Supernatural-Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Supernatural-Fans

Supernatural Türkiye Fan Sitesi

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Jo Harvelle diye biri vardı bir ara...
Yeni Jensen Ackles Röportajı! EmptySalı Ara. 10, 2013 7:45 pm tarafından Camellia

» hey buraya bakın bide :)
Yeni Jensen Ackles Röportajı! EmptyPaz Ocak 29, 2012 3:23 am tarafından LuckyAngel

» Lisa Breaden
Yeni Jensen Ackles Röportajı! EmptyPaz Ara. 04, 2011 9:56 pm tarafından supernatural1

» x-Hack hack you
Yeni Jensen Ackles Röportajı! EmptySalı Ağus. 02, 2011 12:03 am tarafından Misafir

» Virtually as cheap as download
Yeni Jensen Ackles Röportajı! EmptyPtsi Ağus. 01, 2011 8:19 pm tarafından Misafir

» Louis Vuitton
Yeni Jensen Ackles Röportajı! EmptyC.tesi Tem. 30, 2011 9:16 pm tarafından Misafir

» En çok ağladınız film?
Yeni Jensen Ackles Röportajı! EmptyPaz Tem. 10, 2011 12:50 am tarafından senanur_ACKLES_seyhan

» Favori Karakteriniz?
Yeni Jensen Ackles Röportajı! EmptySalı Tem. 05, 2011 10:48 pm tarafından senanur_ACKLES_seyhan

» Sohbet yeri
Yeni Jensen Ackles Röportajı! EmptyPtsi Tem. 04, 2011 12:43 am tarafından senanur_ACKLES_seyhan

Dost Siteler
Yeni Jensen Ackles Röportajı! 71sob8

Yeni Jensen Ackles Röportajı! 33d9wk0

Yeni Jensen Ackles Röportajı! 20qgmu0

Yeni Jensen Ackles Röportajı! Edward10
Anket
Hangi kadın oyuncu?
Samantha Smith (Mary Winchester)
Yeni Jensen Ackles Röportajı! Vote_lcap6%Yeni Jensen Ackles Röportajı! Vote_rcap
 6% [ 4 ]
Adrianne Palicki (Jessica Moore)
Yeni Jensen Ackles Röportajı! Vote_lcap3%Yeni Jensen Ackles Röportajı! Vote_rcap
 3% [ 2 ]
Nikki Aycox (Sarışın Meg Masters)
Yeni Jensen Ackles Röportajı! Vote_lcap5%Yeni Jensen Ackles Röportajı! Vote_rcap
 5% [ 3 ]
Alona Tal (Jo Harvelle)
Yeni Jensen Ackles Röportajı! Vote_lcap25%Yeni Jensen Ackles Röportajı! Vote_rcap
 25% [ 16 ]
Katie Cassidy (Sarışın Ruby)
Yeni Jensen Ackles Röportajı! Vote_lcap22%Yeni Jensen Ackles Röportajı! Vote_rcap
 22% [ 14 ]
Lauren Cohan (Bela Talbot)
Yeni Jensen Ackles Röportajı! Vote_lcap14%Yeni Jensen Ackles Röportajı! Vote_rcap
 14% [ 9 ]
Cindy Sampson (Lisa Braden)
Yeni Jensen Ackles Röportajı! Vote_lcap5%Yeni Jensen Ackles Röportajı! Vote_rcap
 5% [ 3 ]
Genevieve Cortese (Esmer Ruby)
Yeni Jensen Ackles Röportajı! Vote_lcap6%Yeni Jensen Ackles Röportajı! Vote_rcap
 6% [ 4 ]
Julie McNiven (Anna Milton)
 5% [ 3 ]
Rachel Miner (Yeni Meg)
Yeni Jensen Ackles Röportajı! Vote_lcap3%Yeni Jensen Ackles Röportajı! Vote_rcap
 3% [ 2 ]
Amy Gumenick (Genç Mary)
 6% [ 4 ]
Toplam Oylar : 64

Yeni Jensen Ackles Röportajı!

