Supernatural-Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Supernatural-Fans

Supernatural Türkiye Fan Sitesi

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Jo Harvelle diye biri vardı bir ara...
Kate Austen/Evangeline Lilly EmptySalı Ara. 10, 2013 7:45 pm tarafından Camellia

» hey buraya bakın bide :)
Kate Austen/Evangeline Lilly EmptyPaz Ocak 29, 2012 3:23 am tarafından LuckyAngel

» Lisa Breaden
Kate Austen/Evangeline Lilly EmptyPaz Ara. 04, 2011 9:56 pm tarafından supernatural1

» x-Hack hack you
Kate Austen/Evangeline Lilly EmptySalı Ağus. 02, 2011 12:03 am tarafından Misafir

» Virtually as cheap as download
Kate Austen/Evangeline Lilly EmptyPtsi Ağus. 01, 2011 8:19 pm tarafından Misafir

» Louis Vuitton
Kate Austen/Evangeline Lilly EmptyC.tesi Tem. 30, 2011 9:16 pm tarafından Misafir

» En çok ağladınız film?
Kate Austen/Evangeline Lilly EmptyPaz Tem. 10, 2011 12:50 am tarafından senanur_ACKLES_seyhan

» Favori Karakteriniz?
Kate Austen/Evangeline Lilly EmptySalı Tem. 05, 2011 10:48 pm tarafından senanur_ACKLES_seyhan

» Sohbet yeri
Kate Austen/Evangeline Lilly EmptyPtsi Tem. 04, 2011 12:43 am tarafından senanur_ACKLES_seyhan

Dost Siteler
Kate Austen/Evangeline Lilly 71sob8

Kate Austen/Evangeline Lilly 33d9wk0

Kate Austen/Evangeline Lilly 20qgmu0

Kate Austen/Evangeline Lilly Edward10
Anket
Hangi kadın oyuncu?
Samantha Smith (Mary Winchester)
Kate Austen/Evangeline Lilly Vote_lcap6%Kate Austen/Evangeline Lilly Vote_rcap
 6% [ 4 ]
Adrianne Palicki (Jessica Moore)
Kate Austen/Evangeline Lilly Vote_lcap3%Kate Austen/Evangeline Lilly Vote_rcap
 3% [ 2 ]
Nikki Aycox (Sarışın Meg Masters)
Kate Austen/Evangeline Lilly Vote_lcap5%Kate Austen/Evangeline Lilly Vote_rcap
 5% [ 3 ]
Alona Tal (Jo Harvelle)
Kate Austen/Evangeline Lilly Vote_lcap25%Kate Austen/Evangeline Lilly Vote_rcap
 25% [ 16 ]
Katie Cassidy (Sarışın Ruby)
Kate Austen/Evangeline Lilly Vote_lcap22%Kate Austen/Evangeline Lilly Vote_rcap
 22% [ 14 ]
Lauren Cohan (Bela Talbot)
Kate Austen/Evangeline Lilly Vote_lcap14%Kate Austen/Evangeline Lilly Vote_rcap
 14% [ 9 ]
Cindy Sampson (Lisa Braden)
 5% [ 3 ]
Genevieve Cortese (Esmer Ruby)
 6% [ 4 ]
Julie McNiven (Anna Milton)
 5% [ 3 ]
Rachel Miner (Yeni Meg)
Kate Austen/Evangeline Lilly Vote_lcap3%Kate Austen/Evangeline Lilly Vote_rcap
 3% [ 2 ]
Amy Gumenick (Genç Mary)
 6% [ 4 ]
Toplam Oylar : 64

Kate Austen/Evangeline Lilly

3 posters
YazarMesaj
Pesimisticc
Admin
Admin
Pesimisticc

Kadın Mesaj Sayısı : 813
Rep : 53

Kate Austen/Evangeline Lilly Empty
MesajKonu: Kate Austen/Evangeline Lilly   Kate Austen/Evangeline Lilly EmptyÇarş. Tem. 23, 2008 12:31 pm

Kate Austen/Evangeline Lilly 12lostallg500375tm1

Katherine "Kate" Austen
Nereli: Iowa, USA
Meslek : Suçlu, kaçıyor.
Akrabalar : Sam Austen - Üvey Babası, Wayne Janssen - Babası, Diane Janssen - Annesi, Kevin Callis - Kocası, Suzanne Callis - Kayınvaldesi
Neden Avusturalya yolcusu : Kaçmak için.

Flashback Bölümleri:
"Pilot, Part 2" (1x02)
"Tabula Rasa" (1x03)
"Whatever the Case May Be" (1x12)
"Born to Run" (1x22)
"Exodus, Part 1" (1x23)
"What Kate Did" (2x09)
"I Do" (3x06)
"Left Behind" (3x15)

Katherine "Kate" Austen uçağın orta bölümümden kurtulan bir başka yolcudur. Ajan Mars tarafından kovalanan bir kaçaktır. Kate'in sürekli kaçış hali, adada bile, onun geçmişinden kaçmasını, problemlerinden uzaklaşmasını sağlıyordur. Ada, ilk gününden itibaren kendisi ve Jack karakteri arasında güçlü bir bağ oluşur. Others'dan birlikte kaçtığı Sawyer ile bir ilişkisi vardır.

kaynak: lostforum.gen.tr
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kate Austen/Evangeline Lilly Normal180wx6

