Supernatural-Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Supernatural-Fans

Supernatural Türkiye Fan Sitesi

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Jo Harvelle diye biri vardı bir ara...
Jensen Ackles Hakkında EmptySalı Ara. 10, 2013 7:45 pm tarafından Camellia

» hey buraya bakın bide :)
Jensen Ackles Hakkında EmptyPaz Ocak 29, 2012 3:23 am tarafından LuckyAngel

» Lisa Breaden
Jensen Ackles Hakkında EmptyPaz Ara. 04, 2011 9:56 pm tarafından supernatural1

» x-Hack hack you
Jensen Ackles Hakkında EmptySalı Ağus. 02, 2011 12:03 am tarafından Misafir

» Virtually as cheap as download
Jensen Ackles Hakkında EmptyPtsi Ağus. 01, 2011 8:19 pm tarafından Misafir

» Louis Vuitton
Jensen Ackles Hakkında EmptyC.tesi Tem. 30, 2011 9:16 pm tarafından Misafir

» En çok ağladınız film?
Jensen Ackles Hakkında EmptyPaz Tem. 10, 2011 12:50 am tarafından senanur_ACKLES_seyhan

» Favori Karakteriniz?
Jensen Ackles Hakkında EmptySalı Tem. 05, 2011 10:48 pm tarafından senanur_ACKLES_seyhan

» Sohbet yeri
Jensen Ackles Hakkında EmptyPtsi Tem. 04, 2011 12:43 am tarafından senanur_ACKLES_seyhan

Dost Siteler
Jensen Ackles Hakkında 71sob8

Jensen Ackles Hakkında 33d9wk0

Jensen Ackles Hakkında 20qgmu0

Jensen Ackles Hakkında Edward10
Anket
Hangi kadın oyuncu?
Samantha Smith (Mary Winchester)
Jensen Ackles Hakkında Vote_lcap6%Jensen Ackles Hakkında Vote_rcap
 6% [ 4 ]
Adrianne Palicki (Jessica Moore)
Jensen Ackles Hakkında Vote_lcap3%Jensen Ackles Hakkında Vote_rcap
 3% [ 2 ]
Nikki Aycox (Sarışın Meg Masters)
Jensen Ackles Hakkında Vote_lcap5%Jensen Ackles Hakkında Vote_rcap
 5% [ 3 ]
Alona Tal (Jo Harvelle)
Jensen Ackles Hakkında Vote_lcap25%Jensen Ackles Hakkında Vote_rcap
 25% [ 16 ]
Katie Cassidy (Sarışın Ruby)
Jensen Ackles Hakkında Vote_lcap22%Jensen Ackles Hakkında Vote_rcap
 22% [ 14 ]
Lauren Cohan (Bela Talbot)
Jensen Ackles Hakkında Vote_lcap14%Jensen Ackles Hakkında Vote_rcap
 14% [ 9 ]
Cindy Sampson (Lisa Braden)
 5% [ 3 ]
Genevieve Cortese (Esmer Ruby)
 6% [ 4 ]
Julie McNiven (Anna Milton)
 5% [ 3 ]
Rachel Miner (Yeni Meg)
Jensen Ackles Hakkında Vote_lcap3%Jensen Ackles Hakkında Vote_rcap
 3% [ 2 ]
Amy Gumenick (Genç Mary)
 6% [ 4 ]
Toplam Oylar : 64

Jensen Ackles Hakkında

+3
nirvana
Sydney
Pesimisticc
7 posters
YazarMesaj
Pesimisticc
Admin
Admin
Pesimisticc

Kadın Mesaj Sayısı : 813
Rep : 53

Jensen Ackles Hakkında Empty
MesajKonu: Jensen Ackles Hakkında   Jensen Ackles Hakkında EmptyCuma Tem. 24, 2009 12:35 pm

Jensen Ackles Hakkında 4112001

Jensen Ross Ackles (d. 1 Mart 1978 Dallas, Texas , ABD) Amerikalı oyuncu ve model.