+6
ilayda<3dean
JensenÖzge~
senanur_ACKLES_seyhan
jensen_jared
Sydney
Pesimisticc
10 posters
YazarMesaj
Pesimisticc
Admin
Admin
Pesimisticc

Kadın Mesaj Sayısı : 813
Rep : 53

Yeni Jensen Ackles Röportajı! Empty
MesajKonu: Yeni Jensen Ackles Röportajı!   Yeni Jensen Ackles Röportajı! EmptySalı Eyl. 08, 2009 9:31 pm

Yeni Jensen Ackles Röportajı! Thumb_4aa6983008bdf333412017 Yeni Jensen Ackles Röportajı! Thumb_4aa69830f1328842764122 Yeni Jensen Ackles Röportajı! Thumb_4aa698326040d223443593 Yeni Jensen Ackles Röportajı! Thumb_4aa698330340d882832903

Series Mag: Sen ve Jared'ın arası 5.sezonda da hala iyi mi?

Jensen Ackles: Evet! Biliyorum insanlar şaşırıyor ama biz sette kavga etmiyoruz, aramızda kıskançlık yok, gerçekten "Kardeş" gibiyiz. Kız arkadaşlarımız da birbiriyle arkadaş yani 4'ümüz beraber takılabiliyoruz. Bence dizi bitince bile Jared ve ben arkadaşlığımızı devam ettireceğiz.

Series Mag: 5.sezon son sezon mu olacak?

JA: Bu US'deki seyircilerin tepkisine göre değişir. Yani 4.sezonda olduğu gibi iyi tepkiler alırsak sanırım 6.sezonu da çekeriz, bildiğiniz gibi Jared ve ben 6 yıllık anlaşma imzaladık. Umarım bıkmış olmayız çünkü bu yıl gerçekten yorucu geçecek.

SM: 5.sezondan bahsetmişken, bize bu sezonla ilgili neler söyleyebilirsin?

JA: Yazarların büyük süprizleri olacak, Sam ve Dean Lucifer'la yüzleşmek zorunda kalacaklar, meleklere de güvenemezler çünkü bazıları onlara ihanet etti. Bu kardeşler için sahilde yürümek gibi bir şey olmayacak tabii, yazarların planladığı kardeşleri Tanrı'yla yüz yüze getirmek gibi süprizler. Bunun olmasını bekliyorum çünkü gerçekten hatırlanası bir bölüm olacak!

SM: Kardeşler arasındaki ilişki nasıl?

JA: Birbirleriyle kavga etmelerine BAYILIYORUM. Ve son sene, buna gerçekten hazırlıklıydım çünkü tüm zamanlarını bir şeyleri düzeltmeye çalışmakla ve birbirlerinin hatalarını unutmakla harcadılar. Özellikle Sam Lucifer'ın dünyadaki yükselişinde kendini suçlu hissediyor. Dean'e gelince, biliyorsunuz küçük kardeşine hiç bir zaman sinirli kalamaz ama bu sefer Sam tüm dünyayı kendine kızdıracak bir hata yaptı! Küçük kardeşi Kıyamet'e sebep olmuşken onu nasıl affedebilir?

SM: Evet, ama Dean de bütün bu olanlarda pek de masum değil...

JA: Doğru, Dean cehennemdeki onlarca ruha işkence ederek tüm bunları başlattı. Ama bana göre bu hala Sam'in suçu! Fakat eminim Jared'ın bu konuda daha farklı bir görüşü vardır!(Güler) İkimiz de karakterlerimiz konusunda aşırı koruyucuyuz ama bu sezonun ilk bölümünde kesinlikle Sam’in hataları için af aradığını görebilirsiniz.

SM: Sen yazarların ne tür bir bölüm yazmasını isterdin?

JA: Uzak Batı'da geçen bir bölüm olmasını isterdim! Gerçek bir batılılık! John Ford tipi bir şey. Ama Kızılderiler yerine iblisler!(Güler) Colt tarafından yapılan silahlarla ilgili bir sürü mitolojik hikayeler var ve yazarlar Sam ve Dean'i geçmişe gönderebilir! Supernatural'da rol almanın en heyecanlı kısmı, her an her şey mümkün! Gerçekten seri sona ermeden önce kardeşlerin at üstünde iblis avladığını görmek istiyorum!

SM: Gelecek sezonda "Eski Yüzler" de olacak mı?

