Supernatural-Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Supernatural-Fans

Supernatural Türkiye Fan Sitesi

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Jo Harvelle diye biri vardı bir ara...
The Colt "Meşhur tabanca" - Sayfa 2 EmptySalı Ara. 10, 2013 7:45 pm tarafından Camellia

» hey buraya bakın bide :)
The Colt "Meşhur tabanca" - Sayfa 2 EmptyPaz Ocak 29, 2012 3:23 am tarafından LuckyAngel

» Lisa Breaden
The Colt "Meşhur tabanca" - Sayfa 2 EmptyPaz Ara. 04, 2011 9:56 pm tarafından supernatural1

» x-Hack hack you
The Colt "Meşhur tabanca" - Sayfa 2 EmptySalı Ağus. 02, 2011 12:03 am tarafından Misafir

» Virtually as cheap as download
The Colt "Meşhur tabanca" - Sayfa 2 EmptyPtsi Ağus. 01, 2011 8:19 pm tarafından Misafir

» Louis Vuitton
The Colt "Meşhur tabanca" - Sayfa 2 EmptyC.tesi Tem. 30, 2011 9:16 pm tarafından Misafir

» En çok ağladınız film?
The Colt "Meşhur tabanca" - Sayfa 2 EmptyPaz Tem. 10, 2011 12:50 am tarafından senanur_ACKLES_seyhan

» Favori Karakteriniz?
The Colt "Meşhur tabanca" - Sayfa 2 EmptySalı Tem. 05, 2011 10:48 pm tarafından senanur_ACKLES_seyhan

» Sohbet yeri
The Colt "Meşhur tabanca" - Sayfa 2 EmptyPtsi Tem. 04, 2011 12:43 am tarafından senanur_ACKLES_seyhan

Dost Siteler
The Colt "Meşhur tabanca" - Sayfa 2 71sob8

The Colt "Meşhur tabanca" - Sayfa 2 33d9wk0

The Colt "Meşhur tabanca" - Sayfa 2 20qgmu0

The Colt "Meşhur tabanca" - Sayfa 2 Edward10
Anket
Hangi kadın oyuncu?
Samantha Smith (Mary Winchester)
The Colt "Meşhur tabanca" - Sayfa 2 Vote_lcap6%The Colt "Meşhur tabanca" - Sayfa 2 Vote_rcap
 6% [ 4 ]
Adrianne Palicki (Jessica Moore)
The Colt "Meşhur tabanca" - Sayfa 2 Vote_lcap3%The Colt "Meşhur tabanca" - Sayfa 2 Vote_rcap
 3% [ 2 ]
Nikki Aycox (Sarışın Meg Masters)
The Colt "Meşhur tabanca" - Sayfa 2 Vote_lcap5%The Colt "Meşhur tabanca" - Sayfa 2 Vote_rcap
 5% [ 3 ]
Alona Tal (Jo Harvelle)
The Colt "Meşhur tabanca" - Sayfa 2 Vote_lcap25%The Colt "Meşhur tabanca" - Sayfa 2 Vote_rcap
 25% [ 16 ]
Katie Cassidy (Sarışın Ruby)
The Colt "Meşhur tabanca" - Sayfa 2 Vote_lcap22%The Colt "Meşhur tabanca" - Sayfa 2 Vote_rcap
 22% [ 14 ]
Lauren Cohan (Bela Talbot)
The Colt "Meşhur tabanca" - Sayfa 2 Vote_lcap14%The Colt "Meşhur tabanca" - Sayfa 2 Vote_rcap
 14% [ 9 ]
Cindy Sampson (Lisa Braden)
The Colt "Meşhur tabanca" - Sayfa 2 Vote_lcap5%The Colt "Meşhur tabanca" - Sayfa 2 Vote_rcap
 5% [ 3 ]
Genevieve Cortese (Esmer Ruby)
The Colt "Meşhur tabanca" - Sayfa 2 Vote_lcap6%The Colt "Meşhur tabanca" - Sayfa 2 Vote_rcap
 6% [ 4 ]
Julie McNiven (Anna Milton)
 5% [ 3 ]
Rachel Miner (Yeni Meg)
The Colt "Meşhur tabanca" - Sayfa 2 Vote_lcap3%The Colt "Meşhur tabanca" - Sayfa 2 Vote_rcap
 3% [ 2 ]
Amy Gumenick (Genç Mary)
 6% [ 4 ]
Toplam Oylar : 64