Jensen Ackles gençken modellik yaptı ve 1997 yılında Llyod V. Berkener High School'dan mezun olduktan sonra Dady Of Our Lives adlı dizide rol aldı.Bu diziden sonra Jensen, James Cameron'un Dark Angel adlı tv serisi için Vanceuver'a gitti. 2003'te Dawson's Creek adlı dizide C.J rolünü oynadı. 2004'te Smallville adlı dizide oynamak için tekrar Vancaouver'a geri döndü ve bu dizide Jason Teague adlı karakteri canlandırdı. Son olarak 2005 yılında WB'nin yeni korku serisi Supernatural'daki Dean Winchester karakteri ile ekranlara geri döndü. Ayrıca Supernatural dizisinde rol aldığı Jared Padalecki(Sam Winchester)ve Misha Collins (Castiel) ile yakın arkadaş.

Filmografi
1995 Wishbone Michael Duss
1996 7th Heaven Halloween #9 kid
1996 Sweet Valley High Brad
1996 Mr. Rhodes Malcolm
1997 Cybill David
1997–2000 Days of our Lives Eric Roman Brady
2001 Blonde Eddie G
2001–2002 Dark Angel Ben/X5-493 and Alec/X5-494
2002–2003 Dawson's Creek C.J.
2003 Still Life (unaired) Max Morgan
2004 The Plight of Clownana Jensen
2004–2005 Smallville Jason Teague
2005 Devour Jake Gray
2005–present Supernatural Dean Winchester
2007 Ten Inch Hero Priestly
2009 My Bloody Valentine Tom

Kaynak: vikipedi
Sydney
VIP Üye
VIP Üye
Sydney

Rep : 5

MesajKonu: Geri: Jensen Ackles Hakkında   Jensen Ackles Hakkında EmptySalı Ağus. 04, 2009 6:18 pm

İlk defa Smallville'de görmüştüm kendisini.. Daha o zamanlar çok beğenmiştim. Allah özene bezene yaratmış vs. demiştim... Supernatural'da çıkınca karşıma dedim Smallville'deki hali de neymiş... Severek ve beğenerek izliyorum love
nirvana
Tuz
Tuz
nirvana

Kadın Mesaj Sayısı : 140
Rep : 3

MesajKonu: Geri: Jensen Ackles Hakkında   Jensen Ackles Hakkında EmptySalı Eyl. 01, 2009 1:22 pm

Severim kendisini bende Smallville'de karşılaşmıştım ilk=)
Jo Harvelle
Moderatör
Moderatör
Jo Harvelle

Kadın Mesaj Sayısı : 442
Rep : 10

MesajKonu: Geri: Jensen Ackles Hakkında   Jensen Ackles Hakkında EmptyÇarş. Eyl. 02, 2009 3:04 pm

Ben Smallville'de beğenmiyordum Jensen'ı, fazla süzük geliyordu karakteri. XDAma şaka maka hep iyi dizilerde rol almış. Yanlız bir ara Calvin Klein için modellik yaptığını, bir arada geri vokallik yaptığını okumuştum ( grupların adını hatırlamıyorum,üzgünüm)
nirvana
Tuz
Tuz
nirvana

Kadın Mesaj Sayısı : 140

MesajKonu: Geri: Jensen Ackles Hakkında   Jensen Ackles Hakkında EmptyÇarş. Eyl. 02, 2009 6:14 pm

Back vokal mi bunu bilmiyodum teşekkürler araştırıcam=)
jensen_jared
Sülfür
Sülfür
jensen_jared

Kadın Mesaj Sayısı : 37

MesajKonu: Geri: Jensen Ackles Hakkında   Jensen Ackles Hakkında EmptyCuma Eyl. 25, 2009 11:47 am

allahım ben bole yakışıklı bişi görmedim.... adamın hastasıyımmm
jensen_jared
Sülfür
Sülfür
jensen_jared

MesajKonu: Geri: Jensen Ackles Hakkında   Jensen Ackles Hakkında EmptyCuma Eyl. 25, 2009 11:48 am

bu arada jensen'in özel hayatı ile bi bilgiye ulaşırsanız bna yollayn... herşeyi bilmek istiyorummm.....
senanur_ACKLES_seyhan
Usta Avcı
senanur_ACKLES_seyhan