JA: İblis Meg geri dönüyor ama oynayan kişi aynı olmayacak... Castiel'i oynayan Misha Collins'ı daha çok göreceksiniz... Jim Beaver'ın oynadığı Bobby karakteri ilk üç bölümün ana karakterlerinden olacak. Aynı zamanda Ellen ve Jo geri dönüyor, hayranlar geri dönmelerini istedi biz de döndürdük. Geri geldikleri için mutluyum...

SM: Dizideki en kötü tecrüben neydi?

JA: Bu çektiğim bir sahneyle ilgili değil... Sette uzun zamandır beraber çalıştığmız üç kişinin vefat etmesi... Neredeyse aynı zamanda vefat ettiler... Önce Kim Manners ve sonra iki teknisyen arkadaşımız... Devam etmek herkes için gerçekten çok zordu. Sette hala eğleniyoruz ancak o günlerde gerçekten hiç gülmek istemedik.

SM: Özel hayatın hakkında gerçekten çok "Özel"sin. Medya seninle ilgilenmiyor mu?

JA: Vancouver'da yaşarken medyadan kaçma imkanım oldu, gerçekten Los Angeles'dan çok farklı ve ben de Leonarda Dicaprio değilim... O kadar ünlü değilim ve bir çeşit "tutulmuş" adamım. (Tutulmuş derken sevgilisinin olduğunu kastediyor sanırım)

kaynak: huntersaddict.wordpress.com
Çeviri bana aittir.
Sydney
VIP Üye
VIP Üye
Sydney

Rep : 5

MesajKonu: Geri: Yeni Jensen Ackles Röportajı!   Yeni Jensen Ackles Röportajı! EmptyÇarş. Eyl. 09, 2009 9:47 am

Kız arkadaşlarımız da birbiriyle arkadaş yani 4'ümüz beraber takılabiliyoruz.

O kadar ünlü değilim ve bir çeşit "tutulmuş" adamım. (Tutulmuş derken sevgilisinin olduğunu kastediyor sanırım)

Ah Jen ah.. Yaktın beni :\'(

ve ben de Leonarda Dicaprio değilim...

Değilsin tabi... Leonardo da kimmiş senin yanında cheers

Çeviri için teşekkürler Pess +rep :)
jensen_jared
Sülfür
Sülfür
jensen_jared

Kadın Mesaj Sayısı : 37
Rep : 3

MesajKonu: Geri: Yeni Jensen Ackles Röportajı!   Yeni Jensen Ackles Röportajı! EmptyCuma Eyl. 25, 2009 11:59 am

Leonardo Dicaprio senin yanında halt etmiş canım.....
o senin tırnğn bile olamaz bebişim.....
senanur_ACKLES_seyhan
Usta Avcı
senanur_ACKLES_seyhan

Kadın Mesaj Sayısı : 921

MesajKonu: Geri: Yeni Jensen Ackles Röportajı!   Yeni Jensen Ackles Röportajı! EmptyPerş. Kas. 05, 2009 10:24 pm

aman Leonardo Dicaprio jensen hakkında herkonuda onun tırnaı bile olmazzz çünkü jensen çook özl biri bencee sizce arkadaşşlar
http://www.google.com.tr
JensenÖzge~
Sülfür
Sülfür
JensenÖzge~

Kadın Mesaj Sayısı : 14
Rep : 0

MesajKonu: Geri: Yeni Jensen Ackles Röportajı!   Yeni Jensen Ackles Röportajı! EmptyCuma Şub. 05, 2010 8:42 am

Leonardo mu? Jensen'm sen kendini onla mı karşılaştırıyorsun?O senin yanında halt etmişş..xD
senanur_ACKLES_seyhan
Usta Avcı
senanur_ACKLES_seyhan

MesajKonu: Geri: Yeni Jensen Ackles Röportajı!   Yeni Jensen Ackles Röportajı! EmptyC.tesi Şub. 13, 2010 11:05 pm

yani haaa leonardo BALON nun tekii ığğhh.yanıı
ilayda<3dean
Tuz
Tuz
ilayda<3dean

Kadın Mesaj Sayısı : 81

MesajKonu: Geri: Yeni Jensen Ackles Röportajı!   Yeni Jensen Ackles Röportajı! EmptyPtsi Nis. 12, 2010 7:08 pm

leonarda dicopa senin yanında halt etmişş
senanur_ACKLES_seyhan
Usta Avcı
senanur_ACKLES_seyhan

