon mu bn olsam deanı bırakmam tbi eer bnm deana aşık olduum kdr sende sam aşıksan diilsen bırakırsın ben olsam bırakmazdım xDD
Camellia
Admin
Admin
Camellia

MesajKonu: Geri: Jared Padalecki Dünya Evinde !   Jared Padalecki Dünya Evinde ! EmptyÇarş. Mart 10, 2010 7:34 pm

Yok, Sam ölmez vatan bölünmez tongue
crazy_JENSEN_ACKLES_girl
Sülfür
Sülfür
crazy_JENSEN_ACKLES_girl

MesajKonu: Geri: Jared Padalecki Dünya Evinde !   Jared Padalecki Dünya Evinde ! EmptyÇarş. Mart 10, 2010 7:39 pm

ii iii xDD tatlu çocuk xDD
Camellia
Admin
Admin
Camellia

MesajKonu: Geri: Jared Padalecki Dünya Evinde !   Jared Padalecki Dünya Evinde ! EmptyÇarş. Mart 10, 2010 9:56 pm

Öyledir, kendileri, ayrıca hava randevumdur kahkaha
jared_misha
Sülfür
Sülfür
jared_misha

Kadın Mesaj Sayısı : 27
Rep : 0

MesajKonu: Geri: Jared Padalecki Dünya Evinde !   Jared Padalecki Dünya Evinde ! EmptyPerş. Mart 11, 2010 2:26 pm

jensen sewgilisiyle 3 sene çıkmış şmdide ewlwnmeyi düşünüomş
bildiğim kadarıyla jared dizideki halinin tam zıttıymş yhani bayağı kızla nişanlanıp ayrılmş rrr
senanur_ACKLES_seyhan
Usta Avcı
senanur_ACKLES_seyhan

MesajKonu: Geri: Jared Padalecki Dünya Evinde !   Jared Padalecki Dünya Evinde ! EmptyPerş. Mart 11, 2010 10:02 pm

BNM bildiğim 6 yıl yani böle 1ay kadar önce jensenle ilgili bi sitede gördüm de aman bnce önemli olan onun mutlu olması! ama evlenirse çookk byk depresyona girerim! <3 jensen
crazy_JENSEN_ACKLES_girl
Sülfür
Sülfür
crazy_JENSEN_ACKLES_girl

MesajKonu: Geri: Jared Padalecki Dünya Evinde !   Jared Padalecki Dünya Evinde ! EmptyCuma Mart 12, 2010 12:40 pm

ayrılısa 40 gün eğlence yappar 40 kurban keserim jocolor Wink cheers alkis ama evlenirse 40 tne kurban alr 40 gün ağlarım vlla Suspect No Sleep cry cry cry cry

hee bu arda jared_misha jared ayrılmış ama sonunda evlenmişş ben jensenin dha önce evleniceğini sanıyodum ama kaderin ne yazıcaı bli olmaz XD
Sydney
VIP Üye
VIP Üye
Sydney

MesajKonu: Geri: Jared Padalecki Dünya Evinde !   Jared Padalecki Dünya Evinde ! EmptyCuma Mart 12, 2010 6:30 pm

Jensen'ın da evlenmesi lazım artık bir an önce yaş kaç oldu hala bekar bizimki tongue Mürüvvetini görmek istiyorum artık XD
crazy_JENSEN_ACKLES_girl
Sülfür
Sülfür
crazy_JENSEN_ACKLES_girl

MesajKonu: Geri: Jared Padalecki Dünya Evinde !   Jared Padalecki Dünya Evinde ! EmptyC.tesi Mart 13, 2010 11:23 pm

Sydney demiş ki:
Jensen'ın da evlenmesi lazım artık bir an önce yaş kaç oldu hala bekar bizimki tongue Mürüvvetini görmek istiyorum artık XD

amaaaaannnn ben almiimm bekar kalsıınn yaar etmem kimseye oo benimmm xDD
senanur_ACKLES_seyhan
Usta Avcı
senanur_ACKLES_seyhan

MesajKonu: Geri: Jared Padalecki Dünya Evinde !   Jared Padalecki Dünya Evinde ! EmptyÇarş. Mart 17, 2010 10:12 pm

hayırrr benimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm! :) neyse facebook tan aldım haberi supernaturl kitabı www.artemisyayinlari.com kitabını bula bilirisniz 17 TL
jared_misha
Sülfür
Sülfür
jared_misha

Kadın Mesaj Sayısı : 27
Rep : 0

MesajKonu: Geri: Jared Padalecki Dünya Evinde !   Jared Padalecki Dünya Evinde ! EmptyC.tesi Mart 27, 2010 7:05 pm

aa bnde kitabı çk aramıştım ama bulamamıştım
JOKER
Tuz
Tuz
JOKER

Erkek Mesaj Sayısı : 61

MesajKonu: Geri: Jared Padalecki Dünya Evinde !   Jared Padalecki Dünya Evinde ! EmptyÇarş. Mart 31, 2010 10:48 pm

Zaten ilişkileri vardı.Hayırlı olsun ne diyelim kahkaha

Jared Padalecki Dünya Evinde !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Jared Padalecki(Sam) Resimleri
» Jared Padalecki videolar
» Sam Winchester/Jared Padalecki wallpapers