Kadın Mesaj Sayısı : 921

MesajKonu: Geri: Jensen Ackles Hakkında   Jensen Ackles Hakkında EmptyPaz Eyl. 27, 2009 9:07 pm

çokkk yakışıklı biri yhaaa. keşke trkiyeye glse imza daıtmaya fln.nerde olrsa olsun giderdim
http://www.google.com.tr
jensen_jared
Sülfür
Sülfür
jensen_jared

MesajKonu: Geri: Jensen Ackles Hakkında   Jensen Ackles Hakkında EmptySalı Eyl. 29, 2009 10:04 am

yha bn seni tanıyorum sanki snn adın nevin mi?? yada bn mi karıştırıyorm
Taylor J.
Sülfür
Sülfür
Taylor J.

Kadın Mesaj Sayısı : 2
Rep : 0

MesajKonu: Geri: Jensen Ackles Hakkında   Jensen Ackles Hakkında EmptyÇarş. Kas. 04, 2009 9:12 pm

jensen evli mi? herkes ayrı bişey diyo :S
jensen_jared
Sülfür
Sülfür
jensen_jared

MesajKonu: Geri: Jensen Ackles Hakkında   Jensen Ackles Hakkında EmptyÇarş. Kas. 04, 2009 9:19 pm

bnm bildiğim 3 yıldır biriyle çıkıomuş No ama emin de diilim
senanur_ACKLES_seyhan
Usta Avcı
senanur_ACKLES_seyhan

MesajKonu: Geri: Jensen Ackles Hakkında   Jensen Ackles Hakkında EmptyÇarş. Kas. 04, 2009 9:30 pm

beni tanıdınız anneden arki walla bilmem ki. ewlimi die soran arkide ya dizide hiç fark etmedin mi elinde hiç çıkarmnadıı yüüzü war ama ewli olsaydı wiki pedide yazardı kahkaha bi sewgilisi war ewt.one tree hillde oynadı bi ara "danneel harris" ben öle biliyorum
Sydney
VIP Üye
VIP Üye
Sydney

MesajKonu: Geri: Jensen Ackles Hakkında   Jensen Ackles Hakkında EmptyPerş. Kas. 12, 2009 1:44 pm

Nişanlanmış bahsi geçen hatunla Jensen... Koyu hayranı olmama rağmen ne yalan söyleyeyim yakıştırdım tongue Allah bi yastıkta kocatsın tongue
senanur_ACKLES_seyhan
Usta Avcı
senanur_ACKLES_seyhan

MesajKonu: Geri: Jensen Ackles Hakkında   Jensen Ackles Hakkında EmptyPerş. Kas. 12, 2009 8:58 pm

ewtt.
jensen_jared
Sülfür
Sülfür
jensen_jared

MesajKonu: Geri: Jensen Ackles Hakkında   Jensen Ackles Hakkında EmptySalı Kas. 17, 2009 1:42 am

cry nsl yani cry nişanlanmış olemiii No
Sydney
VIP Üye
VIP Üye
Sydney

MesajKonu: Geri: Jensen Ackles Hakkında   Jensen Ackles Hakkında EmptySalı Kas. 17, 2009 4:01 pm

Evet nişanlanmış.. Yüzük parlıyor valla kızın parmağında... Çok beğendim şahsen.. Yüzüğü yani tongue
senanur_ACKLES_seyhan
Usta Avcı
senanur_ACKLES_seyhan

MesajKonu: Geri: Jensen Ackles Hakkında   Jensen Ackles Hakkında EmptySalı Kas. 17, 2009 5:41 pm

yoj yha nişanlı delllermiş jensen öle sine takıomuş o yüzü yhani bi anlamı wardır ama ewlilkti fln yok
Sydney
VIP Üye
VIP Üye
Sydney

MesajKonu: Geri: Jensen Ackles Hakkında   Jensen Ackles Hakkında EmptySalı Kas. 17, 2009 11:11 pm

Yüzükten kastım Jensen'in değil kızın parmağındaki tek taş... Zaten onların kültürlerinde erkek evlenme teklif eder tek taş yüzükle.. Kız da kabul edip yüzüğü taktığı zaman nişanlanmış olurlar o kadar... Bizdeki gibi geleneksel değil yani alyans anlamında nişan yüzüğü olarak erkek takmıyor herhangi bir şey.. En azından ben öyle biliyorum.. Ne kadar doğrudur bilemem ama...
senanur_ACKLES_seyhan
Usta Avcı
senanur_ACKLES_seyhan