MesajKonu: Geri: Yeni Jensen Ackles Röportajı!   Yeni Jensen Ackles Röportajı! EmptySalı Nis. 13, 2010 9:36 am

yaniii kim ki yaa oo !!!
ilayda<3dean
Tuz
Tuz
ilayda<3dean

Kadın Mesaj Sayısı : 81

MesajKonu: Geri: Yeni Jensen Ackles Röportajı!   Yeni Jensen Ackles Röportajı! EmptyCuma Nis. 16, 2010 3:54 pm

yanii burada aslan gibi dean(jensen)dururken kimki o
senanur_ACKLES_seyhan
Usta Avcı
senanur_ACKLES_seyhan

MesajKonu: Geri: Yeni Jensen Ackles Röportajı!   Yeni Jensen Ackles Röportajı! EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 10:21 pm

jensen ackles'dan alınmış bir röpörtaj...
Konu: Jensen 1.Görüşme ays Of Our Lives 'ta Eric rolünü oynadığında
Göz rengin:Ela

Yılın en sevdiğin zamanı:Kesinlikle noel tatileri,soğuk,ışıklar...

Oyunculukla ilgilenmeye nasıl başladın:Babam Dallas'ta bir aktördü.Onun iş yerinin etrafında büyüdüm.Onun oyunları hakkında bilgim yoktu ama o yerin hakkında bilgi sahibiydim.Evimin etrafında babam gibi birisinin olması ve onun senaryolarda çalışmasını yetti.

En son neden gayret ettin:Kaymak ve sörf yapmak.

Favori aktörün:Harrison Ford

Favori aktristin:Meg Ryan

Nasıl keşfedildin:İkinci sınıf öğrencisiydim ve bir arkadaşım onla yerel bir seminere gitmem için sordu.İki adam(Ackles'ın gelecekteki menejeri ve ajanı Michael Einfeld)benle çok ilgilendi.Ve beni L.A.'a çağırdı.Ama ben onla bir iş yapmaktan önce liseyi bitirmek isteğimi söyledim.Beni unuttular sandım.Ama iki yıl sonra gelip beni tuttular.

Favori abur cuburların:Gummi bears() ve hoş meyve suları.

En büyük korkun: Değişmek.Hollywood'ta olmak.

Favori Tv showun: The Practice

Rol modelin:Çok fazla babama bakarım onu örnek alırım.O bana büyük tavsiyeler verir.Ayrıca onun iyi espiri anlayışı var.
Ali Sweeney ve Christie Clark ile neler yaptın:Ali S. ve Christie C.(Sami and Carrie kim oynar )Benim kendimi rahat hissetmem için her ikiside herşeyi yaparlar.Yarasayı taklit ederiz ve bundan dolayı onlarla ' erkek - kız ' kardeşini oynamak kolay oldu.(Eli havada)işte biz.!!Ali onunla yemeğe gitmem için bana sordu ve Christie benim odama gelip konuştu.Bunlar güzel oldu.

Favori CDteve Miller Band'ın Greatest Hits

Favori yemeğin:Makarna kırmızı et sosuyla (penne)

Sevmediğin yemeğinushi

Rahat yiyebileceğin yemeğin:Tavuk ve şehriye çorbası.
California'ya ya gitme kararını nasıl verdin:Ben mevzun olmadan önce iki haftalığına L.A. neler olduğunu görmek için evden çıktım.Teksas Teknoloji Üniversitesine kayıt olmuştum.Sınıfım hazırdı, oda arkadaşım vardı.Herşey hazırdı.Sonra ilk ses sınavından geçtim , konuk olarak Sweet Valley High'a seçildim.Oraya gidemezdim çünkü kasabadan uzaktı.Ondan sonra menajerim ve ajanım benim gerçekten orya gitmem gerektiğini söyledi.Benim bu konuda çok kuşkum vardı bundan dolayı eve gittim ve ailemle konuştum.Ve fark ettim ki ben her zaman neyi yapabileceğimi merak ediceksem bunu yapmalıyım...Sonra karar verdim bir ya da iki sömestrımı vermeye kararlaştırdım.Eğer bir şey olmasaydı eve dönüp okula gidecektim.Ben burdan 96'nın Eylül'ünde ayrıldım.

