Supernatural-Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Supernatural-Fans

Supernatural Türkiye Fan Sitesi

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Jo Harvelle diye biri vardı bir ara...
geceleri supernatural da oynadığınızı hayal ettinizmi EmptySalı Ara. 10, 2013 7:45 pm tarafından Camellia

» hey buraya bakın bide :)
geceleri supernatural da oynadığınızı hayal ettinizmi EmptyPaz Ocak 29, 2012 3:23 am tarafından LuckyAngel

» Lisa Breaden
geceleri supernatural da oynadığınızı hayal ettinizmi EmptyPaz Ara. 04, 2011 9:56 pm tarafından supernatural1

» x-Hack hack you
geceleri supernatural da oynadığınızı hayal ettinizmi EmptySalı Ağus. 02, 2011 12:03 am tarafından Misafir

» Virtually as cheap as download
geceleri supernatural da oynadığınızı hayal ettinizmi EmptyPtsi Ağus. 01, 2011 8:19 pm tarafından Misafir

» Louis Vuitton
geceleri supernatural da oynadığınızı hayal ettinizmi EmptyC.tesi Tem. 30, 2011 9:16 pm tarafından Misafir

» En çok ağladınız film?
geceleri supernatural da oynadığınızı hayal ettinizmi EmptyPaz Tem. 10, 2011 12:50 am tarafından senanur_ACKLES_seyhan

» Favori Karakteriniz?
geceleri supernatural da oynadığınızı hayal ettinizmi EmptySalı Tem. 05, 2011 10:48 pm tarafından senanur_ACKLES_seyhan

» Sohbet yeri
geceleri supernatural da oynadığınızı hayal ettinizmi EmptyPtsi Tem. 04, 2011 12:43 am tarafından senanur_ACKLES_seyhan

Dost Siteler
geceleri supernatural da oynadığınızı hayal ettinizmi 71sob8

geceleri supernatural da oynadığınızı hayal ettinizmi 33d9wk0

geceleri supernatural da oynadığınızı hayal ettinizmi 20qgmu0

geceleri supernatural da oynadığınızı hayal ettinizmi Edward10
Anket
Hangi kadın oyuncu?
Samantha Smith (Mary Winchester)
geceleri supernatural da oynadığınızı hayal ettinizmi Vote_lcap6%geceleri supernatural da oynadığınızı hayal ettinizmi Vote_rcap
 6% [ 4 ]
Adrianne Palicki (Jessica Moore)
geceleri supernatural da oynadığınızı hayal ettinizmi Vote_lcap3%geceleri supernatural da oynadığınızı hayal ettinizmi Vote_rcap
 3% [ 2 ]
Nikki Aycox (Sarışın Meg Masters)
geceleri supernatural da oynadığınızı hayal ettinizmi Vote_lcap5%geceleri supernatural da oynadığınızı hayal ettinizmi Vote_rcap
 5% [ 3 ]
Alona Tal (Jo Harvelle)
geceleri supernatural da oynadığınızı hayal ettinizmi Vote_lcap25%geceleri supernatural da oynadığınızı hayal ettinizmi Vote_rcap
 25% [ 16 ]
Katie Cassidy (Sarışın Ruby)
geceleri supernatural da oynadığınızı hayal ettinizmi Vote_lcap22%geceleri supernatural da oynadığınızı hayal ettinizmi Vote_rcap
 22% [ 14 ]
Lauren Cohan (Bela Talbot)
geceleri supernatural da oynadığınızı hayal ettinizmi Vote_lcap14%geceleri supernatural da oynadığınızı hayal ettinizmi Vote_rcap
 14% [ 9 ]
Cindy Sampson (Lisa Braden)
geceleri supernatural da oynadığınızı hayal ettinizmi Vote_lcap5%geceleri supernatural da oynadığınızı hayal ettinizmi Vote_rcap
 5% [ 3 ]
Genevieve Cortese (Esmer Ruby)
geceleri supernatural da oynadığınızı hayal ettinizmi Vote_lcap6%geceleri supernatural da oynadığınızı hayal ettinizmi Vote_rcap
 6% [ 4 ]
Julie McNiven (Anna Milton)
 5% [ 3 ]
Rachel Miner (Yeni Meg)
geceleri supernatural da oynadığınızı hayal ettinizmi Vote_lcap3%geceleri supernatural da oynadığınızı hayal ettinizmi Vote_rcap
 3% [ 2 ]
Amy Gumenick (Genç Mary)
 6% [ 4 ]
Toplam Oylar : 64

geceleri supernatural da oynadığınızı hayal ettinizmi

+5
RuBY
Jo Harvelle
Sydney
Michael
senanur_ACKLES_seyhan
9 posters
YazarMesaj
senanur_ACKLES_seyhan
Usta Avcı
senanur_ACKLES_seyhan

Kadın Mesaj Sayısı : 921
Rep : 5

geceleri supernatural da oynadığınızı hayal ettinizmi Empty
MesajKonu: geceleri supernatural da oynadığınızı hayal ettinizmi   geceleri supernatural da oynadığınızı hayal ettinizmi EmptyCuma Eyl. 25, 2009 10:57 pm