MesajKonu: Geri: Jensen Ackles Hakkında   Jensen Ackles Hakkında EmptyÇarş. Kas. 18, 2009 8:25 pm

yha biz sonuca bakalım krdeş kahkaha sonuçta nişnlu yada ewli dell
senanur_ACKLES_seyhan
Usta Avcı
senanur_ACKLES_seyhan

MesajKonu: Geri: Jensen Ackles Hakkında   Jensen Ackles Hakkında EmptySalı Mayıs 11, 2010 8:16 pm

üst üste oluyo ama paylşmak istedm

Jensen, Jared ve Misha'dan Bir Kaç Güzel Hikaye..

*Jared'le Jensen'ın yüzyüze ilk tanışmaları mülakat için geldikleri bekleme odasında olmuş, onlar diğer oyuncularla beraber tekrar değerlendirileceklerini sanıyolarmış, Jared Jensen'e dönüp 'herkes nerde' diye sormuş Jensen 'sanırım sadece sen ve ben varız dostum' demiş, sonradan öğrenmişler, rol için seçildiklerini...

*Sette sadece bi kere kavga etmişler Jared konunun ne olduğunu bile hatırlamadığını söyledi, Jensen da "çok yorucu bi günün ardından ufak bi tartışma yaşadık sonra Jared karavanına gitti, o gittikten hemen sonra böyle tartışmanın çok aptalca olduğunu düşündüm ve hemen arkasından gittim karavanın kapısını çaldım Jared açtı ilk önce birbirimize baktık sonra da hiç bişey söylemeden birbirimize sarıldık, sonra da bu konuyu hiç açmadık" diye anlattı...

*Jensen Jared'le ilgili ufak bi anı anlatıyo, Heart bölümünü çektikleri gün rolün verdiği etkliyle Jared çok üzgünmüş Jensen'ı da onu böyle üzgün görmek çok etkilemiş, neyse Jared sahnelerini tamamlamış, bölümü hatırlarsanız Dean'la Sam bi odada konuşuyolardı Sam ağlayarak Madison'ın yanına gidiyodu normalde sahne burda bitiyomuş ama Jensen'de en az Jared kadar üzgün görünüyomuş ve Kim Manners sahneyi Dean'ın yüzünde bitirmeye karar vermiş, sonra hep beraber bölümü izlemişler, Jared sahnenin Jensen'le bittiğini görünce Jensen'e dönmüş 'sahnemi çaldığın için sağol, aşağılık herif' demiş... ingilizcesi daha komik jared'i bunu söylerken görmek isterdim, duygusallık Jared'e yaramamış, "Thanks for stealing my scene, asshole"...

*"What Is and What Should Never Be" bölümünde Dean'ın John'un mezarında ağlama sahnesi çekilirken fazladan bi çok kamera kullanılmış çünkü normalde sahneler çekilirken belirli sayıda kamerayla ve onların yerleri değiştirilerek çekliyomuş ama bu sefer bölümün yönetmeni Eric Kripke Jensen'in performansının kesilmesini istemediği için çok fazla kamera açısı kullanmış, oldukça uzun bi sahne olduğu için ve diğer sahneler gibi kesilmediği için çok daha gerçekçi olmuş, çekimler sırasında tüm kamera arkası ekibi ağlıyomuş...

*Birbirleriyle olan yakınlıkları hem bereaber çalışmaları hemde sosyal hayatlarında sürekli beraber olmalarıyla ilgili sorulara verdikleri cevaplar da oldukça komik... Jared şöyle anlatıyo 'ailem, şükran günü için beni görmeye Vancouver'a gelmişti, akşam yemek için eve gittimde Jensen'da masadaydı içeri girdim, Jensen'a 'burda ne arıyorsın der gibi' baktım Jensen 'ne? beni annen davet etti' dedi, tabi sonra herkes gülmeye başlamış...