Sabah uyandığında yaptığın ilk şey odanın karşısına çalar saati atmak

Favori şarkın:Freebird, Lynyrd Skynyrd'ın.

Favori giysi yerin:Abercrombie & Fitch cap.

Herhangi birisinin senin için yaptığı en güzel şey:Büyükannem haftada bir ya da iki kere bana kağıt ve not lar gönderir.Böylece ev özlemi çekmem.

Hiç kimse yaptığını bilmez:Şarkı söylemek.

En büyük başarın:L.A. kendi başıma yaşamak.

Eğer sen bir aktör olmasaydın ne olurdun okulda spor ilaççısı olurdum(hani bu futbollarda geliyorlar ya sahaya onun gibi)

Rüyan , hayalin neydi:Hollywood tepelerinin tepesinde inanılmaz bir mum ışığı yemeği ve atlarla gezinti.

Days of Our Lives rol aldıktan sonra ne oldu:Yaşamlarımızın günleri boyunca 1 Nisan'da ses sınavı yapılmaya başladım.Ama gerçekte Temmuz'a kadar bantlamaya başladım.İlk günüm;giyinme odama gittim ve beni bekleyen 50 civarında zarf yığını vardı.Hayran mektubu.Ben 'bu benim odam mı?'diye düşündüm.Ama oydu.Bu çok çılgıncaydı.Her mektubu tek tek okudum.

En çok inandığın şey:Kuvvetli aile kuruluşu.

Dileğin varsa bu nedir:Uçabilmek.

Çoğu hazineye değer şey: Doldurma pembe domuzum.

Favori flimlerin:The Indiana Jones Trilogy ve Goodwill Hunting.

Son yemeğini kimle yapardın ve ne yerdin:Bulabildiğim en büyük biftek ve patatez yerdim.Ve onu ailemle paylaşırdım.

En büyk iyiliğim:Genç Yaşam.Lise gençleri için Hristiyan bir organizasyondur.Bir gençlik bakanlığı.Bir kampı var orda kayak yaparlar,gezerler,yolculuk yaparlar.

Yatmaya gitmeden önce yaptığın son şey ua etmek

En iyi özelliğin:Kendim olmak,sabırlı ve kolay olmak.

En kötü özelliğin:Çok rekabetçiyim özellikle video oyunlarında.

Days of Our Lives'ta çalışmaya başladığın zaman ilk olarak ne oldu:İlk sahnelerim erkek ördek Hogestyn ve Deidre salonu(John ve Marlena)onlar ben gösteride olayım diye zorla bana önemli kişileri verdiler.İkiside iyi insandı.Kendileri gelip benle tanıştılar ve 'aileye hoşgeldin' dediler.Kendimi evimde hissettim.
Eğer sen bir yerde yaşayabilseydin o yer neresi olurdu:Colorado dağlarında bir çiflikte.
Görünüşün hakkında sevmediğin şeyaçım

En büyük tutku:Futbol.

Favori kitabın:İncil

En utandırıcı anın zamanlar 13 yaşındaydım.Güney Methodist üniversitesi kampüsünde bir katolog için fotoğraf çekimi yapıyordum.Kotlarım üç boy küçük geliyordu.Bunun için bacaklarım açıktı.Önden kapatıyordu ama arkadan açıktı.Aniden zil çaldı.Tüm öğrenciler bahçeye indi.Herkes beni o halde gördü.

Evde en korktuğun angarya:Tuvaleti temizlemek.Bir evde üç adam varsa bu biraz iğrenç olabilir.

Şimdiye kadar yaptığın en akıllıca şey kulu bitirdikten sonra L.A. 'a taşınmak.

Bir arkadaşta en hoşlandığın özellik:Esipiri anlayışı.

Kahramanın:Babam

En büyük hazinen:Bir gerdanlık.En iyi arkadaşım sarhoş bir sürücü tarafından öldürüldüğünde herkes etrafımızdaydı.Onun yerine onun şerefine boncuklarla bir gerdanlık yaptım.Mavi ve siyah.Onun en sevdiği renklerdir.