The Colt "Meşhur tabanca"

+8
senanur_ACKLES_seyhan
dsuat26
sevcan
Michael
Phoenix
Sydney
nirvana
Pesimisticc
12 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
senanur_ACKLES_seyhan
Usta Avcı
senanur_ACKLES_seyhan

Kadın Mesaj Sayısı : 921
Rep : 5

The Colt "Meşhur tabanca" - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: The Colt "Meşhur tabanca"   The Colt "Meşhur tabanca" - Sayfa 2 EmptyPtsi Mart 15, 2010 9:43 pm

acaba dier 4 lü kim yaa kahkaha kesinn içinde michael vardırr haaaa hedehödö XD
http://www.google.com.tr
Camellia
Admin
Admin
Camellia

Kadın Mesaj Sayısı : 435
Rep : 3

MesajKonu: Geri: The Colt "Meşhur tabanca"   The Colt "Meşhur tabanca" - Sayfa 2 EmptySalı Mart 16, 2010 7:40 pm

Sydney demiş ki:
Mermiler özel olarak içine demon öldürücü bir madde katılarak yapılmış olabilir. Tabi tabanca da yine buna özel olarak yapılmıştır. Ancak bu kadar üretebildim. O kadar belirsiz ki ne desek olmuyo Suspect

Yalnız ne gizemli tabancaymış beah... Amma senaryolar yazdık üstüne de gene bana mısın demiyo XD

Ben biliyorum, kezzap var kesin tuz ve tuzun ruhu. Mantık yürüttüm ama bi yere gitmedi yine sanırım hedehödö kahkaha
https://supernatural-fans.yetkin-forum.com
Sydney
VIP Üye
VIP Üye
Sydney

MesajKonu: Geri: The Colt "Meşhur tabanca"   The Colt "Meşhur tabanca" - Sayfa 2 EmptyÇarş. Mart 17, 2010 10:17 pm

Teknolojik düşünelim... Mermi tabancadan çıkıp demonumuzun alnının çatısına çakılır... Çakılır çakılmaz mermiye yüklenmiş özel mikroçipler devreye girer ve demonun cinsini tanımlar.(şimşekler çakıyor ya vurunca onun sebebi bu işte) Tanımlama işleminden sonra o demonu ne öldürüyorsa o maddeden demonumuza bolca yükleme yaptıktan sonra demon ölür ve mermi görevini tamamlamış olmanın huzuruyla kendini yok eder tongue Tabi öldüremeyeceği bir cinse çatarsa "öldüremedim bari iki dakika yere sereyim ve canını biraz acıtayım" diyerek aynı tanımlama ve yükleme mekanizmasını tekrar ederek aynı şekilde yok olur XD

Üşenmedim düşündüm yazdım... Böyle de olabilir ama yani.. Kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz XD Her şey mümkün.. Dizinin adından da belli olacağı üzere XD
senanur_ACKLES_seyhan
Usta Avcı
senanur_ACKLES_seyhan

MesajKonu: Geri: The Colt "Meşhur tabanca"   The Colt "Meşhur tabanca" - Sayfa 2 EmptyC.tesi Mart 20, 2010 11:19 pm

:)))))))) hahhaaaa kopptum yaa evet! ya buaradaa coltun öldüremeceemii diyer 4 şey ne yaaaa hadi onu geççç lucifer bi kere öldü diyemi bidaha ölmüyoo ya ouf keşke ölsee!!! ama lilith in ölmesine üzülmüştüm haa yaaa en sevdiğim ibliste lilith amaçocuk halinii daha çokk seveodum
JOKER
Tuz
Tuz
JOKER

Erkek Mesaj Sayısı : 61

MesajKonu: Geri: The Colt "Meşhur tabanca"   The Colt "Meşhur tabanca" - Sayfa 2 EmptyÇarş. Mart 31, 2010 11:49 pm

Dean in eline çok yakışıyor Colt.
dsuat26
Sülfür
Sülfür
dsuat26

Erkek Mesaj Sayısı : 7
Rep : 0

MesajKonu: Geri: The Colt "Meşhur tabanca"   The Colt "Meşhur tabanca" - Sayfa 2 EmptySalı Nis. 13, 2010 3:13 pm