Nicole Evangeline Lilly, 3 Ağustos1979’da ev ekonomisi öğretmeni bir baba ile güzellik uzmanı bir annenin iki kızından ilki olarak Alberta, Kanada’nın Fort Saskatchewan kasabasında dünyaya geldi. Koyu hristiyan inanca sahip olan ailesinin o küçükken televizyonları yoktu.
14 yaşına kadar çeşitli çocuk projelerinde gönüllü olarak çalışan Lilly, British Columbia Üniversitesi’nde uluslar arası ilişkiler bölümünde okurken bir dünya kalkınması ve insan hakları komitesi kurdu ve yürüttü. 18 yaşındayken kısa bir süre Filipinler’de misyonerlik yapan Lilly, bu sırada otlardan yapılmış bir kulübede yaşadı.

Lilly, Ford Modellik Ajansı tarafından İngiliz Kolombiyası’nda Kelowna caddelerinde keşfedildi. Modellik yapmak istemediğinden önceleri bu fikre sıcak bakmasa da daha sonra üniversite masraflarını karşılamak için Ford’un oyunculukla ilgilenen bir koluyla anlaştı.

Birçok LiveLinks Chatline televizyon reklamında oynadı, G4 kanalında yayınlanan vidyo oyunları programı Judgment Day’de yeraldı. 2003 yapımı Freddy vs. Jason’da liseli bir kız olarak göründü. Smallville’in bir bölümünde havuz sahnesinde ve 2004’de ABC’de yayınlanan korku dizisi Kingdom Hospital’de göründü. Lilly, konuştuğu ilk rolü Lost dizisinde yakaladı.

Lost dizisinde oynaması kararlaştırıldığında uzun süre çalışma vizesi alamadığı için amerika’ya giremeyen Lilly, başka bir oyuncu düşünülmeye başlandığı sırada bu problemi aştı ve 1 gün gecikmeyle çekimlere katılmayı başardı. Lost dizisinden 2004 yılında 80.000 dolar kazanan Lilly, Entartainment Weekly tarafından 2004’ün çıkış yapan yıldızı seçildi. Çekimleri Havaii’de yapılan dizide önceleri yüzme bilmeyen Lilly, şunları söylemişti:

Eskiden sudan korkardım. Bu yüzden yüzme dersleri aldım ve şimdi gerçekten okyanusu çok seviyorum. Okyanus çok sıcak, barışçıl ve misafirperver. Artık okyanusta olmadığım her gün benim için eksik bir gün.

2006’da FHM Dergisi’nin En Seksi 100 Kadın listesinde 8. sırada yeraldı ve 2005’de 2. olduğu Maxim’in Hot 100 listesinde 2006’da 67.sıraya düştü. Evangeline, kendisine yöneltilen bir soruya cevap olarak seks ve çıplaklık içeren sahnelerde yer almayacağını söyledi.

Ağaçlara kolayca tırmanmasından dolayı Lost’daki oyuncu arkadaşları tarafından Monkey, ve Eva diye çağrılan Lilly, aynı zamanda da hristiyan inancıyla tanınıyor. Bir röportajında bununla ilgili bir soruyu şöyle cevaplamıştı:

popular kültürle iç içiçe değilim, televizyonum yok ve televizyon seyretmiyorum.

Lost’un 1. ile 2. sezon arasındaki dönemde Ruanda’daki yoksullara yardım etmek için oraya giden Lilly, aynı zamanda genç kızları tecavüzcülere karşı kendilerini savunmaları için eğiten Just Yell Fire adlı bir vidyonun promosyonuna yardım etti.

Bir zamanlar uçuş görevlisi olan ve çok iyi Fransızca konuşabilen Evangeline, Kanada’lı hokey oyuncusu Murray Hone ile evliydi. Lilly’nin bir süredir birliktelik yaşadığı Lost dizisindeki rol arkadaşı Dominic Monaghan ile nişanlandığı konuşuluyor.

kaynak: biyografi.info
Camellia
Admin
Admin
Camellia

Kadın Mesaj Sayısı : 435
Rep : 3

MesajKonu: Geri: Kate Austen/Evangeline Lilly   Kate Austen/Evangeline Lilly EmptyÇarş. Tem. 23, 2008 12:46 pm

efendim severim bu kızı :XD: ama pek munasip bi kısmet değil kahkaha kahkaha ay neyse kahkaha kahkaha
https://supernatural-fans.yetkin-forum.com
Sydney
VIP Üye
VIP Üye
Sydney

Rep : 5

MesajKonu: Geri: Kate Austen/Evangeline Lilly   Kate Austen/Evangeline Lilly EmptyPerş. Ağus. 06, 2009 7:34 pm

Çok güzel kız ben de severim de... Jack mi Sawyer mı tam kararını verse bi de daha iyi olacak...
Pesimisticc
Admin
Admin
Pesimisticc

Kadın Mesaj Sayısı : 813
Rep : 53

MesajKonu: Geri: Kate Austen/Evangeline Lilly   Kate Austen/Evangeline Lilly EmptyPerş. Ağus. 06, 2009 11:48 pm

Jack&Kate forever tongue Dizide ilk kanımın ısındığı karakterdir kendisi, içimde ayrı bir yeri vardır XD

Kate Austen/Evangeline Lilly
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 01x22: Born to Run ( KATE )