FAVORİLER

Şarkın:Leonard Cohen'ın "Hallelujah" Jeff Buckley tarafından yapıldı.Benim favori şarkım.

Şarkıcın/grubun:Ben Harper, Nina Simone, Martin Sexton, Jeff Buckley, Chet Baker ve birçok.

Şehrin:Austin, TX.

Yemeğin:Biftek

Geceleyin yediğin abur cuburun:Bitter çikolata ve hayvansal krakerler.

Atletinteve Nash

Takımın allas Mavericks

Takip ettiğin sporlar:Basketbol

Oynadığın sporoccer

Tatil yerin:Bora Bora, Napa Valley

Kitabın:Ayn Rand'ın Fountainhead

Aktörün aul Newman, Johnny Depp

Aktirstin:Audrey Tautou

Tv showun:West Wing

Filmin aima değişir.

Yılın zamanıonbahar

Senin kariyerindeki anın:James Cameron ile çalışmak.

Tilki çukurundayken ( ) olmak isteğin kişi:Adriana Lima...........peki peki McGyver.
NY 'u ziyaret ettiğinde yapacağın ilk şey:Muhtemelen Ray'in pizzasından bir dilim kapmak.

kelbyakuş diye bi site var ordan da baka bilirsiniz

buda linki:
http://www.kelbaykus.com/supernatural/14948-jensen-acklesla-kisisel-roporaj.html
zubercan
Tuz
Tuz
zubercan

Kadın Mesaj Sayısı : 67

MesajKonu: Geri: Yeni Jensen Ackles Röportajı!   Yeni Jensen Ackles Röportajı! EmptyC.tesi Mayıs 01, 2010 12:34 pm

paylaşımlar için teşekkürler :)
senanur_ACKLES_seyhan
Usta Avcı
senanur_ACKLES_seyhan

MesajKonu: Geri: Yeni Jensen Ackles Röportajı!   Yeni Jensen Ackles Röportajı! EmptyC.tesi Mayıs 01, 2010 3:02 pm

ö.d görevimiz :)
senanur_ACKLES_seyhan
Usta Avcı
senanur_ACKLES_seyhan

MesajKonu: Geri: Yeni Jensen Ackles Röportajı!   Yeni Jensen Ackles Röportajı! EmptyÇarş. Mayıs 05, 2010 4:22 pm

ikier üst üste ouy bulduğum şeyleri paaşıyım dedim

Yayınlanmakta olan dördüncü sezonuyla reytinglerde büyük bir artış yakalayan Supernatural'ın başrol oyuncularından Jensen Ackles dizinin kaderi hakkında bildiklerini paylaştı. Sezonun ikinci yarısında izleyicileri nelerin beklediğiyle ilgili soruya Ackles "Bilemiyorum. Siz söyleyin. Neler olacağını hep son dakikada öğreniyorum. Eric Kripke benimle hiçbir şeyi paylaşmıyor. Sezon sonu sizler için ne kadar sürpriz olacaksa benim için de o kadar olacak." şeklinde yanıt verdi.

Dizinin geleceğiyle ilgili sorulan sorulara verdiği yanıt ise şöyle: "Normalde bu bizim son sezonumuz olacaktı. Dördüncü sezon bizim için bir nevi doruk noktası özelliği taşıyacaktı. Kripke sürekli bunu söyler dururdu. Dizinin ne zaman ve nasıl sona ereceğiyle ilgili kesin görüşleri vardı. Ancak, bildiğiniz gibi geçen seneki yazarlar grevi nedeniyle bu takvim kesintiye uğradı. Kripke diziyi beşinci sezona sarkıtıp konuyu daha rahat bir şekilde toparlamak isteyebilir. Bununla ilgili bazı görüşmelerin yapıldığından haberim var. Yine de kesin bir şey söylemek için henüz erken. Dördüncü sezonda reytinglerin artışıyla beraber sona doğru yaklaşmamız gerekiyordu fakat bu aşamada neler olabileceğini kim bilebilir ki?"