:K: ben senanur. ewte ben hayal ediyorum taki tnt de supernatural lı wermeyi kestikleri zaman dan beri. belki 1 ay olmuştur yada hada fazla.belki konu saçma gele bitlr ama pylaşmak istedim siz de düşüncelereinizi yazarsanız mutlu olurm cheers ben kendimi DEAN nin eski br arkadaşı yada sewgilisi olark hayal ediyorum.ama arada bi pisişik güçlü biri olarkda hayal ediyorum. Wink cheers :- &: daha çok gece yarısından sonra hayal ediyorum neden se saat 01.30 dan sonra çnkü TNT de bu saat de bşlıyodu. hergn bakıyorum belki bşlar diee ama olmadığında sanki en yakın birisini kaybetmiş gibi üzülüyorum. ewet saçma ama bu diziye çok ama çoooooooooooooook bğlandım. :\'( we olmayınca çok üzülüyorum hatta ilk hftalar da ağlamıştım bile :\'( ama 6 ekim de bşladığını duyunca çok hoşuma gtti!! o günü sabırsızlıkla bekliyorum. neyse siz de düşüncelerinizi yazarsanız çok mutlu olurm

------------SENANUR SEYHAN------------ :gbye:
http://www.google.com.tr
Michael
Moderatör
Moderatör
Michael

Erkek Mesaj Sayısı : 236
Rep : 25

MesajKonu: Geri: geceleri supernatural da oynadığınızı hayal ettinizmi   geceleri supernatural da oynadığınızı hayal ettinizmi EmptyC.tesi Eyl. 26, 2009 8:27 am

Sanırım Konuyu Alakasız bi yere Açmışın.
Konu Taşınmıştır. :)
Sydney
VIP Üye
VIP Üye
Sydney

MesajKonu: Geri: geceleri supernatural da oynadığınızı hayal ettinizmi   geceleri supernatural da oynadığınızı hayal ettinizmi EmptyC.tesi Eyl. 26, 2009 10:08 am

Hayal etmek değil de... ilk 3 sezonu dvdden izlediğim için günde saatlerce izlediğim oluyordu... O zamanlar rüyamda görmüşlüğüm vardır XD Artık aşıyordum kendimi çünkü kahkaha

Bir de tavsiye vermek istiyorum sana Senanur... Bir şeye o kadar bağlanmak iyi değil... Hele bir televizyon dizisine bağlanmak hiç iyi değil... İlerde nasılsa bitecek... Bittiğinde daha çok üzülmemen için şimdiden biraz uzak kalmaya çalışmayı deneyebilirsin.. Bitmesine elbette üzülürsün, bende üzülürüm ama sonuçta bir dizi yani... Hayat devam ediyor sonuçta Wink Gerçek hayattaki şeyler daha önemli dizilerdekinden Wink
Jo Harvelle
Moderatör
Moderatör
Jo Harvelle

Kadın Mesaj Sayısı : 442
Rep : 10

MesajKonu: Geri: geceleri supernatural da oynadığınızı hayal ettinizmi   geceleri supernatural da oynadığınızı hayal ettinizmi EmptyC.tesi Eyl. 26, 2009 1:24 pm

Ben de çok görüyorum. Kıdemli avcı sevgili rolünde oluyorum daha çok, ne kadar itiraz ederlerse etsin onlarla avlanıyorum, kurtarıyorum falan. Daha geçenlerde Azazelle antlaşma yapmam gerekti dünyayı yok etmesin diye, 10 senem vardı geceleri supernatural da oynadığınızı hayal ettinizmi 829799

Rüya olarak dersek güzel, ama Sydney'e de katılıyorum. Eninde sonunda bitecek,maalesef.
senanur_ACKLES_seyhan
Usta Avcı
senanur_ACKLES_seyhan

MesajKonu: Geri: geceleri supernatural da oynadığınızı hayal ettinizmi   geceleri supernatural da oynadığınızı hayal ettinizmi EmptyC.tesi Eyl. 26, 2009 8:44 pm

ewt. bitecek doğru kahkaha ama bn kolay bağlann biri oldum için elimde deil. cwp yzdığınz için tşkrlr!
RuBY
Tuz
Tuz
RuBY

Kadın Mesaj Sayısı : 91
Rep : 0

MesajKonu: Geri: geceleri supernatural da oynadığınızı hayal ettinizmi   geceleri supernatural da oynadığınızı hayal ettinizmi EmptyPaz Eyl. 27, 2009 12:52 am

walla bende herkes gibi hayal ediyorum.... hayallerimde bende bir winchesterım.. yani john'un kızyım :)sam bizden ayrı yine.deanle babam ava gidiyo bende onların yolunu gözlüyorum falan. sonrada benimde psişik olduğum ortaya cıkıyo (sam oluyoda ben niye olmuyorum ki geceleri supernatural da oynadığınızı hayal ettinizmi 87452)...en son bir iblisle cehennem gezmesine çıkmştık geceleri supernatural da oynadığınızı hayal ettinizmi 233556
jensen_jared
Sülfür
Sülfür
jensen_jared