5 şey dediğine ve luciferi öldüremediğine göre diğer dördü de 4 büyük melektir
Camellia
Admin
Admin
Camellia

MesajKonu: Geri: The Colt "Meşhur tabanca"   The Colt "Meşhur tabanca" - Sayfa 2 EmptySalı Nis. 13, 2010 6:50 pm

Lucifer'ın da bi melek olduğunu unutmamak lazım tongue Colt melekleri öldüremiyor, geriye 4 şey daha kalıyo. Onlara hayaleti de ekleyebiliriz sanırım tongue ölmez heralde coltla ölür mü yoksa? tongue
senanur_ACKLES_seyhan
Usta Avcı
senanur_ACKLES_seyhan

MesajKonu: Geri: The Colt "Meşhur tabanca"   The Colt "Meşhur tabanca" - Sayfa 2 EmptyC.tesi Nis. 17, 2010 8:09 pm

yaa bi bakıyosunuz o 4 ün içinde dean var!!!!!!! var ya ne koparımm ama !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dsuat26
Sülfür
Sülfür
dsuat26

Erkek Mesaj Sayısı : 7

MesajKonu: Geri: The Colt "Meşhur tabanca"   The Colt "Meşhur tabanca" - Sayfa 2 EmptyPaz Nis. 25, 2010 7:41 pm

luciferi öldürmeden vazgeçtiler şimdi hapisetmeye calısacaklar
Camellia
Admin
Admin
Camellia

MesajKonu: Geri: The Colt "Meşhur tabanca"   The Colt "Meşhur tabanca" - Sayfa 2 EmptyPtsi Nis. 26, 2010 6:40 pm

senanur_ACKLES_seyhan demiş ki:
yaa bi bakıyosunuz o 4 ün içinde dean var!!!!!!! var ya ne koparımm ama !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dean le sam yalama oldular zaten, öl geri gel öl geri gel tongue
senanur_ACKLES_seyhan
Usta Avcı
senanur_ACKLES_seyhan

MesajKonu: Geri: The Colt "Meşhur tabanca"   The Colt "Meşhur tabanca" - Sayfa 2 EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 9:37 pm

:) :) :p öle bişi olsa super olr aslında ya bnce tabii
supernatural17
Sülfür
Sülfür
supernatural17

Erkek Mesaj Sayısı : 11

MesajKonu: Geri: The Colt "Meşhur tabanca"   The Colt "Meşhur tabanca" - Sayfa 2 EmptyÇarş. Eyl. 15, 2010 8:27 pm

BENCE O SİLAH CEHENNEM KAPISI AÇIKKEN YAPILMIŞTIR SAMUEL COLT İBLİSLERİ ANCAK ONLARIN GELDİKLERİ YERDEN GELEN BİR MADDEYLE ÖLDÜREBİLECEĞİNİ DÜŞÜNÜP CEHENNEME AÇILAN YOLUN BİR KISMINDAN SİLAHI YAPACAK MADDEYİ ALMIŞ OLABİLİR SONRADA CEHENNEME AÇILAN BU YOLU BU SİLAHLA KAPATIP DAHA FAZLA İBLİSİN ÇIKMASINI ÖNLEMEK İSTEMİŞ OLABİLİR DAHA SONRADA TUZAĞI GENİŞLETMEYİ DÜŞÜNÜP O DEMİR YOLLARINI İNŞAA ETMİŞTİR . ELİMDEN GELDİĞİMCE ZİHNİMİ ZORLADIM ANCA BU KADAR BİRAZ FAZLA OLDU AMA OLSUN!
Mrs.Ackles
Tuz
Tuz
Mrs.Ackles

Kadın Mesaj Sayısı : 54

MesajKonu: Geri: The Colt "Meşhur tabanca"   The Colt "Meşhur tabanca" - Sayfa 2 EmptyPtsi Eyl. 20, 2010 6:52 pm

belki samuel şeytanın biriyle anlaşma yapmıştırr:D

The Colt "Meşhur tabanca"
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» The Colt
» Samuel Colt
» James "Sawyer" Ford/Josh Holloway