*Devil's Trap bölümünün çekimlerinde Dean'ın Meg'e vurduğu sahnede Jensen çok rahatsızmış rol icabıda olsa bi kadına vurmak istemiyomuş Nicki Aycox, Jensen'e bakmış 'dostum, annen hakkında konuşuyo ve o bi iblis, tabi ki ona vuracaksın' demiş, bu Jensen'in çok işini kolaylaştırmış...

*Ted Raimi adlı aktör dizinin büyük fanıymış ve Eric Kripke'yi arayıp rol istemiş, tabi Kripke memnuniyetle kabul etmiş, oyuncuya Wishful Thinking bölümünde Wesley Mondale rolü verilmiş, Ted Raimi heyecanını şöyle anlatmış 'aman tanrım ımpala'nın içindeyim'...

*Misha Collins/Castiel ağırlıklı The Rapture bölümü çekilirken çok uzun zamandır ilk defa Jared ve Jensen aynı anda izindelermiş, ikiside evlerindeymiş Jensen ne yapacağını bilememiş ve Jared'i arayıp "hadi gel sete gidip, ne yapıyolar bakalım" demiş...

*Misha'nın ismi hakkında... Misha isminden dolayı bi çok rus rolü teklifi alıyomuş, hatta 24'de ve CSI'da rus rolüyle oynamış ve aksanı baya beyeni toplamış, küçüklüğünden beri rus taklidi yapmak bi oyun gibi olmuş hatta lisedeyken bi pizzacıya gidip, rusya'dan öğrenci değişimi programıyla geldiğini ve daha önce hiç pizza yemediğini söylemiş adamlarda bunu mutfağa sokup amerikan pizzasının nasıl yapıldığını falan göstermişler, tam bedava pizzaları yerken birden rus aksanını bozup normal konuşunca bunu dükkandan kovmuşlar...

*Jared 4.sezon prömiyer bölümünden sonra aylarca sette seksi Castiel sesiyle "dragged me from perdition" repliğini söyleyerek gezmiş, herkes bu repliği duymaktan bıkmış... Bide Jared Misha'ya Mister Misha diye hitap ediyo...

*Birbirlerinin oyunculuk kariyerinde ellerinde olsa hangi rolü silerlerdi diye sorulduğunda Jared Jensen'in Days of our lives'daki rolünü Jensen'de Jared'in New York Minute'deki rolünü silermiş...

*Jared'in telafuz etmekte en zorlandığı kelime shapeshifter'mış, Jensen ise Lilith derken zorlanıyormuş...

*Misha korku filmi izlemezmiş, böyle şeyler onu çok çabuk korkuturmuş en son 6 yaşındaki vaftiz oğluyla Saw filmini izlemiş, o bile izliyosa ben niye izleyemiyomuşum diye düşünmüş ama biçok sahnesine bakamamış...

*Misha Collins hakkında...
Jensen "bi çok konuk oyuncu yazarların onlara verdiği role çok bişey katmıyolar geliyolar ellerinden gelenin en iyini yapmaya çalışıyolar bazıları gerçekten iyi bazıları ise o kadar iyi olmuyo, ama Misha'nın yaptığı şey çok özeldi, dürüst olmak gerekirse özellikle dizilerde kimse oturup oynayacağı karakter hakkında düşünmüyo sadece kendileri gibi oynayıp gidiyolar, ama Misha'nın Castiel için yaptığı şey beni gerçekten çok etkiledi, sete geldiğinde onu hiç tanımıyodum ve karakter için neler yapacağını tahmin edemiyordum, onu ilk izlediğimde tepkip şuydu 'oh hayır, bu adam ne yapıyor, neden bu kadar tuhaf oynuyo" ama sonradan fark ettim ki ben karakteri hakkında oturup düşünmüş onun için belirli seçimler yapmış bi aktörle çalışıyorum, bu gerçekten işe yaradı ve buna bayıldım, Misha gerçekten iyi bi adam, çetenin bi parçası olduğu için çok memnunum, 5.sezon Misha ve karakteri için önemli bi sezon olacak"

Alıntıdır.

Jensen Ackles Hakkında
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Jensen Ackles - Just You
» Jensen Ackles Resimleri
» Jensen Ackles Resident Evil 4'te !