Kadın Mesaj Sayısı : 37
Rep : 3

MesajKonu: Geri: geceleri supernatural da oynadığınızı hayal ettinizmi   geceleri supernatural da oynadığınızı hayal ettinizmi EmptyÇarş. Eyl. 30, 2009 11:46 am

bnde dean nın sevglisi ve avcı olarak düşünüyorum kendimi hedehödö bi ara bnde kendimi kaptırmıştım ama sonuçta bu bir dizi ve bitecek :\'( en iyisi yavaş yavaş kendini buna alıştrmak Wink
senanur_ACKLES_seyhan
Usta Avcı
senanur_ACKLES_seyhan

MesajKonu: Geri: geceleri supernatural da oynadığınızı hayal ettinizmi   geceleri supernatural da oynadığınızı hayal ettinizmi EmptyÇarş. Eyl. 30, 2009 6:47 pm

geceleri supernatural da oynadığınızı hayal ettinizmi 854346 evet. yha ama başlıomuş 6. ekimde TNT de gn gçtikce çok heycnlanıorum :)
RuBY
Tuz
Tuz
RuBY

Kadın Mesaj Sayısı : 91

MesajKonu: Geri: geceleri supernatural da oynadığınızı hayal ettinizmi   geceleri supernatural da oynadığınızı hayal ettinizmi EmptyÇarş. Eyl. 30, 2009 7:47 pm

kim heyecanlanmıyoki???? geceleri supernatural da oynadığınızı hayal ettinizmi 14267yasasın baslıyo .D
Mrs.Winchester
Tuz
Tuz
Mrs.Winchester

Kadın Mesaj Sayısı : 72

MesajKonu: Geri: geceleri supernatural da oynadığınızı hayal ettinizmi   geceleri supernatural da oynadığınızı hayal ettinizmi EmptyCuma Eyl. 10, 2010 9:03 pm

evet rüyalarımda onları görüyorum tabi. ama net hatırlamıyorum malesef =(
ve tabiki de düşlüyorum xD bir gün kısmetse hikaye olacaklar ama artık sanmıyorum. neden: dizi bitecek ve hayat devam ediyor kısmı bn ünv.ye hazırlanıken dizi bitecek bn tnt'den takip edicem gecikeceğim. boşuna saatlerce pc başında gözleirmi bozuyorum xD inş. zevklerim değişmez ama ya =D

ve düşlerken önce arkadaş sonra sevgili oluyoruz falan. daha çok dizi bölümleirnin arasına kendimi koyuyorum akşam izledikten sonra. bir kaç karakter var kafamda bu sevgli şimdi şu bölümde olsa böyle olsa falan xD farketmez =D

geç başladım diziye yoksa hikaye olcak çok şey vardı =D
zaten bu dizi yüzünden -ve bir sürü diğer- ünv. i kazanamicam. dizi ğişmanlıklarını çok am açok yaşadım ama akıllanmıyorum ya daha erken tanısaydım diziyi belki kopmak zor olmazdı =) yeni başlayınca herşeyi istiyorsun =D
supernatural1
Tuz
Tuz
supernatural1

Kadın Mesaj Sayısı : 63

MesajKonu: Geri: geceleri supernatural da oynadığınızı hayal ettinizmi   geceleri supernatural da oynadığınızı hayal ettinizmi EmptySalı Eyl. 28, 2010 6:07 pm

ben akşam yemeğinden sonra radyomu alır annemle babamın odalarında müzik dinlerim o sıradada hem müzik dinler hemde supernatural ı hayal ederim dean ve sam iblisler tarafından yakalanıp ıssız bir yerde esir alınırlar bende onları kurtarırım ve tabiki dean beni ilk görüşke aşık olur. beni tabii hç tanımıyorlar öyle bir kaç gün geçer dean benim sevgilim olur hep birlikte iblis avlarız sam benim akadaşım mishada öyle arkadaşım daha anlatamayacağım çok karışık şeyler düşününürüm ama seyretmesinide çok seviyorum acaba supernatural dizisi bittiğinde ben ne yapıcam fazlasıyla bağlandım.çok güzel bir dizi umarım herkes benim gibi seviyordur diziyi cheers alkis rrr
raphael
Tuz
Tuz
raphael

Erkek Mesaj Sayısı : 106
Rep : 1

MesajKonu: Geri: geceleri supernatural da oynadığınızı hayal ettinizmi   geceleri supernatural da oynadığınızı hayal ettinizmi EmptyÇarş. Eyl. 29, 2010 7:12 pm

bende filmden çok etkilendim bildiğim herşeyi şeytan kapanlarını melek isimlerini herşeyi not ettim (deliriyorum galiba) hedehödö
http://www.google.com

geceleri supernatural da oynadığınızı hayal ettinizmi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cehennemde Balo Geceleri
» Supernatural RPG
» Supernatural