sitenin linki:
http://forum.yedincigemi.com/index.php?showtopic=2501

NBC televizyonu önümüzdeki sezon vampir trendine açılım getirerek WEREWOLF:the dark survior(kurt adamlar karanlık kurtuluş) isimli diziyi yayına sokacak. dizinin başrollerini supernatural den tanıdıgımız Jensen Ackles ve ünlü oyuncu Lucy Liu paylaşırken yönetmenligini Dog Soldires filminin yönetmeni Neil Marshall yapıyor.....
"bnde tam gerçk mi bilkmiyorum valla gönderiyim dedim xD"

sitenin linki:
http://www.yetkintopic.com/63401231823-jensen-n-yeni-dizisi
deino*
Moderatör
Moderatör
deino*

Kadın Mesaj Sayısı : 222
Rep : 1

MesajKonu: Geri: Yeni Jensen Ackles Röportajı!   Yeni Jensen Ackles Röportajı! EmptyC.tesi Mayıs 15, 2010 4:50 pm

Sydney demiş ki:
Kız arkadaşlarımız da birbiriyle arkadaş yani 4'ümüz beraber takılabiliyoruz.

O kadar ünlü değilim ve bir çeşit "tutulmuş" adamım. (Tutulmuş derken sevgilisinin olduğunu kastediyor sanırım)

Ah Jen ah.. Yaktın beni :\'(

ve ben de Leonarda Dicaprio değilim...

Değilsin tabi... Leonardo da kimmiş senin yanında cheers

Çeviri için teşekkürler Pess +rep :)

Tamamen katılıyorum alkis XD
supernatural1
Tuz
Tuz
supernatural1

Kadın Mesaj Sayısı : 63

MesajKonu: Geri: Yeni Jensen Ackles Röportajı!   Yeni Jensen Ackles Röportajı! EmptyC.tesi Tem. 31, 2010 4:25 pm

bu yazıyı çevirdiğin için sana çok teşekkür ederim
TugbaDW
Tuz
Tuz
TugbaDW

Kadın Mesaj Sayısı : 70
Rep : 1

MesajKonu: Geri: Yeni Jensen Ackles Röportajı!   Yeni Jensen Ackles Röportajı! EmptySalı Ağus. 10, 2010 5:16 pm

Pesimisticc demiş ki:
JA: Vancouver'da yaşarken medyadan kaçma imkanım oldu, gerçekten Los Angeles'dan çok farklı ve ben de Leonarda Dicaprio değilim... O kadar ünlü değilim ve bir çeşit "tutulmuş" adamım. (Tutulmuş derken sevgilisinin olduğunu kastediyor sanırım)
bence tutulmuş derken o kastedilmemiş..
hani bazı oyuncular olur ya .. çok ünlü değillerdir ama çok tutulan bi dizide veya bi filmde oynarlar bi anda büyük bi hayran kitlesine sahip olurlar.. [Robert Pattinson gibi mesela]
çoğunun ünü dizi yada filmin etkisi geçince de azalır hatta...bence tutulmuş olarak bunu kastediyor..
'Leonardo Di Caprio gibi adamlar şu anda bi filmde oynasınlar yada oynamasınlar büyük bi üne sahipler, oynamıyor olmaları ünlerinden bişey kaybettirmiyor.. Ama ben Supernatural da oynamasaydım belki de bu kadar tutulmazdım. Supernatural bitince ünüm de azalabilir.' demek istiyor bence..

tabi bu benim fikrim, bence bunu kastetimiş ama yanlış anlıyor da olabilirim tabi..=)
senanur_ACKLES_seyhan
Usta Avcı
senanur_ACKLES_seyhan

MesajKonu: Geri: Yeni Jensen Ackles Röportajı!   Yeni Jensen Ackles Röportajı! EmptyÇarş. Ağus. 11, 2010 1:15 pm

bence de onu demek istemiş olabilir.zaten magazinel olarakta pek tanılmıyo yani şu güne kadar jensen la ilgili hiç bi magazin haberi görmedim.1 hafta için de Leonardo Di Caprio nun gazete de 2 yada 3 haberi çektı. sabah gazeyesi okuyanlar bilir

Yeni Jensen Ackles Röportajı!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Jensen Ackles Resimleri